Hledat

Ubytování

Ubytování město Reken

Ve městě Reken (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Reken

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Reken

Altes Amtshaus

9,7

Altes Amtshaus

Ubytování (Aparthotel) Altes Amtshaus. Set in Reken, Altes Amtshaus offers free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge and a terrace. Ubytování Altes Amtshaus se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Lammersmann

9,1

Gästezimmer Lammersmann

Ubytování (Hotel) Gästezimmer Lammersmann. Set in Reken, Gästezimmer Lammersmann has a garden. Boasting room service, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Gästezimmer Lammersmann se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Hohe Mark

8,4

Berghotel Hohe Mark

Ubytování (Hotel) Berghotel Hohe Mark. A charming garden, restaurant and spacious accommodation with free WiFi are offered by this modern hotel. Ubytování Berghotel Hohe Mark se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Lütkebohmert

8,3

Hotel Restaurant Lütkebohmert

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Lütkebohmert. Set in Reken, Hotel Restaurant Lütkebohmert has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Restaurant Lütkebohmert se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eichenhof

8,1

Hotel Eichenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Eichenhof. This 3-star hotel in Reken is surrounded by the Hohe Mark reserve. Ubytování Hotel Eichenhof se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Franco - Ristorante & Hotel

7,9

Da Franco - Ristorante & Hotel

Ubytování (Hotel) Da Franco - Ristorante & Hotel. Set in Reken, Da Franco - Ristorante & Hotel has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Da Franco - Ristorante & Hotel se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Architektenhaus - [#121089]

Ferienwohnung im Architektenhaus - [#121089]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Architektenhaus - [#121089]. Located in Reken, Ferienwohnung im Architektenhaus - [#121089] provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung im Architektenhaus - [#121089] se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Hotel Schmelting

Hotel Restaurant Hotel Schmelting

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Hotel Schmelting. Hotel Restaurant Hotel Schmelting is situated in Borken and features a restaurant. With free WiFi, this 2-star hotel offers a 24-hour front desk. Ubytování Hotel Restaurant Hotel Schmelting se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldidylle

Waldidylle

Ubytování (Apartmán) Waldidylle. Situated in Reken in the North Rhine-Westphalia region, Waldidylle features a patio and lake views. Ubytování Waldidylle se nachází ve městě Reken (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Reken

Město Reken se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Reken.