Hledat

Ubytování

Ubytování město Roding

Ve městě Roding (Německo) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Roding

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Roding

Holzhaus Lugerhof

9,7

Holzhaus Lugerhof

Ubytování (Apartmány) Holzhaus Lugerhof. Situated in Roding in the Bavaria region, Holzhaus Lugerhof features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Holzhaus Lugerhof se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

See-Camping Neubäu

9

See-Camping Neubäu

Ubytování (Prázdninový areál) See-Camping Neubäu. Featuring lake views, See-Camping Neubäu in Neubäu features accommodation, a restaurant, a shared lounge, a private beach area and water sports facilities. Ubytování See-Camping Neubäu se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lobmeyer

8,6

Hotel Lobmeyer

Ubytování (Hotel) Hotel Lobmeyer. Tento rodinný hotel stojí na náměstí s trhem ve městě Roding, uprostřed krajiny Horního Bavorského lesa. Ubytování Hotel Lobmeyer se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Thom in Neubäu am See

8,5

Ferienhaus Thom in Neubäu am See

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Thom in Neubäu am See. Situated in Roding, this holiday home is 34 km from Regensburg. The unit is 39 km from Sankt Englmar. An oven and a fridge can be found in the kitchen. Ubytování Ferienhaus Thom in Neubäu am See se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko).

Hotel Pension Fleischmann

8,4

Hotel Pension Fleischmann

Ubytování (Penzion) Hotel Pension Fleischmann. Tento rodinný 3hvězdičkový penzion v klidné čtvrti Strahlfeld v Rodingu nabízí snadný přístup k malebným turistickým stezkám a různým volnočasovým... Ubytování Hotel Pension Fleischmann se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Zur Schwärzenburg Fam. Zwicknagl

5,9

Landgasthof Zur Schwärzenburg Fam. Zwicknagl

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Zur Schwärzenburg Fam. Zwicknagl. Situated in Roding, Landgasthof Zur Schwärzenburg Fam. Zwicknagl has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Landgasthof Zur Schwärzenburg Fam. Zwicknagl se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wallfahrts-Gaststätte Heilbrünnl

Wallfahrts-Gaststätte Heilbrünnl

Ubytování (Penzion – hostinec) Wallfahrts-Gaststätte Heilbrünnl. Set in Roding, Wallfahrts-Gaststätte Heilbrünnl offers a restaurant. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Wallfahrts-Gaststätte Heilbrünnl se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hornauer

Ferienwohnung Hornauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hornauer. Ferienwohnung Hornauer is located in Roding. The accommodation is 49 km from Drachselsried, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Hornauer se nachází ve městě Roding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Roding

Město Roding se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Roding.