Hledat

Ubytování

Ubytování město Panketal

Ve městě Panketal (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Panketal

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Panketal

Ferienwohnung am Stadtrand von Berlin

9,8

Ferienwohnung am Stadtrand von Berlin

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Stadtrand von Berlin. Situated in Neu Buch in the Brandenburg region, Ferienwohnung am Stadtrand von Berlin has a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung am Stadtrand von Berlin se nachází ve městě Panketal (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hanna

9,5

Haus Hanna

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Hanna. Haus Hanna is located in Zepernick and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus Hanna se nachází ve městě Panketal (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen im Kunsthaus

9,1

Wohnen im Kunsthaus

Ubytování (Apartmán) Wohnen im Kunsthaus. Wohnen im Kunsthaus is situated in Panketal. The accommodation is 35 km from Oranienburg, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Wohnen im Kunsthaus se nachází ve městě Panketal (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwanenburg Apartments

8,3

Schwanenburg Apartments

Ubytování (Apartmány) Schwanenburg Apartments. Located in Neu Buch in the Brandenburg region, Schwanenburg Apartments provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Schwanenburg Apartments se nachází ve městě Panketal (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Panketal

Město Panketal se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Panketal.