Hledat

Ubytování

Ubytování město Rodgau

Ve městě Rodgau (Německo) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Rodgau

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Rodgau

Ferienwohnung mit ländlichem Charme

9,3

Ferienwohnung mit ländlichem Charme

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit ländlichem Charme. Located in Rodgau in the Hessen region, Ferienwohnung mit ländlichem Charme has a garden. Ubytování Ferienwohnung mit ländlichem Charme se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schlafplatz

9,1

Hotel Schlafplatz

Ubytování (Hotel) Hotel Schlafplatz. Hotel Schlafplatz is offering accommodation in Rodgau. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Schlafplatz se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Strauss

9,1

Gästehaus Strauss

Ubytování (Aparthotel) Gästehaus Strauss. Situated in Rodgau, 48 km from Bad Homburg vor der Höhe, Gästehaus Strauss features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gästehaus Strauss se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serways Hotel Weiskirchen Nord

8,5

Serways Hotel Weiskirchen Nord

Ubytování (Hotel) Serways Hotel Weiskirchen Nord. Tento motel se nachází přímo u dálnice A3 ve městě Rodgau, pouhých 20 minut jízdy na východ od Frankfurtu. Ubytování Serways Hotel Weiskirchen Nord se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weber

8,4

Gästehaus Weber

Ubytování (Hotel) Gästehaus Weber. Gästehaus Weber is located in Rodgau. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Gästehaus Weber se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garibaldi

8,3

Hotel Garibaldi

Ubytování (Hotel) Hotel Garibaldi. Tento poklidný hotel se nachází pouhých 30 minut jízdy autem od Frankfurtu, 15 minut chůze od vlakového nádraží Rodgau-Nieder Roden, a nabízí světlé pokoje... Ubytování Hotel Garibaldi se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Eisenbahn

8,2

Hotel zur Eisenbahn

Ubytování (Hotel) Hotel zur Eisenbahn. Situated in the Old Quarter of Rodgau, a direct S-Bahn train journey from Frankfurt, this cosy guest house with historic restaurant offers local cuisine... Ubytování Hotel zur Eisenbahn se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteur und Messewohnung

7,7

Monteur und Messewohnung

Ubytování (Apartmán) Monteur und Messewohnung. Monteur und Messewohnung is situated in Rodgau, 30 km from Frankfurt city centre. The apartment offers free WiFi access. Ubytování Monteur und Messewohnung se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolfschlucht

7,7

Wolfschlucht

Ubytování (Hotel) Wolfschlucht. Scenically located in the Hessen countryside 22 km outside of Frankfurt, Wolfschlucht offers a large beer garden, free daily newspapers and free WiFi. Ubytování Wolfschlucht se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trip Inn Kongresshotel Rodgau

6,8

Trip Inn Kongresshotel Rodgau

Ubytování (Hotel) Trip Inn Kongresshotel Rodgau. Tento 4hvězdičkový business hotel se nachází v Nieder-Rodenu na jihovýchodním okraji Frankfurtu, poblíž Offenbachu, Darmstadtu, Hanau, Aschaffenburgu a... Ubytování Trip Inn Kongresshotel Rodgau se nachází ve městě (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus & Hotel Bischoff

Gasthaus & Hotel Bischoff

Ubytování (Hotel) Gasthaus & Hotel Bischoff. Located in Rodgau, Gasthaus & Hotel Bischoff provides a restaurant, bar and terrace. Ubytování Gasthaus & Hotel Bischoff se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rodgau

Hotel Rodgau

Ubytování (Hotel) Hotel Rodgau. Hotel Rodgau offers accommodation in Rodgau. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Hotel Rodgau se nachází ve městě Rodgau (Německo - Hesensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Rodgau

Město Rodgau se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Rodgau.