Hledat

Ubytování

Camp Am Wasser Apartmány

1 Wittower Straße, 18556 Juliusruh, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Camp Am Wasser. Featuring a terrace, Camp Am Wasser features accommodation in Juliusruh. Private parking is available on site. Ubytování Camp Am Wasser se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Camp Am Wasser

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Juliusruh! Featuring a terrace, Camp Am Wasser features accommodation in Juliusruh. Private parking is available on site. Binz is 34 km from the apartment, while Sassnitz is 24 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkoviště
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Pláž

Vybavení ubytování Camp Am Wasser

 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Vodní sporty Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Juliusruh

Ferienwohnung Muschelsucher

9,8

Ferienwohnung Muschelsucher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Muschelsucher. Located 29 km from Binz, Strandhaus Juliusruh offers self-catering accommodation in Juliusruh. The property is 40 km from Stralsund. Ubytování Ferienwohnung Muschelsucher se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eine schöne 3-Zimmer-Wohnung mit Ostsee-Zugang!

9,7

Eine schöne 3-Zimmer-Wohnung mit Ostsee-Zugang!

Ubytování (Apartmán) Eine schöne 3-Zimmer-Wohnung mit Ostsee-Zugang!. Eine schöne 3-Zimmer-Wohnung mit Ostsee-Zugang! is located in Juliusruh and offers a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování Eine schöne 3-Zimmer-Wohnung mit Ostsee-Zugang! se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seestern

9,6

Ferienwohnung Seestern

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seestern. Set in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Seestern has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Seestern se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strandküken

9,5

Ferienwohnung Strandküken

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strandküken. Set in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Strandküken features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Strandküken se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandperle

9,5

Strandperle

Ubytování (Apartmán) Strandperle. Set in Juliusruh in the Rügen region, Strandperle features a balcony and sea views. Ubytování Strandperle se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhuhn

9,5

Strandhuhn

Ubytování (Apartmán) Strandhuhn. Set in Juliusruh in the Rügen region, Strandhuhn features a balcony and sea views. Ubytování Strandhuhn se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Traumsegler

9,4

Ferienwohnung Traumsegler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Traumsegler. Ferienwohnung Traumsegler is set in Juliusruh and offers free bikes and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Traumsegler se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wassermusik

9,4

Wassermusik

Ubytování (Apartmán) Wassermusik. Wassermusik is located in Juliusruh and offers free bikes. Ubytování Wassermusik se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Morgenrot

9,4

Ferienwohnung Morgenrot

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Morgenrot. Located in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Morgenrot has a balcony and sea views. Ubytování Ferienwohnung Morgenrot se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnensegler

9,4

Ferienwohnung Sonnensegler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnensegler. Ferienwohnung Sonnensegler is set in Juliusruh and offers free bikes and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Sonnensegler se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurparkcarree - Ferienwohnung "Amber"

9,3

Kurparkcarree - Ferienwohnung "Amber"

Ubytování (Apartmán) Kurparkcarree - Ferienwohnung "Amber". Situated in Juliusruh in the Rügen region, Kurparkcarree - Ferienwohnung "Amber" has a balcony. Ubytování Kurparkcarree - Ferienwohnung "Amber" se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dünenperle

9,3

Ferienwohnung Dünenperle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dünenperle. Ferienwohnung Dünenperle offers accommodation in Juliusruh, 29 km from Binz. Guests benefit from terrace and free use of the sauna. Ubytování Ferienwohnung Dünenperle se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hinter der Düne

9,2

Pension Hinter der Düne

Ubytování (Penzion) Pension Hinter der Düne. Located directly on the Baltic Sea, 50 metres away from the beach, Pension Hinter der Düne features free WiFi and a sun terrace in Julisruh, 29 km from... Ubytování Pension Hinter der Düne se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána).

Ferienwohnung Strandkorb

9,1

Ferienwohnung Strandkorb

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strandkorb. Located in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Strandkorb has a balcony and sea views. Ubytování Ferienwohnung Strandkorb se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnenschein

9,1

Ferienwohnung Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenschein. Boasting a terrace, Sonnenschein provides accommodation in Juliusruh with access to free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Sonnenschein se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Admiralssuite

9,1

Ferienwohnung Admiralssuite

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Admiralssuite. Offering beautiful views of the coastal dune and the Baltic Sea, Admiralssuite is a penthouse apartment located in the peaceful town of Juliusruh on the... Ubytování Ferienwohnung Admiralssuite se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sommerwind

9,1

Ferienwohnung Sommerwind

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Sommerwind. Ferienwohnung Sommerwind is a holiday home in Juliusruh-Breege with access to barbecue facilities and a garden. Ubytování Ferienwohnung Sommerwind se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Blaubärstrand

9

Ferienwohnung Blaubärstrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blaubärstrand. This apartment is located in a new building from 2015, near Juliusruh beach. Ubytování Ferienwohnung Blaubärstrand se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Josephine & Christine

8,9

Villa Josephine & Christine

Ubytování (Apartmány) Villa Josephine & Christine. Tyto stylové 4hvězdičkové apartmány se nacházejí v obci Juliusruh na ostrově Rujána, 50 metrů od pláže na pobřeží Baltského moře, vyznačují se moderní... Ubytování Villa Josephine & Christine se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Arkonablick 3.5.

