Hledat

Ubytování

Ubytování město Palzem

Ve městě Palzem (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Palzem

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Palzem

Gästehaus in Grenznähe

9

Gästehaus in Grenznähe

Ubytování (Penzion) Gästehaus in Grenznähe. Gästehaus in Grenznähe is offering accommodation in Palzem. Ubytování Gästehaus in Grenznähe se nachází ve městě Palzem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zum Trichter

9

Apartment Zum Trichter

Ubytování (Apartmán) Apartment Zum Trichter. Set in Palzem in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Zum Trichter has a garden. The accommodation is 13 km from Mondorf-les-Bains. Ubytování Apartment Zum Trichter se nachází ve městě Palzem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant "Zur Moselterrasse"

8,7

Hotel & Restaurant "Zur Moselterrasse"

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant "Zur Moselterrasse". Hotel & Restaurant "Zur Moselterrasse" in Palzem provides accommodation with a bar and a terrace. Ubytování Hotel & Restaurant "Zur Moselterrasse" se nachází ve městě Palzem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zum Moselufer

Apartment Zum Moselufer

Ubytování (Apartmán) Apartment Zum Moselufer. Set in Palzem in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Zum Moselufer has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Zum Moselufer se nachází ve městě Palzem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement zum Moselufer

Appartement zum Moselufer

Ubytování (Apartmán) Appartement zum Moselufer. Located in Palzem in the Rhineland-Palatinate region, Appartement zum Moselufer features a garden. The accommodation is 18 km from Mondorf-les-Bains. Ubytování Appartement zum Moselufer se nachází ve městě Palzem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rosenberg

Apartment Rosenberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosenberg. Apartment Rosenberg is situated in Palzem. The accommodation is 18 km from Luxembourg. The apartment features a satellite TV, 1 bedroom and a living room. Ubytování Apartment Rosenberg se nachází ve městě Palzem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Edwin Pauly

Weingut Edwin Pauly

Ubytování (Apartmán) Weingut Edwin Pauly. Weingut Edwin Pauly is situated in Palzem. The accommodation is 13 km from Mondorf-les-Bains, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Weingut Edwin Pauly se nachází ve městě Palzem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Palzem

Město Palzem se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Palzem.