Hledat

Ubytování

Cafe Gaubenhaus Apartmány

2 Klinter Kirchweg, 29683 Bad Fallingbostel, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Cafe Gaubenhaus. Offering a garden, Cafe Gaubenhaus is set in Bad Fallingbostel, 38 km from Celle. Bergen is 29 km from the property. Ubytování Cafe Gaubenhaus se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Cafe Gaubenhaus

Hannover Airport is 46 km away. There is also a kitchen, equipped with a toaster. Offering a garden, Cafe Gaubenhaus is set in Bad Fallingbostel, 38 km from Celle. Bed linen is offered. A fridge and coffee machine are also provided. The accommodation is equipped with a flat-screen TV. Soltau is 15 km from Cafe Gaubenhaus. Free private parking is also available on site. Bergen is 29 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Cafe Gaubenhaus

 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Bad Fallingbostel

Gemütliche Ferienwohnung

9,8

Gemütliche Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Ferienwohnung. Located in Bad Fallingbostel in the Lower-Saxony region, Gemütliche Ferienwohnung has a terrace. Ubytování Gemütliche Ferienwohnung se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Heide

9,6

Ferienhaus Heide

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Heide. Situated just 6 km from FloraFarm Ginseng, Ferienhaus Heide features accommodation in Bad Fallingbostel with access to a garden, a terrace, as well as an... Ubytování Ferienhaus Heide se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am-Immenweg

9,3

Am-Immenweg

Ubytování (Apartmány) Am-Immenweg. Providing garden views, Am-Immenweg in Bad Fallingbostel provides accommodation, a restaurant, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Am-Immenweg se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung An der Böhme

9,2

Ferienwohnung An der Böhme

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung An der Böhme. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung An der Böhme provides accommodation in Bad Fallingbostel with free WiFi and garden... Ubytování Ferienwohnung An der Böhme se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Düshop

8,8

Hof Düshop

Ubytování (Apartmány) Hof Düshop. These charming country-style apartments are located in Hof Düshop in the Dorfmark region in the south of Luneburg Heath. Ubytování Hof Düshop se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

StadtHotel Bad Fallingbostel

8,8

StadtHotel Bad Fallingbostel

Ubytování (Hotel) StadtHotel Bad Fallingbostel. Enjoying an easily accessible location in the triangle formed by Hamburg, Hanover and Bremen, this hotel provides the ideal base for your leisure and... Ubytování StadtHotel Bad Fallingbostel se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Meyer

8,8

Pension Meyer

Ubytování (Penzion) Pension Meyer. Situated in Bad Fallingbostel, 17 km from FloraFarm Ginseng, Pension Meyer features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Pension Meyer se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel Berlin

8,7

Park Hotel Berlin

Ubytování (Hotel) Park Hotel Berlin. This privately run hotel enjoys a green setting in Lower Saxony’s spa town of Bad Fallingbostel, right between the Walsrode bird sanctuary and Heide-Park... Ubytování Park Hotel Berlin se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lieth-Hotel-Grünreich

8,6

Lieth-Hotel-Grünreich

Ubytování (Hotel) Lieth-Hotel-Grünreich. This hotel is situated in a peaceful location on the outskirts of Bad Fallingbostel, next to a woodland area. Ubytování Lieth-Hotel-Grünreich se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Böhmegrund

8,5

Hotel Zum Böhmegrund

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Böhmegrund. Situated in Bad Fallingbostel, 12 km from FloraFarm Ginseng, Hotel Zum Böhmegrund features accommodation with a restaurant and free private parking. Ubytování Hotel Zum Böhmegrund se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schnehagen

8,2

Hotel Schnehagen

Ubytování (Hotel) Hotel Schnehagen. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na klidném místě, 20 minut pěšky od centra lázeňského města Bad Fallingbostel. Ubytování Hotel Schnehagen se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sanssouci

8,2

Hotel Sanssouci

Ubytování (Hotel) Hotel Sanssouci. Hotel Sanssouci je situován v prostorách zrenovované farmy v poklidné lokalitě u Walsrode, mezi městy Hamburk, Hannover a Brémy. Ubytování Hotel Sanssouci se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Strohm im Lieth Café

7,8

Pension Strohm im Lieth Café

Ubytování (Penzion) Pension Strohm im Lieth Café. Rodinný Pension im Lieth-Cafe se nachází v Kneippově letovisku Bad Fallingbostel, pouhé 2 minuty pěšky od nemocnice Kurklinik a 15 minut od lázeňských... Ubytování Pension Strohm im Lieth Café se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Walde

7,7

Haus am Walde

Ubytování (Hotel) Haus am Walde. This 2-star hotel enjoys a tranquil location in the spa town of Bad Fallingbostel, beside the Böhme River and the park. Ubytování Haus am Walde se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weissewolke

Weissewolke

Ubytování (Apartmán) Weissewolke. Boasting garden views, Weissewolke offers accommodation with a restaurant and a balcony, around 7 km from FloraFarm Ginseng. Ubytování Weissewolke se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Irmgard - [#a43148]

Ferienhaus Irmgard - [#a43148]

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Irmgard - [#a43148]. Offering a garden and a terrace, Ferienhaus Irmgard - [#a43148] is set in Bad Fallingbostel, 11 km from FloraFarm Ginseng. Ubytování Ferienhaus Irmgard - [#a43148] se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dielenwohnung - [#a34687]

Dielenwohnung - [#a34687]

Ubytování (Apartmán) Dielenwohnung - [#a34687]. Offering a garden and a terrace, Dielenwohnung - [#a34687] is set in Bad Fallingbostel, 12 km from FloraFarm Ginseng. Private parking is available on site. Ubytování Dielenwohnung - [#a34687] se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkblick

Parkblick

Ubytování (Apartmán) Parkblick. Parkblick is situated in Bad Fallingbostel, 10 km from FloraFarm Ginseng, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Parkblick se nachází ve městě Bad Fallingbostel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)