Hledat

Ubytování

Ubytování město Röfingen

Ve městě Röfingen (Německo) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Röfingen

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Röfingen

Schöne Wohnung in Röfingen

9,8

Schöne Wohnung in Röfingen

Ubytování (Apartmán) Schöne Wohnung in Röfingen. Situated in Röfingen in the Bavaria region, Schöne Wohnung in Röfingen features a garden. Ubytování Schöne Wohnung in Röfingen se nachází ve městě Röfingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Röfingen

9,4

Ferienwohnung Röfingen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Röfingen. Located in Röfingen in the Bavaria region, Ferienwohnung Röfingen features a garden. The property is 50 km from Senden and free private parking is... Ubytování Ferienwohnung Röfingen se nachází ve městě Röfingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Zahler

8,9

Gasthof Zahler

Ubytování (Hotel) Gasthof Zahler. Dvouhvězdičkový penzion Superior Gasthof Zahler se nachází v Röfingenu, 34 km od Augsburgu, a nabízí dětské hřiště, slunnou terasu a restauraci. Ubytování Gasthof Zahler se nachází ve městě Röfingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Sonne

8,8

Gasthof zur Sonne

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Sonne. Situated in Röfingen, Gasthof zur Sonne has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gasthof zur Sonne se nachází ve městě Röfingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Röfingen

Město Röfingen se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Röfingen.