8,8

Ferienwohnung Arkonablick 3.5.

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Arkonablick 3.5.. Located in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Arkonablick 3.5. Has a balcony and lake views. Ubytování Ferienwohnung Arkonablick 3.5. se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Meeresbrise - Ferienwohnung 04 Strandnah

8,8

Haus Meeresbrise - Ferienwohnung 04 Strandnah

Ubytování (Apartmán) Haus Meeresbrise - Ferienwohnung 04 Strandnah. Haus Meeresbrise - Ferienwohnung 04 Strandnah is set in Juliusruh and offers barbecue facilities. Ubytování Haus Meeresbrise - Ferienwohnung 04 Strandnah se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Strandresidenz Juliusruh (JLR 325)

8,7

Apartment Strandresidenz Juliusruh (JLR 325)

Ubytování (Apartmán) Apartment Strandresidenz Juliusruh (JLR 325). Located in Juliusruh, just 2.9 km from Schaabe, Apartment Strandresidenz Juliusruh (JLR 325) provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Strandresidenz Juliusruh (JLR 325) se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána).

Strandhotel Villa Louisa

8,7

Strandhotel Villa Louisa

Ubytování (Hotel) Strandhotel Villa Louisa. Strandhotel Villa Louisa se nachází méně než 200 metrů od pláže ve vesnici Juliusruh na ostrově Rujána a 10 km od poloostrova Jasmund s výhledem na mys Kap... Ubytování Strandhotel Villa Louisa se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána).

Haus am Strand in Juliusruh

8,7

Haus am Strand in Juliusruh

Ubytování (Apartmány) Haus am Strand in Juliusruh. Haus am Strand in Juliusruh features sea views, free WiFi and free private parking, located in Juliusruh, 60 metres from Juliusruh Beach. Ubytování Haus am Strand in Juliusruh se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána).

Ferienwohnung Oberdeck

8,6

Ferienwohnung Oberdeck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Oberdeck. Situated in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Oberdeck features a terrace and sea views. Ubytování Ferienwohnung Oberdeck se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strandläufer

8,6

Ferienwohnung Strandläufer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strandläufer. Located in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Strandläufer features a balcony and sea views. Ubytování Ferienwohnung Strandläufer se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dünenresidenz - Ferienwohnung 13 "Sandburg"

8,5

Dünenresidenz - Ferienwohnung 13 "Sandburg"

Ubytování (Apartmán) Dünenresidenz - Ferienwohnung 13 "Sandburg". Situated in Juliusruh in the Rügen region, Dünenresidenz - Ferienwohnung 13 "Sandburg" has a balcony and garden views. Ubytování Dünenresidenz - Ferienwohnung 13 "Sandburg" se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Badestrand

8,5

Ferienwohnung Badestrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Badestrand. Located in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Badestrand has a balcony and sea views. Ubytování Ferienwohnung Badestrand se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Olivia

8,4

Apartmenthaus Olivia

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Olivia. These apartments are centrally located in Juliusruh, just 100 metres from the Baltic Sea promenade. Ubytování Apartmenthaus Olivia se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien Wohnungen Arkonablick

8,3

Ferien Wohnungen Arkonablick

Ubytování (Apartmány) Ferien Wohnungen Arkonablick. Offering a terrace and views of the sea, Ferien Wohnungen Arkonablick is located in Juliusruh in the Rügen Region, 29 km from Binz. Stralsund is 39 km... Ubytování Ferien Wohnungen Arkonablick se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Meerblick

8,3

Ferienwohnung-Meerblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Meerblick. Located 29 km from Binz, Strandvilla-Meerblick offers accommodation in Juliusruh. The unit is 39 km from Stralsund. Ubytování Ferienwohnung-Meerblick se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Meeresblick

8,3

Ferienwohnung Meeresblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Meeresblick. Situated in Juliusruh in the Rügen region, Ferienwohnung Meeresblick features a balcony and sea views. Ubytování Ferienwohnung Meeresblick se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Marlene

8,3

Apartmenthaus Marlene

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Marlene. Apartmenthaus Marlene is centrally located in Juliusruh, just a 2-minute walk from the sandy beach on the Baltic Coast and close to a large network of... Ubytování Apartmenthaus Marlene se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurparkcarree Meeresbrise

