Hledat

Ubytování

Ubytování město Ratzeburg

Ve městě Ratzeburg (Německo) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Ratzeburg

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Ratzeburg

Ferienzimmer am See

9,2

Ferienzimmer am See

Ubytování (Apartmán) Ferienzimmer am See. Ferienzimmer am See is located in Ratzeburg and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienzimmer am See se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Haus am See is situated in Ratzeburg and offers water sports facilities. Ubytování Haus am See se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendherberge Ratzeburg am See

9

Jugendherberge Ratzeburg am See

Ubytování (Hostel) Jugendherberge Ratzeburg am See. Set directly on the banks of Ratzeburg Lake, this contemporary hostel features a sauna, a daily buffet breakfast and a lakeside terrace. Ubytování Jugendherberge Ratzeburg am See se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Der Seehof

8,8

Hotel Der Seehof

Ubytování (Hotel) Hotel Der Seehof. This lakeside, 4-star hotel lies on a narrow piece of land between the Kuechensee and Ratzeburg lakes, in the heart of the Lauenburg Lake District, 15 km... Ubytování Hotel Der Seehof se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Farchauer Mühle

8,8

Hotel Farchauer Mühle

Ubytování (Hotel) Hotel Farchauer Mühle. This inviting hotel is located at the Küchensee Lake in the Lauenburg Lakes Nature Park. Ubytování Hotel Farchauer Mühle se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wittlers Hotel

8,3

Wittlers Hotel

Ubytování (Hotel) Wittlers Hotel. Tento hotel se nachází v přírodním parku Lauenburgische Seen na poloostrově, který tvoří centrum města Ratzeburg a odděluje krásná jezera Domsee a... Ubytování Wittlers Hotel se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumhafte Ferienwohnung

8,2

Traumhafte Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Traumhafte Ferienwohnung. Located in Ratzeburg in the Schleswig-Holstein region, Traumhafte Ferienwohnung features a terrace and lake views. Ubytování Traumhafte Ferienwohnung se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Am Bahnhof

8,1

Apartments Am Bahnhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Am Bahnhof. With city views, Apartments Am Bahnhof is located in Ratzeburg and has free WiFi. Ubytování Apartments Am Bahnhof se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hansa Hotel Ratzeburg

8,1

Hansa Hotel Ratzeburg

Ubytování (Hotel) Hansa Hotel Ratzeburg. This hotel in Ratzeburg offers free parking and a free internet terminal. Ubytování Hansa Hotel Ratzeburg se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnisbahnhof Schmilau

7,1

Erlebnisbahnhof Schmilau

Ubytování (Prázdninové domy) Erlebnisbahnhof Schmilau. Located in Ratzeburg, 30 km from Lübeck, Erlebnisbahnhof Schmilau provides a garden and free WiFi. Ubytování Erlebnisbahnhof Schmilau se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Röpersberg

Ferienwohnung Röpersberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Röpersberg. Situated in Ratzeburg, Ferienwohnung Röpersberg features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Röpersberg se nachází ve městě Ratzeburg (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Ratzeburg

Město Ratzeburg se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Ratzeburg.