Hledat

Ubytování

Ubytování město Rathenow

Ve městě Rathenow (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rathenow

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rathenow

Ferienwohnung Borcherts

9,4

Ferienwohnung Borcherts

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Borcherts. Situated in Rathenow, Ferienwohnung Borcherts features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Borcherts se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonn'Idyll Hotel & Saunalandschaft

9,2

Sonn'Idyll Hotel & Saunalandschaft

Ubytování (Penzion) Sonn'Idyll Hotel & Saunalandschaft. Offering a restaurant and free WiFi access, Sonn'Idyll Hotel & Saunalandschaft offers a peaceful countryside location in Rathenow. Ubytování Sonn'Idyll Hotel & Saunalandschaft se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Rausch

9

Ferienhof Rausch

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhof Rausch. Ferienhof Rausch is located in Rathenow and offers a fitness centre. Ubytování Ferienhof Rausch se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Atelier

8,6

Ferienwohnung Am Atelier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Atelier. Featuring accommodation with a patio, Ferienwohnung Am Atelier is located in Rathenow. The apartment has garden views and is 35 km from Stendal. Ubytování Ferienwohnung Am Atelier se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fürstenhof

8,5

Hotel Fürstenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Fürstenhof. Tento stylový hotel se nachází na okraji historického města Rathenow a je obklopen havellandskými jezery a lesy. Ubytování Hotel Fürstenhof se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Rathenow Süd

8

Ferienwohnung in Rathenow Süd

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Rathenow Süd. Ferienwohnung in Rathenow is located in Rathenow. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung in Rathenow Süd se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rathenow

7,7

Gästehaus Rathenow

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Rathenow. Gästehaus Rathenow is set in Rathenow. Neuruppin is 47 km from the apartment, while Bad Wilsnack is 47 km from the property. Ubytování Gästehaus Rathenow se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Havelboot-Marina

6,1

Havelboot-Marina

Ubytování (Apartmány) Havelboot-Marina. Situated in Rathenow, 43 km from Stendal, Havelboot-Marina features a restaurant and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Havelboot-Marina se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hausboot Havelboot, Boot fahren und Wohnen in einzigartiger Natur im Havelland

5,7

Hausboot Havelboot, Boot fahren und Wohnen in einzigartiger Natur im Havelland

Ubytování (Botel) Hausboot Havelboot, Boot fahren und Wohnen in einzigartiger Natur im Havelland. Offering lake views, Hausboot Havelboot, führerscheinfrei! Fahren bis 10 Personen, 6 Übernachtungsplätze in Rathenow offers accommodation and a terrace. Ubytování Hausboot Havelboot, Boot fahren und Wohnen in einzigartiger Natur im Havelland se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hausboot Havelboot, führerscheinfrei! Fahren bis 10 Personen, 6 Übernachtungsplätze

Hausboot Havelboot, führerscheinfrei! Fahren bis 10 Personen, 6 Übernachtungsplätze

Ubytování (Botel) Hausboot Havelboot, führerscheinfrei! Fahren bis 10 Personen, 6 Übernachtungsplätze. Located in Altes Dorf, Hausboot Havelboot Grütz offers accommodation with a patio and kitchenette. Ubytování Hausboot Havelboot, führerscheinfrei! Fahren bis 10 Personen, 6 Übernachtungsplätze se nachází ve městě Rathenow (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rathenow

Město Rathenow se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Rathenow.