Hledat

Ubytování

Ubytování město Rochlitz

Ve městě Rochlitz (Německo) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rochlitz

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rochlitz

Wohnung am Schloss

8,2

Wohnung am Schloss

Ubytování (Apartmán) Wohnung am Schloss. Situated in Rochlitz, Wohnung am Schloss features accommodation with a private pool, a terrace and river views. Ubytování Wohnung am Schloss se nachází ve městě Rochlitz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Maria

Pension Maria

Ubytování (Penzion) Pension Maria. Boasting a bar, Pension Maria is situated in Rochlitz. The guest house has family rooms. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Pension Maria se nachází ve městě Rochlitz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Rochlitz

Fewo Rochlitz

Ubytování (Apartmán) Fewo Rochlitz. Located in Rochlitz in the Saxony region, Fewo Rochlitz features a garden. Ubytování Fewo Rochlitz se nachází ve městě Rochlitz (Německo - Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rochlitz

Město Rochlitz se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Rochlitz.