Hledat

Ubytování

Ubytování město Ovelgönne

Ve městě Ovelgönne (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ovelgönne

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ovelgönne

Gasthaus Großenmeer

9,2

Gasthaus Großenmeer

Ubytování (Hotel) Gasthaus Großenmeer. Gasthaus Großenmeer provides accommodation in Ovelgönne. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Gasthaus Großenmeer se nachází ve městě Ovelgönne (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Sorgenfrei

Apartment Villa Sorgenfrei

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Sorgenfrei. Located in Ovelgönne in the Lower-Saxony region, Apartment Villa Sorgenfrei has a garden. Ubytování Apartment Villa Sorgenfrei se nachází ve městě (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mittelste Heide

Mittelste Heide

Ubytování (Prázdninový dům) Mittelste Heide. Located in Ovelgönne, Mittelste Heide offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Mittelste Heide se nachází ve městě Ovelgönne (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Harlinghausen

Gut Harlinghausen

Ubytování (Penzion) Gut Harlinghausen. Offering a sauna, fitness centre, and a terrace, Gut Harlinghausen is quietly located in Ovelgönne. Ubytování Gut Harlinghausen se nachází ve městě Ovelgönne (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ovelgönne

Město Ovelgönne se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ovelgönne.