Hledat

Ubytování

Ubytování město Papstdorf

Ve městě Papstdorf (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Papstdorf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Papstdorf

Alter Gutshof Papstdorf

10

Alter Gutshof Papstdorf

Ubytování (Apartmány) Alter Gutshof Papstdorf. Alter Gutshof Papstdorf se nachází v Papstdorfu, 48 km od Kurort Altenbergu. Nabízí fitness centrum a Wi-Fi zdarma. Ubytování Alter Gutshof Papstdorf se nachází ve městě (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hartmann

9,1

Ferienwohnung Hartmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hartmann. Ferienwohnung Hartmann is situated in Papstdorf. The accommodation is 43 km from Teplice, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Ferienwohnung Hartmann se nachází ve městě Papstdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Brunnenhof

8,9

Apartmenthaus Brunnenhof

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Brunnenhof. Situated in Papstdorf, 48 km from Kurort Altenberg, Apartmenthaus Brunnenhof features a garden and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Apartmenthaus Brunnenhof se nachází ve městě Papstdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Erblehngericht Papstdorf

7,5

Hotel Erblehngericht Papstdorf

Ubytování (Hotel) Hotel Erblehngericht Papstdorf. Tento hotel mezi kopci a lesy je ideálním na objevování idylického Saského Švýcarska. Ubytování Hotel Erblehngericht Papstdorf se nachází ve městě Papstdorf (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Papstdorf

Město Papstdorf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Papstdorf.