Hledat

Ubytování

Ubytování město Rödichen

Ve městě Rödichen (Německo) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Durynsko

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Durynsko

Himmelblau

10

Himmelblau

Ubytování (Apartmán) Himmelblau. Featuring garden views, Himmelblau provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.4 km from Festhalle Ilmenau. Ubytování Himmelblau se nachází ve městě Ilmenau (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lilie

10

Ferienwohnung Lilie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lilie. Set in Mittelhausen in the Thuringia region, Ferienwohnung Lilie has a patio. Ubytování Ferienwohnung Lilie se nachází ve městě Mittelhausen (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Broßmann's Hof

10

Broßmann's Hof

Ubytování (Apartmán) Broßmann's Hof. Broßmann´s Hof is set in Läwitz and offers a garden and a terrace. The accommodation is 40 km from Gera. Ubytování Broßmann's Hof se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa B - Neuer Geist in alten Mauern: luxuriös Wohnen in der Residenzstadt Gotha

10

Villa B - Neuer Geist in alten Mauern: luxuriös Wohnen in der Residenzstadt Gotha

Ubytování (Apartmán) Villa B - Neuer Geist in alten Mauern: luxuriös Wohnen in der Residenzstadt Gotha. Situated less than 1 km from Friedenstein Castle and a 13-minute walk from Old Town Hall Gotha, Villa B - Neuer Geist in alten Mauern: luxuriös Wohnen in... Ubytování Villa B - Neuer Geist in alten Mauern: luxuriös Wohnen in der Residenzstadt Gotha se nachází ve městě Gotha (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Im Schlossgarten Herbsleben

9,9

Ferienwohnung Im Schlossgarten Herbsleben

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Im Schlossgarten Herbsleben. Ferienwohnung Im Schlossgarten Herbsleben is located in Herbsleben and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Im Schlossgarten Herbsleben se nachází ve městě Hotely v destinaci Herbsleben (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Obermühle

9,9

Ferienwohnung Obermühle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Obermühle. Ferienwohnung Obermühle is set in Ballstädt and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Ferienwohnung Obermühle se nachází ve městě Hotely v destinaci Ballstädt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Grüngut

9,9

Ferienwohnung Grüngut

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grüngut. Set in Weckersdorf in the Thuringia region, Ferienwohnung Grüngut features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Grüngut se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quenselhof

9,9

Quenselhof

Ubytování (Apartmán) Quenselhof. Quenselhof is situated in Arnstadt and offers a garden and a terrace. Ubytování Quenselhof se nachází ve městě Arnstadt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurhaus Masserberg

9,9

Kurhaus Masserberg

Ubytování (Aparthotel) Kurhaus Masserberg. Kurhaus Masserberg features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Masserberg, 1.3 km from Wintersportpark "Erste Berg". Ubytování Kurhaus Masserberg se nachází ve městě Masserberg (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus zum wilden Manne

9,9

Haus zum wilden Manne

Ubytování (Prázdninový dům) Haus zum wilden Manne. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Haus zum wilden Manne can be found in Erfurt, close to Engelsburg Student Centre and 6 km... Ubytování Haus zum wilden Manne se nachází ve městě Erfurt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lifestyle

9,9

Lifestyle

Ubytování (Apartmán) Lifestyle. Located in Kurort Steinbach-Hallenberg in the Thuringia region, Lifestyle features a balcony and mountain views. Ubytování Lifestyle se nachází ve městě Kurort Steinbach-Hallenberg (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Van de Velde Weimar

9,9

Appartement Van de Velde Weimar

Ubytování (Apartmán) Appartement Van de Velde Weimar. Offering garden views, Appartement Van de Velde Weimar is an accommodation situated in Weimar, 1.9 km from Belvedere Palace and 2. Ubytování Appartement Van de Velde Weimar se nachází ve městě Výmar (Německo - Durynsko).

