Hledat

Ubytování

Ubytování město Rodalben

Ve městě Rodalben (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rodalben

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rodalben

Villa Bruderfels, Garni

9,1

Villa Bruderfels, Garni

Ubytování (Hotel) Villa Bruderfels, Garni. Villa Bruderfels, Garni features free WiFi throughout the property and views of garden in Rodalben. The hotel offers city views and a terrace. Ubytování Villa Bruderfels, Garni se nachází ve městě Rodalben (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pfälzer Hof, Zum Schokoladengießer

8,5

Hotel Pfälzer Hof, Zum Schokoladengießer

Ubytování (Penzion) Hotel Pfälzer Hof, Zum Schokoladengießer. Součástí tohoto hotelu je pekárna specializující se na výrobky z čokolády. Ubytování Hotel Pfälzer Hof, Zum Schokoladengießer se nachází ve městě Rodalben (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bold´S Hotel-Restaurant "Zum Grünen Kranz"

8,4

Bold´S Hotel-Restaurant "Zum Grünen Kranz"

Ubytování (Hotel) Bold´S Hotel-Restaurant "Zum Grünen Kranz". Located in Rodalben, Bold´S Hotel-Restaurant "Zum Grünen Kranz" features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Bold´S Hotel-Restaurant "Zum Grünen Kranz" se nachází ve městě Rodalben (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Rodalben 05

Holiday Apartment Rodalben 05

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Rodalben 05. Holiday Apartment Rodalben 05 is set in Rodalben and offers barbecue facilities. The apartment features mountain views and is 41 km from Bad Bergzabern. Ubytování Holiday Apartment Rodalben 05 se nachází ve městě Rodalben (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rodalben

Město Rodalben se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Rodalben.