Hledat

Ubytování

Ubytování město Ottobrunn

Ve městě Ottobrunn (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ottobrunn

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ottobrunn

Hotel Aigner

8,8

Hotel Aigner

Ubytování (Hotel) Hotel Aigner. Hotel Aigner se nachází ve městě Ottobrunn, 12 km od Mnichova. Nabízí každodenní snídani, moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a neplacená parkovací stání. Ubytování Hotel Aigner se nachází ve městě Ottobrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Private Stay Near Munich

8,8

Cozy Private Stay Near Munich

Ubytování (Privát) Cozy Private Stay Near Munich. Offering garden views, Cozy Private Stay Near Munich in Ottobrunn offers accommodation, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Cozy Private Stay Near Munich se nachází ve městě Ottobrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Wald

8,4

Hotel am Wald

Ubytování (Penzion) Hotel am Wald. This hotel enjoys a quiet forest location to the south-east of Munich. It offers free parking and good links to the A8 and A99 motorways. Ubytování Hotel am Wald se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Hotel Atlantic Muenchen Sued

8,1

Comfort Hotel Atlantic Muenchen Sued

Ubytování (Hotel) Comfort Hotel Atlantic Muenchen Sued. The Comfort Hotel Atlantic Muenchen Sued is located in the heart of Ottobrunn, close to the southern business parks of Munich. Ubytování Comfort Hotel Atlantic Muenchen Sued se nachází ve městě Ottobrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mader

7,8

Hotel Mader

Ubytování (Hotel) Hotel Mader. Tento rodinný hotel v Ottobrunu nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Je situován 20 minut jízdy městské železnice S-Bahn od centra Mnichova. Ubytování Hotel Mader se nachází ve městě Ottobrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carlotel

6,8

Carlotel

Ubytování (Hostel) Carlotel. Offering free WiFi, Carlotel is set in Ottobrunn. At the hostel all rooms have a wardrobe and a flat-screen TV. Ubytování Carlotel se nachází ve městě Ottobrunn (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wunderschönes Erdgeschosszimmer mit eigenem Garten

Wunderschönes Erdgeschosszimmer mit eigenem Garten

Ubytování (Privát) Wunderschönes Erdgeschosszimmer mit eigenem Garten. Set in Ottobrunn, Wunderschönes Erdgeschosszimmer mit eigenem Garten provides accommodation with a terrace and free WiFi. This homestay features a garden. Ubytování Wunderschönes Erdgeschosszimmer mit eigenem Garten se nachází ve městě Ottobrunn (Německo - Bavorsko).

Ubytování v německém městě Ottobrunn

Město Ottobrunn se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Ottobrunn.