Hledat

Ubytování

Ubytování město Ramsau

Ve městě Ramsau (Německo) máme celkem 61 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ramsau

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ramsau

Gästehaus Amort Ferienwohnung

9,9

Gästehaus Amort Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Amort Ferienwohnung. Featuring mountain views, Gästehaus Amort Ferienwohnung features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.5 km from Schmuckenlift. Ubytování Gästehaus Amort Ferienwohnung se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waldhäusl

9,8

Ferienwohnung Waldhäusl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waldhäusl. Complete with barbecue facilities and a terrace, Ferienwohnung Waldhäusl is located in Ramsau, 5 km from Hochschwarzeck and 6 km from Fronwieslift. Ubytování Ferienwohnung Waldhäusl se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Ettlerlehen

9,7

Chalets Ettlerlehen

Ubytování (Horské chaty) Chalets Ettlerlehen. Chalets Ettlerlehen se nachází v Ramsau, 23 km od Salcburku a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Hosté zde mohou využívat saunu. Ubytování Chalets Ettlerlehen se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Langbruck

9,7

Haus Langbruck

Ubytování (Apartmány) Haus Langbruck. Haus Langbruck features garden views, free WiFi and free private parking, located in Ramsau. Ubytování Haus Langbruck se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Haus Angerbichl

9,7

Haus Angerbichl

Ubytování (Apartmány) Haus Angerbichl. Tyto alpské apartmány se stylovým dřevěným interiérem v Ramsau mají plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Haus Angerbichl se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Alpenchalet Bianca

9,6

Alpenchalet Bianca

Ubytování (Penzion) Alpenchalet Bianca. Tento rodinný penzion se nachází u lesa v Berchtesgadenu, 800 metrů od centra Ramsau. Nabízí tiché pokoje a každodenní snídaně formou bufetu. Ubytování Alpenchalet Bianca se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Malerwinkl

9,6

Haus Malerwinkl

Ubytování (Apartmány) Haus Malerwinkl. Haus Malerwinkl features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Ramsau, 7 km from Schmuckenlift. Ubytování Haus Malerwinkl se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Kaltbachlehen

9,6

Kaltbachlehen

Ubytování (Apartmány) Kaltbachlehen. Kaltbachlehen has garden views, free WiFi and free private parking, set in Ramsau, 3.8 km from Schmuckenlift. Ubytování Kaltbachlehen se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vorderponholz

9,6

Vorderponholz

Ubytování (Apartmány) Vorderponholz. Tyto apartmány se těší klidné poloze v obci Ramsau v sousedství krásného národního parku Berchtesgaden. Ubytování Vorderponholz se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Ramsau

9,6

Ferienwohnungen Ramsau

Ubytování (Penzion) Ferienwohnungen Ramsau. A garden, fitness area and free Wi-Fi are offered by Ferienwohnungen in Ramsau. The Königssee Lake is just 10 km from Gästehaus Alexandra. Ubytování Ferienwohnungen Ramsau se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Wörndlhof

9,6

Gasthof Wörndlhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Wörndlhof. Tento rodinný penzion se nachází na břehu krásného jezera Hintersee a nabízí bezplatné Wi-Fi a prostory na opalování. Ubytování Gasthof Wörndlhof se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Landhaus am Waldrand

9,6

Landhaus am Waldrand

Ubytování (Penzion) Landhaus am Waldrand. Featuring a garden, a terrace and free WiFi, Landhaus am Waldrand is situated in Ramsau. Ubytování Landhaus am Waldrand se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Gästehaus Amort

9,6

Gästehaus Amort

Ubytování (Penzion) Gästehaus Amort. Gästehaus Amort nabízí ubytování v Ramsau s krásným výhledem na hory Ramsau a Berchtesgaden. Pokoje jsou vybavené satelitní TV. Ubytování Gästehaus Amort se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Reschenberg

9,5

Haus am Reschenberg

Ubytování (Apartmány) Haus am Reschenberg. Situated 6 km from Schmuckenlift, Haus am Reschenberg features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Haus am Reschenberg se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Gästehaus Martinsklause

9,5

Gästehaus Martinsklause

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Martinsklause. Surrounded by beautiful mountain scenery in the Berchtesgaden national park, this family-run accommodation in the heart of Ramsau offers traditional... Ubytování Gästehaus Martinsklause se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Watzmann-Appartement

9,5

Watzmann-Appartement

Ubytování (Apartmán) Watzmann-Appartement. Situated in Ramsau and only 7 km from Schmuckenlift, Watzmann-Appartement features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Watzmann-Appartement se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hindenburglinde

9,5

Hotel Hindenburglinde

Ubytování (Hotel) Hotel Hindenburglinde. Quietly located in the Berchtesgaden National Park, this family-run, 4-star hotel in Ramsau offers brand new, alpine-style rooms and serves traditional... Ubytování Hotel Hindenburglinde se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Alpenpension Ettlerlehen

9,5

Alpenpension Ettlerlehen

Ubytování (Penzion) Alpenpension Ettlerlehen. Set in Ramsau, less than 1 km from Fronwieslift, Alpenpension Ettlerlehen offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking,... Ubytování Alpenpension Ettlerlehen se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnungen Reiteralpe

