Hledat

Ubytování

Ubytování město Owschlag

Ve městě Owschlag (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Owschlag

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Owschlag

Bed and Breakfast Dannevirke

9,2

Bed and Breakfast Dannevirke

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Dannevirke. Situated in Owschlag, 50 km from Neumünster, Bed and Breakfast Dannevirke features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Bed and Breakfast Dannevirke se nachází ve městě Owschlag (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Owschlag

7,5

Seehotel Owschlag

Ubytování (Hotel) Seehotel Owschlag. Seehotel Owschlag features a private beach area and water sports facilities in Owschlag. This hotel offers an ATM and free WiFi. Ubytování Seehotel Owschlag se nachází ve městě Owschlag (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blokkhus am Ochsenweg - [#28827]

Blokkhus am Ochsenweg - [#28827]

Ubytování (Prázdninový dům) Blokkhus am Ochsenweg - [#28827]. Situated in Owschlag in the Schleswig-Holstein region, Blokkhus am Ochsenweg - [#28827] has a terrace. Ubytování Blokkhus am Ochsenweg - [#28827] se nachází ve městě Owschlag (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5-Sterne Ferienhaus Blokkhus am Ochsenweg - [#5]

5-Sterne Ferienhaus Blokkhus am Ochsenweg - [#5]

Ubytování (Prázdninový dům) 5-Sterne Ferienhaus Blokkhus am Ochsenweg - [#5]. Located in Owschlag in the Schleswig-Holstein region, 5-Sterne Ferienhaus Blokkhus am Ochsenweg - [#5] features a terrace. Ubytování 5-Sterne Ferienhaus Blokkhus am Ochsenweg - [#5] se nachází ve městě Owschlag (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Owschlag

Město Owschlag se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Owschlag.