Hledat

Ubytování

Ubytování město Ottobeuren

Ve městě Ottobeuren (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ottobeuren

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ottobeuren

Hotel St. Ulrich Garni

9

Hotel St. Ulrich Garni

Ubytování (Hotel) Hotel St. Ulrich Garni. Located beside a park in the Lower Allgäu region of Bavaria, this quiet hotel offers a swimming pool and free WiFi access. Ubytování Hotel St. Ulrich Garni se nachází ve městě Ottobeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Gästehaus am Mühlbach

9

Hotel Garni Gästehaus am Mühlbach

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Gästehaus am Mühlbach. Tento poklidný penzion se nachází u tržiště a barokní baziliky ve městě Ottobeuren a nabízí útulné pokoje a krásnou zahradu. Ubytování Hotel Garni Gästehaus am Mühlbach se nachází ve městě Ottobeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mozart

9

Pension Mozart

Ubytování (Hotel) Pension Mozart. This guest house in Ottobeuren offers country-style rooms, 3 terraces and a garden with sun loungers. Ubytování Pension Mozart se nachází ve městě Ottobeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AKZENT Brauerei Hotel Hirsch

8,8

AKZENT Brauerei Hotel Hirsch

Ubytování (Hotel) AKZENT Brauerei Hotel Hirsch. Situated just steps away from the market square and basilica in the village of Ottobeuren, this 3-star hotel provides a cosy and relaxing base for... Ubytování AKZENT Brauerei Hotel Hirsch se nachází ve městě Ottobeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendherberge Ottobeuren

8,7

Jugendherberge Ottobeuren

Ubytování (Hostel) Jugendherberge Ottobeuren. Tento hostel se nachází na úpatí bavorských Alp a nabízí velké sportovní hřiště a ve společných prostorách bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jugendherberge Ottobeuren se nachází ve městě Ottobeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Maximilian Ottobeuren

8,6

Parkhotel Maximilian Ottobeuren

Ubytování (Hotel) Parkhotel Maximilian Ottobeuren. Set amid the beautiful landscapes of the Allgäu countryside, this 4-star Superior hotel in historic Ottobeuren offers a restaurant, excellent spa... Ubytování Parkhotel Maximilian Ottobeuren se nachází ve městě Ottobeuren (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ottobeuren

Město Ottobeuren se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Ottobeuren.