Hledat

Ubytování

Ubytování město Sasko-Anhaltsko

Ve městě Sasko-Anhaltsko (Německo) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v německém městě Sasko-Anhaltsko

Nejlepší ubytování v hotelech v německém městě Sasko-Anhaltsko

Ferienwohnung "Carpe Diem"

9

Ferienwohnung "Carpe Diem"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Carpe Diem". Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung "Carpe Diem" is an accommodation set in Osterburg. Ubytování Ferienwohnung "Carpe Diem" se nachází ve městě (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästewohnung gesamte Unterkunft- TV- Internet

Gästewohnung gesamte Unterkunft- TV- Internet

Ubytování (Apartmán) Gästewohnung gesamte Unterkunft- TV- Internet. Gästewohnung gesamte Unterkunft- TV- Internet is set in Osterburg and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gästewohnung gesamte Unterkunft- TV- Internet se nachází ve městě Sasko-Anhaltsko (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ein Zuhause auf Zeit

Ein Zuhause auf Zeit

Ubytování (Penzion) Ein Zuhause auf Zeit. Ein Zuhause auf Zeit is located in Osterburg. The accommodation provides a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Ein Zuhause auf Zeit se nachází ve městě Sasko-Anhaltsko (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Kanzler

Zum Kanzler

Ubytování (Bed and breakfast) Zum Kanzler. Located in Osterburg, Zum Kanzler provides accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Zum Kanzler se nachází ve městě Sasko-Anhaltsko (Německo - Sasko-Anhaltsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v německém městě Sasko-Anhaltsko

Město Sasko-Anhaltsko se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Sasko-Anhaltsko.