Hledat

Ubytování

Ubytování město Pappenheim

Ve městě Pappenheim (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Pappenheim

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Pappenheim

Ferienwohnung Familie Sinn

9,6

Ferienwohnung Familie Sinn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Sinn. Ferienwohnung Familie Sinn is an apartment located in Pappenheim. Free WiFi is featured and complimentary private parking is available on site. Ubytování Ferienwohnung Familie Sinn se nachází ve městě Pappenheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim Schuster

9,5

Beim Schuster

Ubytování (Bed and breakfast) Beim Schuster. Set in Pappenheim, 19 km from Eichstätt, Beim Schuster offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Beim Schuster se nachází ve městě Pappenheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Sattler

9,4

Familie Sattler

Ubytování (Apartmány) Familie Sattler. Familie Sattler features accommodation with barbecue facilities and free WiFi, and is situated in Pappenheim. The accommodation has a sauna. Ubytování Familie Sattler se nachází ve městě Pappenheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Pappenheim

Město Pappenheim se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Pappenheim.