Hledat

Ubytování

Ubytování město Rimbach

Ve městě Rimbach (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rimbach

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rimbach

Gasthof-Metzgerei-Pension Schierlitz

9,4

Gasthof-Metzgerei-Pension Schierlitz

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof-Metzgerei-Pension Schierlitz. Located in Rimbach, Gasthof-Metzgerei-Pension Schierlitz provides accommodation with private balconies. Ubytování Gasthof-Metzgerei-Pension Schierlitz se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen/Pension Wagerer

9,4

Ferienwohnungen/Pension Wagerer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen/Pension Wagerer. Ferienwohnungen/Pension Wagerer je penzion situovaný na jižním svahu v malebném Bavorském lese. Ubytování Ferienwohnungen/Pension Wagerer se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Kollmerhof

9,2

Ferienhotel Kollmerhof

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Kollmerhof. Featuring a restaurant and a terrace, Ferienhotel Kollmerhof is located in Rimbach. A sauna is available for guests. Ubytování Ferienhotel Kollmerhof se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Wilma

9,2

Landhaus Wilma

Ubytování (Privát) Landhaus Wilma. Located in Rimbach, 46 km from Zwiesel, Landhaus Wilma provides a shared lounge and free WiFi. A continental breakfast is available daily at the homestay. Ubytování Landhaus Wilma se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Anita Bernhardt

9,1

Ferienwohnung Anita Bernhardt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anita Bernhardt. Set in Rimbach in the Bavaria region, Ferienwohnung Anita Bernhardt features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Anita Bernhardt se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko).

Pension / Ferienwohnungen Ludwig

8,4

Pension / Ferienwohnungen Ludwig

Ubytování (Penzion) Pension / Ferienwohnungen Ludwig. Pension / Ferienwohnungen Ludwig se nachází v městečku Rimbach a nabízí společný obývací prostor, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Pension / Ferienwohnungen Ludwig se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Hotel Bayerischer Hof

8

Wellness Hotel Bayerischer Hof

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Bayerischer Hof. Wellness Hotel Bayerischer Hof se nachází v Rimbachu v Bavorsku. Ubytování Wellness Hotel Bayerischer Hof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gammer

Ferienwohnung Gammer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gammer. Located in Rimbach in the Bavaria region, Ferienwohnung Gammer features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Gammer se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Kühberg

Haus am Kühberg

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am Kühberg. Set in Rimbach in the Bavaria region, Haus am Kühberg has a garden. The accommodation is 44 km from Deggendorf. Ubytování Haus am Kühberg se nachází ve městě Rimbach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rimbach

Město Rimbach se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Rimbach.