Hledat

Ubytování

Ubytování město Regenstauf

Ve městě Regenstauf (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Regenstauf

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Regenstauf

Gasthof Metzgerwirt

8,4

Gasthof Metzgerwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Metzgerwirt. Gasthof Metzgerwirt is located in Regenstauf, a 15-minute drive from Regensburg city centre. Ubytování Gasthof Metzgerwirt se nachází ve městě Regenstauf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

boardinghousehotel am Campus

6,7

boardinghousehotel am Campus

Ubytování (Aparthotel) boardinghousehotel am Campus. Situated in Regenstauf in the Bavaria region, boardinghousehotel am Campus features accommodation with free private parking. Ubytování boardinghousehotel am Campus se nachází ve městě Regenstauf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldpension

6,6

Waldpension

Ubytování (Bed and breakfast) Waldpension. Set in Regenstauf, Waldpension offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental breakfast. Ubytování Waldpension se nachází ve městě Regenstauf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Lautenschlager

Landgasthof Lautenschlager

Ubytování (Hotel) Landgasthof Lautenschlager. Located in Regenstauf, Landgasthof Lautenschlager features a garden, water sports facilities, terrace, and free WiFi. Ubytování Landgasthof Lautenschlager se nachází ve městě Regenstauf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Einzigartiges Wohnen umgeben von Natur und Ponys

Einzigartiges Wohnen umgeben von Natur und Ponys

Ubytování (Kemp) Einzigartiges Wohnen umgeben von Natur und Ponys. Situated in Regenstauf, Einzigartiges Wohnen umgeben von Natur und Ponys features accommodation with free WiFi and a garden. The camping offers a terrace. Ubytování Einzigartiges Wohnen umgeben von Natur und Ponys se nachází ve městě Regenstauf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Regenstauf

Město Regenstauf se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Regenstauf.