Hledat

Ubytování

Ubytování město Parey

Ve městě Parey (Německo) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Parey

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Parey

schwimmendes Seehotel

9,4

schwimmendes Seehotel

Ubytování (Botel) schwimmendes Seehotel. Schwimmendes Seehotel is located in Parey and offers a restaurant, a bar and a garden. The boat has river views and is 36 km from Stendal. Ubytování schwimmendes Seehotel se nachází ve městě Parey (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

schwimmendes Igluhotel

8,9

schwimmendes Igluhotel

Ubytování (Botel) schwimmendes Igluhotel. Schwimmendes Igluhotel is located in Parey and offers a bar, a garden and a terrace. The accommodation is 36 km from Stendal. Ubytování schwimmendes Igluhotel se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnisdorf-Parey / Elbe

8,7

Erlebnisdorf-Parey / Elbe

Ubytování (Prázdninový areál) Erlebnisdorf-Parey / Elbe. Set in Parey, 36 km from Stendal, Erlebnisdorf-Parey / Elbe offers a restaurant and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Erlebnisdorf-Parey / Elbe se nachází ve městě Parey (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iglu auf der Dachterrasse

8,7

Iglu auf der Dachterrasse

Ubytování (Hotel) Iglu auf der Dachterrasse. Set in Parey, Iglu auf der Dachterrasse has a garden, private beach area, BBQ facilities, and free WiFi. A sauna is available for guests. Ubytování Iglu auf der Dachterrasse se nachází ve městě Parey (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhaus Hotel

8,4

Strandhaus Hotel

Ubytování (Hotel) Strandhaus Hotel. Set in Parey, Strandhaus Hotel features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. A sauna and a bicycle rental service are available for guests. Ubytování Strandhaus Hotel se nachází ve městě Parey (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Parey

Město Parey se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Parey.