Ferienhaus Beutnitz

9,9

Ferienhaus Beutnitz

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Beutnitz. Featuring a garden, private pool and pool views, Ferienhaus Beutnitz is set in Golmsdorf. Ubytování Ferienhaus Beutnitz se nachází ve městě Hotely v destinaci Golmsdorf (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo König

9,9

FeWo König

Ubytování (Apartmán) FeWo König. Situated in Milbitz in the Thuringia region, FeWo König features a terrace. Ubytování FeWo König se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness-Fewo Lindner

9,9

Wellness-Fewo Lindner

Ubytování (Apartmán) Wellness-Fewo Lindner. Set in Erlau in the Thuringia region, Wellness-Fewo Lindner has a garden. Ubytování Wellness-Fewo Lindner se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa P18

9,9

Villa P18

Ubytování (Apartmán) Villa P18. Boasting garden views, Villa P18 is located in Bad Liebenstein, 5 km from Altenstein Palace. Ubytování Villa P18 se nachází ve městě Bad Liebenstein (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Auszeit"

9,9

Ferienwohnung "Auszeit"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Auszeit". Situated in Tabarz, 700 metres from Freizeitbad Tabbs, Ferienwohnung "Auszeit" features accommodation with a garden, free WiFi, an ATM, and luggage storage... Ubytování Ferienwohnung "Auszeit" se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Herbsleben

9,8

Ferienwohnung Herbsleben

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Herbsleben. Located in Herbsleben in the Thuringia region, Ferienwohnung Herbsleben has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Herbsleben se nachází ve městě Hotely v destinaci Herbsleben (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Butterfly

9,8

Ferienwohnung Butterfly

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Butterfly. Situated in Arnstadt in the Thuringia region, Ferienwohnung Butterfly has a garden. Ubytování Ferienwohnung Butterfly se nachází ve městě Arnstadt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bugenhagen - Classic Appartements

9,8

Bugenhagen - Classic Appartements

Ubytování (Apartmány) Bugenhagen - Classic Appartements. Set in Arnstadt in the Thuringia region, Bugenhagen - Classic Appartements offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Bugenhagen - Classic Appartements se nachází ve městě Arnstadt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Birkenweg

9,8

Ferienhaus Birkenweg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Birkenweg. Offering a seasonal outdoor swimming pool and garden view, Ferienhaus Birkenweg is set in Erfurt, 6 km from Fair & Congress Centre Erfurt and 2. Ubytování Ferienhaus Birkenweg se nachází ve městě Erfurt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienbauernhof Prediger

9,8

Familienbauernhof Prediger

Ubytování (Farma) Familienbauernhof Prediger. Situated within 8 km of Badewelt Waikiki baths, Familienbauernhof Prediger in Zeulenroda offers a garden, as well as free WiFi. Ubytování Familienbauernhof Prediger se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen "Johannesberg"

9,8

Ferienwohnungen "Johannesberg"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen "Johannesberg". Set in Fischbach in the Thuringia region, Ferienwohnungen "Johannesberg" has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnungen "Johannesberg" se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thüringer Waldbaude

9,8

Thüringer Waldbaude

Ubytování (Apartmány) Thüringer Waldbaude. Set in Tambach-Dietharz, 48 km from Eisenach, Thüringer Waldbaude offers a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Thüringer Waldbaude se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

P13

9,8

P13

Ubytování (Apartmán) P13. Offering city views, P13 is an accommodation set in Erfurt, 100 metres from Fischmarkt and 500 metres from Krämerbrücke. Ubytování P13 se nachází ve městě Erfurt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement am Bachhaus

9,8

Appartement am Bachhaus

Ubytování (Apartmán) Appartement am Bachhaus. Situated in Eisenach, 120 metres from Bach House Eisenach, 400 metres from Luther House Eisenach and 1. Ubytování Appartement am Bachhaus se nachází ve městě Eisenach (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment im Villenviertel

9,8

Appartment im Villenviertel

Ubytování (Apartmán) Appartment im Villenviertel. Appartment im Villenviertel, a property with a terrace, is located in Jena, 1.1 km from Goethe memorial, 1.2 km from JenTower, as well as 1. Ubytování Appartment im Villenviertel se nachází ve městě Jena (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Kunsthaus Nordhausen - [#47266]

