Hledat

Ubytování

Ubytování město Ramsthal

Ve městě Ramsthal (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ramsthal

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ramsthal

Weinbergblick

9,5

Weinbergblick

Ubytování (Apartmán) Weinbergblick. Weinbergblick is situated in Ramsthal and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Weinbergblick se nachází ve městě Ramsthal (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ingrid

9,3

Gästehaus Ingrid

Ubytování (Penzion) Gästehaus Ingrid. Featuring free WiFi, a barbecue and a sun terrace, Gästehaus Ingrid offers accommodation in Ramsthal, right below a vineyard. Ubytování Gästehaus Ingrid se nachází ve městě Ramsthal (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Fuchs

8,6

Gästezimmer Fuchs

Ubytování (Privát) Gästezimmer Fuchs. Gästezimmer Fuchs is set in Ramsthal. The accommodation is 40 km from Bad Brückenau. A flat-screen TV with satellite channels is featured. Ubytování Gästezimmer Fuchs se nachází ve městě Ramsthal (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ramsthal

Město Ramsthal se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ramsthal.