9,5

Ferienwohnungen Reiteralpe

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Reiteralpe. Set in Ramsau, Ferienwohnungen Reiteralpe offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a... Ubytování Ferienwohnungen Reiteralpe se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hinterponholz

9,4

Gästehaus Hinterponholz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hinterponholz. Tento penzion v alpském stylu se nachází v Ramsau v krásném prostředí národního parku Berchtesgaden a nabízí apartmány/pokoje s balkonem a úchvatným... Ubytování Gästehaus Hinterponholz se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Forstamt

9,4

Ferienwohnung Am Forstamt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Forstamt. Located 24 km from Salzburg and 32 km from Saalbach, Ferienwohnung Am Forstamt offers accommodation in Ramsau. Ubytování Ferienwohnung Am Forstamt se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Almfrieden

9,4

Haus Almfrieden

Ubytování (Penzion) Haus Almfrieden. Haus Almfrieden se nachází v Ramsau, 3 km od hranic s Rakouskem a 20 minut autem od jezera Königsee. Nabízí krásný výhled na okolní hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Almfrieden se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Fronwieshäusl Gschoßmann Johanna

9,4

Fronwieshäusl Gschoßmann Johanna

Ubytování (Apartmán) Fronwieshäusl Gschoßmann Johanna. Fronwieshäusl Gschoßmann Johanna in Ramsau provides accommodation with free WiFi, a few steps from Fronwieslift, 500 metres from Schmuckenlift and 600... Ubytování Fronwieshäusl Gschoßmann Johanna se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Auf'm Feggenlehen

9,4

Auf'm Feggenlehen

Ubytování (Penzion) Auf'm Feggenlehen. At the foot of Watzmann Mountain, this hotel features a large garden with farm animals. Ubytování Auf'm Feggenlehen se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Talblick

9,4

Haus Talblick

Ubytování (Apartmán) Haus Talblick. Located in Ramsau, Haus Talblick enjoys a scenic location in the heart of the Bavarian Alps. Ubytování Haus Talblick se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenresi

9,4

Hotel Alpenresi

Ubytování (Penzion) Hotel Alpenresi. Tento penzion se nachází v klimatických lázních Ramsau, vyznačuje se tradičním bavorským designem a představuje ideální volbu pro dovolenou na území... Ubytování Hotel Alpenresi se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Sonja

9,3

Ferienwohnung Haus Sonja

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Sonja. Tento apartmán poskytuje ubytování s domácí atmosférou a prostornou zahradou v malebné vesničce Ramsau bei Berchtesgaden, pouhých 10 km od jezera Königsee... Ubytování Ferienwohnung Haus Sonja se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Rehlegg

9,3

Berghotel Rehlegg

Ubytování (Hotel) Berghotel Rehlegg. Berghotel Rehlegg se nachází v národním parku Berchtesgaden na úpatí hory Watzmann, nabízí tradiční bavorské ubytování, má lázně s panoramatickým výhledem... Ubytování Berghotel Rehlegg se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lärcheck

9,3

Lärcheck

Ubytování (Apartmán) Lärcheck. Offering a garden and mountain view, Lärcheck is set in Ramsau, 7 km from Schmuckenlift and 7 km from Hochschwarzeck. Ubytování Lärcheck se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lindenbichl

9,3

Haus Lindenbichl

Ubytování (Privát) Haus Lindenbichl. Haus Lindenbichl has garden views, free WiFi and free private parking, set in Ramsau, 3.9 km from Schmuckenlift. Ubytování Haus Lindenbichl se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnungen Waltlmühle

9,3

Ferienwohnungen Waltlmühle

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Waltlmühle. Ferienwohnungen Waltlmühle features river views, free WiFi and free private parking, located in Ramsau, 6 km from Schmuckenlift. Ubytování Ferienwohnungen Waltlmühle se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Heißenlehen

9,3

Gästehaus Heißenlehen

Ubytování (Penzion) Gästehaus Heißenlehen. Gästehaus Heißenlehen is situated in Ramsau, an elevated valley at 900 metres with a view of Watzmann Mountain. Ubytování Gästehaus Heißenlehen se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Gästehaus Kaltbachhäusl

9,3

Gästehaus Kaltbachhäusl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Kaltbachhäusl. Tento tradiční 3hvězdičkový penzion je situován v nadmořské výšce 900 metrů v obci Ramsau a nabízí pokoje zařízené v moderním venkovském stylu s balkonem,... Ubytování Gästehaus Kaltbachhäusl se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kehlstein

9,3

Haus Kehlstein

Ubytování (Penzion) Haus Kehlstein. Haus Kehlstein se nachází v Ramsau, 24 km od Salcburku a 7 km od města Berchtesgaden. Ubytování Haus Kehlstein se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Fronwieshof

9,2

Fronwieshof

Ubytování (Apartmány) Fronwieshof. Fronwieshof is quietly situated in Ramsau, surrounded by the picturesque Bavarian Alps. Ubytování Fronwieshof se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Zeitz Ramsau

