Hledat

Ubytování

Ubytování město Rastatt

Ve městě Rastatt (Německo) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rastatt

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rastatt

Ferienwohnung Hecker

9,8

Ferienwohnung Hecker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hecker. Ferienwohnung Hecker is located in Rastatt. This apartment provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Hecker se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Schützen

9,3

Hotel & Restaurant Schützen

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Schützen. Featuring free WiFi throughout the property, Hotel & Restaurant Schützen is situated in Rastatt. Ubytování Hotel & Restaurant Schützen se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Kulturplatz

8,9

Hotel am Kulturplatz

Ubytování (Hotel) Hotel am Kulturplatz. Tento historický hotel se nachází ve městě Rastatt, přímo naproti vlakovému nádraží a 10 minut chůze od zámku Schloss Rastatt, a nabízí moderní pokoje,... Ubytování Hotel am Kulturplatz se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bildungshaus St. Bernhard - Wohnen und Tagen

8,7

Bildungshaus St. Bernhard - Wohnen und Tagen

Ubytování (Hotel) Bildungshaus St. Bernhard - Wohnen und Tagen. Hotel sídlí v historické, 110 let staré budově v centru města Rastatt. Nabízí meditační centrum, kapli a klasicky zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bildungshaus St. Bernhard - Wohnen und Tagen se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Phönix

8,7

Hotel Phönix

Ubytování (Penzion) Hotel Phönix. Offering apartments with a private terrace and outdoor seating as well as rooms with free WiFi, Hotel Phönix is located in the baroque town of Rastatt,... Ubytování Hotel Phönix se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibis Styles Rastatt Baden Baden

8,7

Ibis Styles Rastatt Baden Baden

Ubytování (Hotel) Ibis Styles Rastatt Baden Baden. Ibis Styles Rastatt Baden Baden nabízí moderně zařízené ubytování ve městě Rastatt. Ubytování Ibis Styles Rastatt Baden Baden se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthaus Kreuz beim Tom

8,6

Landgasthaus Kreuz beim Tom

Ubytování (Penzion) Landgasthaus Kreuz beim Tom. This historic hotel enjoys a quiet location outside Rastatt, between the A5 motorway and the French border. Ubytování Landgasthaus Kreuz beim Tom se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Castle Rastatt

8,6

Hotel Castle Rastatt

Ubytování (Hotel) Hotel Castle Rastatt. Hotel Castle Rastatt is located in Rastatt. The hotel also provides free WiFi and free private parking. At the hotel, all rooms come with a wardrobe. Ubytování Hotel Castle Rastatt se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astra Garni

8,6

Astra Garni

Ubytování (Bed and breakfast) Astra Garni. Located beside the Mercedes Benz Factory in Rastatt, Astra Garni offers a restaurant, a fitness centre and free WiFi. Guests enjoy free parking. Ubytování Astra Garni se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schwert

8,4

Hotel Schwert

Ubytování (Hotel) Hotel Schwert. Tento 4hvězdičkový hotel v Rastattu se nachází v barokním historickém centru, 20 minut autem od letiště Baden-Airpark. Ubytování Hotel Schwert se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zum Schiff

8,3

Hotel zum Schiff

Ubytování (Hotel) Hotel zum Schiff. Centrally located in the Baroque Old Town of Rastatt, this hotel boasts classically decorated rooms, free WiFi throughout and a daily breakfast buffet. Ubytování Hotel zum Schiff se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hans Rastatt

8,3

Pension Hans Rastatt

Ubytování (Penzion) Pension Hans Rastatt. Located in Rastatt, Pension Hans Rastatt provides free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytování Pension Hans Rastatt se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Murgtal Motel

8

Murgtal Motel

Ubytování (Hotel) Murgtal Motel. Murgtal Motel is located in Rastatt. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Murgtal Motel se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Engel

7,9

Gasthaus zum Engel

Ubytování (Penzion) Gasthaus zum Engel. Historický rodinný hotel Gasthaus zum Engel stojí v centru města Rastatt, pouhý 1 km od automobilky Mercedes Benz. Ubytování Gasthaus zum Engel se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Hotel Rastatt

7,7

Best Western Hotel Rastatt

Ubytování (Hotel) Best Western Hotel Rastatt. Tento hotel nabízí bezplatné parkování, volný přístup do sauny a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Best Western Hotel Rastatt se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trang Hotel-Restaurant

7,4

Trang Hotel-Restaurant

Ubytování (Hotel) Trang Hotel-Restaurant. This hotel with on-site Vietnamese restaurant is situated in the heart of the Baroque Old Town of Rastatt, near many cafes and an ice-cream parlour. Ubytování Trang Hotel-Restaurant se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Da Franco

7,4

Hotel Restaurant Da Franco

Ubytování (Penzion) Hotel Restaurant Da Franco. Hotel Restaurant Da Franco sídlí v pěkné budově z 18. století a má sluneční terasu. Denně nabízí snídani formou bufetu. Ubytování Hotel Restaurant Da Franco se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Goldenen Mann

7,2

Hotel Zum Goldenen Mann

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Goldenen Mann. Featuring a garden and a terrace, Hotel Zum Goldenen Mann is set in Rastatt. Ubytování Hotel Zum Goldenen Mann se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Anna

6

Pension Anna

Ubytování (Penzion) Pension Anna. Pension Anna se nachází v Rastattu, 46 km od Štrasburku a 11 km od Baden-Badenu. Pokoje mají sdílenou koupelnu. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haja28

Haja28

Ubytování (Privát) Haja28. Offering a garden, Haja28 offers accommodation in Rastatt. Baden-Baden is 14 km from the homestay, while Karlsruhe is 28 km from the property. Ubytování Haja28 se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Anker garni

Hotel Anker garni

Ubytování (Hotel) Hotel Anker garni. Hotel Anker garni is offering accommodation in Rastatt. The hotel features both free WiFi and free private parking. At the hotel, rooms come with a desk. Ubytování Hotel Anker garni se nachází ve městě Rastatt (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rastatt

Město Rastatt se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Rastatt.