Hledat

Ubytování

Ubytování město Rockeskyll

Ve městě Rockeskyll (Německo) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rockeskyll

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rockeskyll

Ferienwohnung Mary

9,7

Ferienwohnung Mary

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mary. Ferienwohnung Mary is quietly situated in Rockeskyll. The apartment features free WiFi access and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Mary se nachází ve městě Rockeskyll (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Historische Bauernstube

9,7

Historische Bauernstube

Ubytování (Apartmány) Historische Bauernstube. Located in Rockeskyll, this apartment is 5 km from Gerolstein. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Historische Bauernstube se nachází ve městě Rockeskyll (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zinn

9,6

Ferienwohnung Zinn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zinn. Ferienwohnung Zinn is situated in Rockeskyll and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Zinn se nachází ve městě Rockeskyll (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ballmann 2

9,4

Gästehaus Ballmann 2

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Ballmann 2. Situated in a quiet location in Rockeskyll, this apartment features a terrace, free WiFi, a car park and a private entrance. Ubytování Gästehaus Ballmann 2 se nachází ve městě Rockeskyll (Německo - Porýní-Falc).

Gästehaus Ballmann 3

9,1

Gästehaus Ballmann 3

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Ballmann 3. Located in Rockeskyll, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. The unit is 47 km from Monschau. Free WiFi is provided . Ubytování Gästehaus Ballmann 3 se nachází ve městě Rockeskyll (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ballmann

8,8

Gästehaus Ballmann

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Ballmann. A peaceful garden with sunbathing area and barbecue facilities are offered at this quiet guest house, located in Rockeskyll in the Vulkaneifel region. Ubytování Gästehaus Ballmann se nachází ve městě Rockeskyll (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rolling-vista

8,5

Rolling-vista

Ubytování (Apartmány) Rolling-vista. Quietly located in the idyllic surroundings of the Eifel countryside, this house is in the small area of Rockeskyll. Ubytování Rolling-vista se nachází ve městě Rockeskyll (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rockeskyll

Město Rockeskyll se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Rockeskyll.