Hledat

Ubytování

Ubytování město Otterberg

Ve městě Otterberg (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Otterberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Otterberg

Land-gut-Hotel Hotel Otterbergerhof

8,2

Land-gut-Hotel Hotel Otterbergerhof

Ubytování (Hotel) Land-gut-Hotel Hotel Otterbergerhof. The Hotel Otterberger Hof is located in the centre of Otterberg. It offers free Wi-Fi internet access and free parking. Ubytování Land-gut-Hotel Hotel Otterbergerhof se nachází ve městě Otterberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Blaues Haus

8,2

Hotel Blaues Haus

Ubytování (Hotel) Hotel Blaues Haus. Boasting modern amenities and easy access to Kaiserslautern, this historic hotel is a cosy setting for excursions in the Pfälzerwald forest. Ubytování Hotel Blaues Haus se nachází ve městě Otterberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Badstube

7,7

Hotel Badstube

Ubytování (Hotel) Hotel Badstube. This family-run hotel is located on the edge of the woods in Otterberg, surrounded by hiking trails. Ubytování Hotel Badstube se nachází ve městě Otterberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Otterberg

Město Otterberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Otterberg.