9,2

Appartement Zeitz Ramsau

Ubytování (Apartmán) Appartement Zeitz Ramsau. Featuring mountain views, Appartement Zeitz Ramsau offers accommodation with a terrace and a kettle, around 7 km from Schmuckenlift. Ubytování Appartement Zeitz Ramsau se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Nutzkaser

9,2

Hotel-Gasthof Nutzkaser

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Nutzkaser. Offering spectacular views of the surrounding mountains, this traditional country-style hotel in Ramsau features free WiFi, a sauna and a steam room. Ubytování Hotel-Gasthof Nutzkaser se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Familie Schweiger

9,2

Ferienwohnung Familie Schweiger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Familie Schweiger. Situated in Ramsau in the Bavaria region and Schmuckenlift reachable within 9 km, Ferienwohnung Familie Schweiger features accommodation with free WiFi, a... Ubytování Ferienwohnung Familie Schweiger se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schwarzeck

9,1

Haus Schwarzeck

Ubytování (Apartmány) Haus Schwarzeck. Haus Schwarzeck stojí v nadmořské výšce 1 100 metrů v bavorském Ramsau a nabízí lyžařskou školu a lyžárnu. Salzburg leží 23 km daleko. Wi-Fi je zde zdarma. Ubytování Haus Schwarzeck se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Alpenpension Auengrund

9,1

Alpenpension Auengrund

Ubytování (Penzion) Alpenpension Auengrund. Tento rodinný hotel se může pochlubit velmi klidnou a idylickou polohou na kraji lesa, při oblíbené turistické cestě, na cestě Deutsche Alpenstraße. Ubytování Alpenpension Auengrund se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Gasthaus-Pension Seeklause

9,1

Gasthaus-Pension Seeklause

Ubytování (Penzion) Gasthaus-Pension Seeklause. Tento rodinný penzion se nachází přímo u jezera Hintersee v Bavorských Alpách, nabízí úžasný výhled na hory, restaurant s terasou u jezera a pokoje ve... Ubytování Gasthaus-Pension Seeklause se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wirtshaus und Pension Hocheck

9,1

Wirtshaus und Pension Hocheck

Ubytování (Penzion – hostinec) Wirtshaus und Pension Hocheck. Tento penzion a hostinec se nachází ve městě Ramsau uprostřed nádherné přírody Berchtesgadenských Alp. Ubytování Wirtshaus und Pension Hocheck se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wimbachklamm

9

Pension Wimbachklamm

Ubytování (Penzion) Pension Wimbachklamm. Pension Wimbachklamm se nachází v Ramsau, 7 km od skiareálu Hochschwarzeck s vleky Schmuckenlift a Fronwieslift. Ubytování Pension Wimbachklamm se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Baltram

9

Gasthof Baltram

Ubytování (Hotel) Gasthof Baltram. Tento penzion vhodný pro rodiny se nachází ve slunné části Ramsau, pouhých 200 metrů od známé turistické cesty Soleleitungsweg. Ubytování Gasthof Baltram se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Haus Hirschpoint

8,8

Ferienwohnungen Haus Hirschpoint

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Hirschpoint. Offering a garden, Ferienwohnungen Haus Hirschpoint offers accommodation in Ramsau. Salzburg is 24 km away. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Ferienwohnungen Haus Hirschpoint se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Fronwieshäusl Gschoßmann Herbert

8,5

Fronwieshäusl Gschoßmann Herbert

Ubytování (Apartmán) Fronwieshäusl Gschoßmann Herbert. Boasting a garden and ski-to-door access, Fronwieshäusl Gschoßmann Herbert provides accommodation in Ramsau with free WiFi and mountain views. Ubytování Fronwieshäusl Gschoßmann Herbert se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Alpenhotel Beslhof

8,4

Alpenhotel Beslhof

Ubytování (Penzion) Alpenhotel Beslhof. Tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a bezplatnou saunu. Ubytování Alpenhotel Beslhof se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko).

Bergbach

8,4

Bergbach

Ubytování (Penzion) Bergbach. Pension Bergbach je situován v národním parku Berchtesgadener Land v Ramsau, 5 minut chůze od vodopádu Wimbachklamm, který je zapsaný na seznamu UNESCO a 4... Ubytování Bergbach se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Oberwirt

8,2

Gasthof Oberwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Oberwirt. Gasthof Oberwirt se nachází v Ramsau, 7 km od vleku Schmuckenlift a Hochschwarzeck a 8 km od Fronwiesliftu. Ubytování Gasthof Oberwirt se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Gasthof Altes Forsthaus

8,2

Gasthof Altes Forsthaus

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Altes Forsthaus. Situated in Ramsau, Gasthof Altes Forsthaus has a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Gasthof Altes Forsthaus se nachází ve městě Ramsau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mulgraben

8,1

Haus Mulgraben

Ubytování (Penzion) Haus Mulgraben. Haus Mulgraben je penzion situovaný v Ramsau, 3 km od vleku Schmuckenlift. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Haus Mulgraben se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ramsau

Město Ramsau se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 61 hotelů a ubytování ve městě Ramsau.