Hledat

Ubytování

Ubytování město Overath

Ve městě Overath (Německo) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Overath

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Overath

Ferienwohnung - Tor zum Bergischen Land

9,7

Ferienwohnung - Tor zum Bergischen Land

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung - Tor zum Bergischen Land. Ferienwohnung - Tor zum Bergischen Land is located in Overath. Ubytování Ferienwohnung - Tor zum Bergischen Land se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Overath Luxus Apartments nähe Köln City/Messe

9,6

Overath Luxus Apartments nähe Köln City/Messe

Ubytování (Apartmány) Overath Luxus Apartments nähe Köln City/Messe. Situated in Overath, 33 km from Solingen, Overath Luxus Apartments nähe Köln City/Messe features a terrace and free WiFi. Ubytování Overath Luxus Apartments nähe Köln City/Messe se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen im bergischen Fachwerk

9,6

Wohnen im bergischen Fachwerk

Ubytování (Apartmán) Wohnen im bergischen Fachwerk. Wohnen im bergischen Fachwerk is set in Overath and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Wohnen im bergischen Fachwerk se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kellermann

8,7

Hotel Kellermann

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Kellermann. Hotel Kellermann is situated in Overath. The accommodation is 35 km from Leverkusen, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Hotel Kellermann se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergischer Hof Marialinden

8,5

Hotel Bergischer Hof Marialinden

Ubytování (Hotel) Hotel Bergischer Hof Marialinden. Featuring free WiFi, Hotel Bergischer Hof Marialinden offers accommodation in Overath. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Hotel Bergischer Hof Marialinden se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altenbrücker Mühle

8,4

Altenbrücker Mühle

Ubytování (Venkovský dům) Altenbrücker Mühle. This country house is a beautiful 150-year-old half-timbered building situated next to a golf course, 6 km from the centre of Overath. Ubytování Altenbrücker Mühle se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergische Idylle

8,3

Bergische Idylle

Ubytování (Penzion) Bergische Idylle. Located in Overath, in a building dating from 1949, Bergische Idylle provides a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytování Bergische Idylle se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Lüdenbach

8,1

Hotel Restaurant Lüdenbach

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Lüdenbach. Tento hotel v Overathu je obklopený malebnou krajinou Bergisches Land. Ubytování Hotel Restaurant Lüdenbach se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio im Bergischen, messenah (20 min)

8,1

Studio im Bergischen, messenah (20 min)

Ubytování (Apartmán) Studio im Bergischen, messenah (20 min). Located in Overath in the North Rhine-Westphalia region, Studio im Bergischen, messenah (20 min) has a garden. Ubytování Studio im Bergischen, messenah (20 min) se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Eiche

7,3

Zur Eiche

Ubytování (Hotel) Zur Eiche. Offering a restaurant, Zur Eiche is located in Overath. Ubytování Zur Eiche se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Overath

7,3

Apartments Overath

Ubytování (Apartmány) Apartments Overath. Located in Overath, 47 km from Solingen, Apartments Overath provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Overath se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergischer Hof

7,2

Bergischer Hof

Ubytování (Penzion) Bergischer Hof. Tento hotel má bohatou tradici a je situován v Overathu na jihu Severního Porýní-Vestfálska. V roce 2007 byl znovu otevřený pod novým vedením. Ubytování Bergischer Hof se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alte Poststation

7,2

Hotel Alte Poststation

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Poststation. This family-friendly hotel enjoys a convenient location just 2 km from Overath Train Station, and is an ideal base for anyone travelling in the Cologne... Ubytování Hotel Alte Poststation se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergische Oase - Ferienwohnung Oskar

Bergische Oase - Ferienwohnung Oskar

Ubytování (Apartmán) Bergische Oase - Ferienwohnung Oskar. Set in Overath in the North Rhine-Westphalia region, Bergische Oase - Ferienwohnung Oskar features a terrace and garden views. Ubytování Bergische Oase - Ferienwohnung Oskar se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Leherhäuser Immekeppel

Alte Leherhäuser Immekeppel

Ubytování (Prázdninový dům) Alte Leherhäuser Immekeppel. Set in Overath in the North Rhine-Westphalia region, Alte Leherhäuser Immekeppel features a garden. Ubytování Alte Leherhäuser Immekeppel se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendomizil Burg

Feriendomizil Burg

Ubytování (Apartmán) Feriendomizil Burg. Set in Overath in the North Rhine-Westphalia region, Feriendomizil Burg has a terrace and garden views. Ubytování Feriendomizil Burg se nachází ve městě Overath (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Overath

Město Overath se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Overath.