Hledat

Ubytování

Café Pension Leistner Hotel

Trubachtalstr. 29, 91286 Obertrubach, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Café Pension Leistner. Set in Obertrubach, Café Pension Leistner has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Every room has a balcony with views of the garden. Ubytování Café Pension Leistner se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Café Pension Leistner

All guest rooms at the hotel come with a seating area. The accommodation offers a continental or à la carte breakfast. The nearest airport is Nuremberg Airport, 49 km from Café Pension Leistner. Every room has a balcony with views of the garden. Guests at Café Pension Leistner will be able to enjoy activities in and around Obertrubach, like hiking and cycling. Nürnberg is 46 km from the hotel, while Erlangen is 40 km from the property. Set in Obertrubach, Café Pension Leistner has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. At Café Pension Leistner all rooms include a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom.

Vybavení ubytování Café Pension Leistner

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Kavárna přímo na místě
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Obertrubach

Ferienwohnung Müller

9,7

Ferienwohnung Müller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Müller. Ferienwohnung Müller is situated in Obertrubach and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Müller se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela

9,5

Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela. Situated in Obertrubach, 49 km from Bayreuth, Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung/ Ferienresidenze Manuela se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Alte Post

8,7

Gasthof Alte Post

Ubytování (Hotel) Gasthof Alte Post. Rodinný Gasthof Alte Post se nachází v klidné bavorské vesnici Obertrubach, 40 minut autem od konferenčního centra v Norimberku. Ubytování Gasthof Alte Post se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Drei Linden

8,4

Gasthof Drei Linden

Ubytování (Hotel) Gasthof Drei Linden. Offering a restaurant with an attractive terrace, Gasthof Drei Linden is located in Obertrubach. Ubytování Gasthof Drei Linden se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Röhrer

Ferienwohnung Röhrer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Röhrer. Ferienwohnung Röhrer is situated in Obertrubach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. This property offers access to a balcony. Ubytování Ferienwohnung Röhrer se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Brütting

Gästehaus Brütting

Ubytování (Hotel) Gästehaus Brütting. Gästehaus Brütting is located in Obertrubach. This 4-star hotel offers room service and free WiFi. Ubytování Gästehaus Brütting se nachází ve městě Obertrubach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)