Hledat

Ubytování

Ubytování město Pantow

Ve městě Pantow (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Pantow

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Pantow

Ferienhaus Rügen

9,5

Ferienhaus Rügen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rügen. Situated in Pantow in the Rügen region, Ferienhaus Rügen features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Rügen se nachází ve městě Pantow (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaues Haus by Rujana

Blaues Haus by Rujana

Ubytování (Apartmány) Blaues Haus by Rujana. Situated 3.5 km from South-East Rügen biosphere reserve, Blaues Haus by Rujana features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Blaues Haus by Rujana se nachází ve městě Pantow (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruegen_Fewo 01

Ruegen_Fewo 01

Ubytování (Apartmán) Ruegen_Fewo 01. Located in Pantow, Ruegen_Fewo 01 provides accommodation with a private pool. The accommodation is 15 km from Göhren. Ubytování Ruegen_Fewo 01 se nachází ve městě Pantow (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Land FeWo am Teich_ Reet gedeckt_O

Land FeWo am Teich_ Reet gedeckt_O

Ubytování (Apartmán) Land FeWo am Teich_ Reet gedeckt_O. Set in Schmacht, this apartment features a barbecue. Guests benefit from balcony. The unit is fitted with a kitchen. Ubytování Land FeWo am Teich_ Reet gedeckt_O se nachází ve městě Pantow (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pantow bei Binz RUeG

Ferienwohnung Pantow bei Binz RUeG

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pantow bei Binz RUeG. Located in Pantow, Ferienwohnung Pantow bei Binz RUeG provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Pantow bei Binz RUeG se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Pantow

Město Pantow se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Pantow.