9,8

Apartment am Kunsthaus Nordhausen - [#47266]

Ubytování (Apartmán) Apartment am Kunsthaus Nordhausen - [#47266]. Set in Nordhausen, this apartment features a barbecue. The unit is 1.1 km from Badehaus Nordhausen baths. Ubytování Apartment am Kunsthaus Nordhausen - [#47266] se nachází ve městě Nordhausen (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

P45

9,8

P45

Ubytování (Apartmán) P45. Offering free WiFi and city views, P45 is an accommodation located in Erfurt, just 500 metres from Engelsburg Student Centre and 600 metres from... Ubytování P45 se nachází ve městě Erfurt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antoinettes Ferienwohnung

9,8

Antoinettes Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Antoinettes Ferienwohnung. Set just 3.5 km from Festhalle Ilmenau, Antoinettes Ferienwohnung offers accommodation in Ilmenau with access to free bikes, a garden, as well as a 24-hour... Ubytování Antoinettes Ferienwohnung se nachází ve městě Ilmenau (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

luxuriöse Wohnung in der Nähe von Jena, Weimar, Erfurt, Rudolstadt, Gera

9,8

luxuriöse Wohnung in der Nähe von Jena, Weimar, Erfurt, Rudolstadt, Gera

Ubytování (Apartmán) luxuriöse Wohnung in der Nähe von Jena, Weimar, Erfurt, Rudolstadt, Gera. Situated in Kahla in the Thuringia region, luxuriöse Wohnung in der Nähe von Jena, Weimar, Erfurt, Rudolstadt, Gera features a balcony and garden views. Ubytování luxuriöse Wohnung in der Nähe von Jena, Weimar, Erfurt, Rudolstadt, Gera se nachází ve městě Kahla (Německo - Durynsko).

Poolhaus im Südharz - [#72993]

9,8

Poolhaus im Südharz - [#72993]

Ubytování (Prázdninový dům) Poolhaus im Südharz - [#72993]. Set in Ilfeld in the Thuringia region, Poolhaus im Südharz - [#72993] features a terrace. Ubytování Poolhaus im Südharz - [#72993] se nachází ve městě (Německo - Durynsko).

Fewo-Kleinschwabhausen

9,8

Fewo-Kleinschwabhausen

Ubytování (Apartmán) Fewo-Kleinschwabhausen. Fewo-Kleinschwabhausen is situated in Kleinschwabhausen and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Fewo-Kleinschwabhausen se nachází ve městě Kleinschwabhausen (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung An der Gramme

9,8

Ferienwohnung An der Gramme

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung An der Gramme. This modern and fully furnished apartment is located on the top floor of a former barn in Niederzimmern. Ubytování Ferienwohnung An der Gramme se nachází ve městě Hotely v destinaci Niederzimmern (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Linsenstrasse 13

9,8

Ferienwohnung Linsenstrasse 13

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Linsenstrasse 13. Set in Mühlhausen in the Thuringia region, Ferienwohnung Linsenstrasse 13 has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Linsenstrasse 13 se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Luise

9,8

Gästehaus Luise

Ubytování (Hotel) Gästehaus Luise. Located in Gotha, 300 metres from Old Town Hall Gotha, Gästehaus Luise provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Gästehaus Luise se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fernblick

9,8

Haus Fernblick

Ubytování (Apartmán) Haus Fernblick. Situated in Breitungen next to Werratal cycling path, this apartment features a barbecue. Guests benefit from balcony. Ubytování Haus Fernblick se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fräbel

9,8

Ferienwohnung Fräbel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fräbel. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Fräbel provides accommodation in Asbach with free WiFi and river views. Ubytování Ferienwohnung Fräbel se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof"WaldEsel Rippersroda"

9,8

Ferienhof"WaldEsel Rippersroda"

Ubytování (Apartmány) Ferienhof"WaldEsel Rippersroda". Situated in Rippersroda, 38 km from Suhl, Ferienhof"WaldEsel Rippersroda" features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhof"WaldEsel Rippersroda" se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus zur Waldauer Höhe

