Hledat

Ubytování

Ubytování město Rimsting

Ve městě Rimsting (Německo) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rimsting

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rimsting

Lamplhof

9,9

Lamplhof

Ubytování (Apartmány) Lamplhof. Lamplhof is quietly located in Rimsting, a 15-minute drive from the shore of Lake Chiemsee. Ubytování Lamplhof se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus DreiSeenBlick

9,9

Haus DreiSeenBlick

Ubytování (Apartmány) Haus DreiSeenBlick. Located in Rimsting in the Bavaria region and Chiemgau Volkstheater reachable within 12 km, Haus DreiSeenBlick provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Haus DreiSeenBlick se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterlechnerhof

9,8

Hinterlechnerhof

Ubytování (Apartmán) Hinterlechnerhof. Boasting garden views, Hinterlechnerhof provides accommodation with a garden and a patio, around 10 km from Chiemgau Volkstheater. Ubytování Hinterlechnerhof se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chiemseevilla

9,5

Chiemseevilla

Ubytování (Penzion) Chiemseevilla. Located in the village of Hochstätt, this guest house is less than a 5-minute walk from the scenic Lake Chiemsee. Ubytování Chiemseevilla se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chiemsee Comfort-Bungalow mit Garten

9,4

Chiemsee Comfort-Bungalow mit Garten

Ubytování (Apartmán) Chiemsee Comfort-Bungalow mit Garten. Featuring free WiFi, Chiemsee Comfort-Bungalow mit Garten offers accommodation in Rimsting, 600 metres away from the Chiemsee Lakeshore. Ubytování Chiemsee Comfort-Bungalow mit Garten se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kurz

9,4

Ferienwohnung Kurz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kurz. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Kurz offers accommodation in Rimsting with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Kurz se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Georgenhof

9,4

Hotel Garni Georgenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Georgenhof. Hotel Garni Georgenhof se nachází 2 km od centra města Rimsting a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hotel má zahradu, sdílený salonek a neplacené soukromé... Ubytování Hotel Garni Georgenhof se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Annemarie

9,3

Gästehaus Annemarie

Ubytování (Farma) Gästehaus Annemarie. Located in Rimsting in the Bavaria region and Chiemgau Volkstheater reachable within 9 km, Gästehaus Annemarie provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Gästehaus Annemarie se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Rimsting am Chiemsee

9,2

Ferienwohnungen Rimsting am Chiemsee

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Rimsting am Chiemsee. Ferienwohnungen Rimsting am Chiemsee is a self-catering accommodation located in Rimsting. Ubytování Ferienwohnungen Rimsting am Chiemsee se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko).

Chiemsee-Blick

9,1

Chiemsee-Blick

Ubytování (Bed and breakfast) Chiemsee-Blick. Chiemsee-Blick is located in Rimsting. Free WiFi is offered. Ubytování Chiemsee-Blick se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Sonne

9

Hotel zur Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel zur Sonne. Just 1.4 km from the Chiemsee Lake, this charming family-run hotel in Rimsting offers a garden and an on-site gift shop. Ubytování Hotel zur Sonne se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel beim Has'n

8,9

Landhotel beim Has'n

Ubytování (Hotel) Landhotel beim Has'n. Tento rodinný 3hvězdičkový hotel nabízí čerstvý vzduch v letovisku Rimsting v krásném kraji u jezera Chiemsee. Ubytování Landhotel beim Has'n se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Hotel Weingarten

8,9

Berggasthof Hotel Weingarten

Ubytování (Hotel) Berggasthof Hotel Weingarten. Boasting a restaurant, garden and views of lake, Berggasthof Hotel Weingarten is situated in Rimsting, 8 km from Chiemgau Volkstheater. Ubytování Berggasthof Hotel Weingarten se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Nigglhof

8,8

Gästezimmer Nigglhof

Ubytování (Penzion) Gästezimmer Nigglhof. Gästezimmer Nigglhof is situated in Rimsting, 9 km from Chiemgau Volkstheater. Each room offers a balcony. Ubytování Gästezimmer Nigglhof se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chiemsee

8,4

Chiemsee

Ubytování (Bed and breakfast) Chiemsee. Set in Rimsting in the Bavaria region and Chiemgau Volkstheater reachable within 14 km, Chiemsee offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, free... Ubytování Chiemsee se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ausblick - Auszeit

Ausblick - Auszeit

Ubytování (Apartmán) Ausblick - Auszeit. Featuring lake views, Ausblick - Auszeit offers accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Chiemgau Volkstheater. Ubytování Ausblick - Auszeit se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rimsting am Chiemsee

Ferienhaus Rimsting am Chiemsee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rimsting am Chiemsee. Ferienhaus Rimsting am Chiemsee is located in Rimsting. Situated 4.1 km from Chiemgau Volkstheater, the property features a garden and free private... Ubytování Ferienhaus Rimsting am Chiemsee se nachází ve městě Rimsting (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 34 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rimsting

Město Rimsting se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Rimsting.