Hledat

Ubytování

Ubytování město Rattenberg

Ve městě Rattenberg (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rattenberg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rattenberg

Gasthof-Hotel Dilger

9,1

Gasthof-Hotel Dilger

Ubytování (Hotel) Gasthof-Hotel Dilger. Tento rodinný hotel nabízí bowlingovou dráhu, saunu, posilovnu a regionální restauraci s pivní zahrádkou. Ubytování Gasthof-Hotel Dilger se nachází ve městě Rattenberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posthotel Rattenberg

9

Posthotel Rattenberg

Ubytování (Hotel) Posthotel Rattenberg. Tento sofistikovaný lázeňský hotel se nachází v rezervaci Bavorský les a je ideálním místem pro pěší turisty a hosty, kteří se chtějí věnovat jen relaxaci. Ubytování Posthotel Rattenberg se nachází ve městě Rattenberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof-Hotel Zum Anleitner

8,8

Landgasthof-Hotel Zum Anleitner

Ubytování (Hotel) Landgasthof-Hotel Zum Anleitner. Landgasthof-Hotel Zum Anleitner provides accommodation in Rattenberg. The hotel also features free WiFi and free private parking. Ubytování Landgasthof-Hotel Zum Anleitner se nachází ve městě Rattenberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Onecorner Ranch

Onecorner Ranch

Ubytování (Apartmán) Onecorner Ranch. Onecorner Ranch is located in Rattenberg. The accommodation is 43 km from Deggendorf. Ubytování Onecorner Ranch se nachází ve městě Rattenberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rattenberg

Město Rattenberg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Rattenberg.