9,8

Ferienhaus zur Waldauer Höhe

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus zur Waldauer Höhe. Set in Hinternah, Ferienhaus zur Waldauer Höhe offers ski-to-door access, free WiFi, a tour desk, and luggage storage space. Ubytování Ferienhaus zur Waldauer Höhe se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altstadtapartment an der Krämerbrücke Nr.2

9,8

Altstadtapartment an der Krämerbrücke Nr.2

Ubytování (Apartmán) Altstadtapartment an der Krämerbrücke Nr.2. Just 200 metres from Krämerbrücke and 300 metres from Engelsburg Student Centre and featuring free WiFi, Altstadtapartment an der Krämerbrücke Nr. Ubytování Altstadtapartment an der Krämerbrücke Nr.2 se nachází ve městě Erfurt (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Frieda

9,8

Ferienwohnung Frieda

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Frieda. Featuring city views, Ferienwohnung Frieda features accommodation with a terrace and a kettle, around 3.8 km from Panorama Museum. Ubytování Ferienwohnung Frieda se nachází ve městě Bad Frankenhausen (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Grünen

9,8

Ferienwohnung im Grünen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Grünen. Located in Eisfeld in the Thuringia region, Ferienwohnung im Grünen has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung im Grünen se nachází ve městě Eisfeld (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Haus Sommerstieg"

9,8

Ferienhaus "Haus Sommerstieg"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Haus Sommerstieg". Located in Waltershausen in the Thuringia region, Ferienhaus "Haus Sommerstieg" has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus "Haus Sommerstieg" se nachází ve městě Waltershausen (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement Oxfort

9,8

Ferienappartement Oxfort

Ubytování (Apartmán) Ferienappartement Oxfort. Ferienappartement Oxfort, a property with free bikes and a terrace, is situated in Weimar, 2.2 km from Bauhaus University, Weimar, 2. Ubytování Ferienappartement Oxfort se nachází ve městě Výmar (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment HAUS MERLIN am Böckelsberg

9,8

Apartment HAUS MERLIN am Böckelsberg

Ubytování (Privát) Apartment HAUS MERLIN am Böckelsberg. Set just 1.5 km from Bauhaus University, Weimar, Apartment HAUS MERLIN am Böckelsberg offers accommodation in Weimar with access to free bikes, a garden,... Ubytování Apartment HAUS MERLIN am Böckelsberg se nachází ve městě Výmar (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Schiefen Turm

9,8

Am Schiefen Turm

Ubytování (Prázdninový dům) Am Schiefen Turm. Featuring city views, Am Schiefen Turm provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.4 km from Panorama Museum. Ubytování Am Schiefen Turm se nachází ve městě Bad Frankenhausen (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weimar Central Artist Loft - 120 m2

9,8

Weimar Central Artist Loft - 120 m2

Ubytování (Apartmán) Weimar Central Artist Loft - 120 m2. This spacious loft apartment is quietly situated in the heart of Weimar's historic district, near all main sights. Ubytování Weimar Central Artist Loft - 120 m2 se nachází ve městě Výmar (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauhaus Wohnung im Zentrum von Weimar

9,8

Bauhaus Wohnung im Zentrum von Weimar

Ubytování (Apartmán) Bauhaus Wohnung im Zentrum von Weimar. Featuring a balcony with city views, and a garden and a terrace, Bauhaus Wohnung im Zentrum von Weimar can be found in Weimar, close to Bauhaus University,... Ubytování Bauhaus Wohnung im Zentrum von Weimar se nachází ve městě Výmar (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Scheune

9,8

Zur Scheune

Ubytování (Apartmán) Zur Scheune. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Zur Scheune provides accommodation in Ilmenau with free WiFi and mountain views. Ubytování Zur Scheune se nachází ve městě Ilmenau (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Löffelberghüttchen

9,8

Ferienhaus am Löffelberghüttchen

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus am Löffelberghüttchen. Ferienhaus am Löffelberghüttchen is set in Gießübel and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus am Löffelberghüttchen se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)