Hledat

Ubytování

Ubytování město Riesa

Ve městě Riesa (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Riesa

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Riesa

Mercure Hotel Riesa Dresden Elbland

8,3

Mercure Hotel Riesa Dresden Elbland

Ubytování (Hotel) Mercure Hotel Riesa Dresden Elbland. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází přímo u řeky Labe v saském městě Riesa. Nabízí mexickou restauraci, nepřetržitě otevřený bar a neplacené parkoviště. Ubytování Mercure Hotel Riesa Dresden Elbland se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zentrum Riesa

8,3

Pension Zentrum Riesa

Ubytování (Penzion) Pension Zentrum Riesa. Situated in Riesa, 1.1 km from SACHSENarena, Pension Zentrum Riesa features rooms with city views and free WiFi. Ubytování Pension Zentrum Riesa se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Münch "Am Anger"

8,3

Pension Münch "Am Anger"

Ubytování (Penzion) Pension Münch "Am Anger". Pension Münch "Am Anger" se nachází v Diesbaru v saském Polabí. Ubytování Pension Münch "Am Anger" se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Goldener Löwe

8,3

Gasthaus Goldener Löwe

Ubytování (Penzion) Gasthaus Goldener Löwe. Located in Riesa, in a building dating from 19th century, 1. Ubytování Gasthaus Goldener Löwe se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteurzimmer Riesa

7,2

Monteurzimmer Riesa

Ubytování (Hostel) Monteurzimmer Riesa. Monteurzimmer Riesa is located in Riesa, 2.3 km from SACHSENarena, and provides free WiFi throughout the property. Ubytování Monteurzimmer Riesa se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel und Restaurant Peking

6,9

Hotel und Restaurant Peking

Ubytování (Hotel) Hotel und Restaurant Peking. Hotel und Restaurant Peking se nachází ve městě Riesa a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a čínskou restauraci. Ubytování Hotel und Restaurant Peking se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sachsenhof

6,4

Hotel Sachsenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sachsenhof. Located in Riesa and within 1.6 km of SACHSENarena, Hotel Sachsenhof features a restaurant, allergy-free rooms, and free WiFi. The hotel has family rooms. Ubytování Hotel Sachsenhof se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eulenspiegel

Hotel Eulenspiegel

Ubytování (Hotel) Hotel Eulenspiegel. Providing free WiFi throughout the property, Hotel Eulenspiegel is located in Riesa, within 2.3 km of SACHSENarena. The hotel features family rooms. Ubytování Hotel Eulenspiegel se nachází ve městě Riesa (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Riesa

Město Riesa se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Riesa.