Hledat

Ubytování

Ubytování město Pansdorf

Ve městě Pansdorf (Německo) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Pansdorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Pansdorf

Ferienwohnung Walther

8,9

Ferienwohnung Walther

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Walther. Set in Timmendorfer Strand in the Schleswig-Holstein region and Niendorf bird park reachable within 8 km, Ferienwohnung Walther offers accommodation with... Ubytování Ferienwohnung Walther se nachází ve městě Pansdorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Waldseite 290

8,4

Waldseite 290

Ubytování (Apartmán) Waldseite 290. Waldseite 290 is set in Pansdorf and offers a bar. The property is 13 km from Travemünde and free private parking is featured. Ubytování Waldseite 290 se nachází ve městě Pansdorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeseite 62

Seeseite 62

Ubytování (Apartmán) Seeseite 62. Seeseite 62 is situated in Warnsdorf and offers a restaurant and a bar. Ubytování Seeseite 62 se nachází ve městě Pansdorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Pansdorf

Město Pansdorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Pansdorf.