8,2

Kurparkcarree Meeresbrise

Ubytování (Apartmán) Kurparkcarree Meeresbrise. Located 29 km from Binz, Kurparkcarree Meeresbrise offers pet-friendly accommodation in Juliusruh. Ubytování Kurparkcarree Meeresbrise se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandresidenz Juliusruh 322S

8,2

Strandresidenz Juliusruh 322S

Ubytování (Apartmán) Strandresidenz Juliusruh 322S. Offering free WiFi, Strandresidenz Juliusruh 322S is set on the beachfront in Juliusruh. The accommodation is 47 km from Ostseebad Sellin. Ubytování Strandresidenz Juliusruh 322S se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Hotel Atrium am Meer

8,2

Superior Hotel Atrium am Meer

Ubytování (Hotel) Superior Hotel Atrium am Meer. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v obci Juliusruh, v bezprostřední blízkosti známého mysu Arkona na ostrově Rujána v Baltském moři a na dosah ruky od... Ubytování Superior Hotel Atrium am Meer se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Am Strand

8,2

Pension Am Strand

Ubytování (Penzion) Pension Am Strand. Offering a restaurant, Pension Am Strand is located in Juliusruh on the island of Rügen. Ubytování Pension Am Strand se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strandkörbchen

8

Ferienwohnung Strandkörbchen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strandkörbchen. Built in spring 2015, this accommodation is located in a new building close to Juliusruh beach. Ubytování Ferienwohnung Strandkörbchen se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arkonablick Ferienwohnung 45

7,9

Arkonablick Ferienwohnung 45

Ubytování (Apartmán) Arkonablick Ferienwohnung 45. Situated in Juliusruh in the Rügen region, Arkonablick Ferienwohnung 45 has a garden. Ubytování Arkonablick Ferienwohnung 45 se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána).

Aquamaris Strandresidenz Rügen

7,9

Aquamaris Strandresidenz Rügen

Ubytování (Hotel) Aquamaris Strandresidenz Rügen. Tento atraktivní, 4hvězdičkový hotelový rezort se nachází na poloostrově Wittow na Rujáně v Baltském moři. Ubytování Aquamaris Strandresidenz Rügen se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arkonablick 2.5.

7,7

Arkonablick 2.5.

Ubytování (Apartmán) Arkonablick 2.5.. Featuring free WiFi, Arkonablick 2.5. Is situated on the beachfront in Juliusruh. The apartment features lake views and is 47 km from Ostseebad Sellin. Ubytování Arkonablick 2.5. se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienzimmer Lütt

7,7

Ferienzimmer Lütt

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienzimmer Lütt. Featuring free WiFi throughout the property, Ferienzimmer Lütt offers accommodation in Juliusruh, a one-minute walk from the beach. Ubytování Ferienzimmer Lütt se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Juliusruh 324S

7,3

Ferienwohnung Juliusruh 324S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Juliusruh 324S. Providing free WiFi, Ferienwohnung Juliusruh 324S is located on the beachfront in Juliusruh. The accommodation is 47 km from Ostseebad Sellin. Ubytování Ferienwohnung Juliusruh 324S se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandparadies in Juliusruh

6,5

Strandparadies in Juliusruh

Ubytování (Apartmány) Strandparadies in Juliusruh. Strandparadies in Juliusruh se nachází v obci Juliusruh. Ubytování s TV zahrnuje kuchyni s jídelním koutem a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Strandparadies in Juliusruh se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage Breege RUeG 2100

Ferienanlage Breege RUeG 2100

Ubytování (Apartmány) Ferienanlage Breege RUeG 2100. Ferienanlage Breege RUeG 2100 is situated in Juliusruh, 29 km from Binz and 38 km from Stralsund. Each room includes a flat-screen TV with cable channels. Ubytování Ferienanlage Breege RUeG 2100 se nachází ve městě (Německo - Rujána).

Ferienwohnung Strandmuschel

Ferienwohnung Strandmuschel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strandmuschel. Ferienwohnung Strandmuschel is set in Juliusruh and offers a restaurant and free bikes. Ubytování Ferienwohnung Strandmuschel se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Breege RUeG 1952

Ferienhaus Breege RUeG 1952

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Breege RUeG 1952. Located 29 km from Binz, Ferienhaus Breege RUeG 1952 offers accommodation in Drewoldke. Guests benefit from patio and a barbecue. Ubytování Ferienhaus Breege RUeG 1952 se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros - Arkonablick - [#95811]

Albatros - Arkonablick - [#95811]

Ubytování (Apartmán) Albatros - Arkonablick - [#95811]. Set in Juliusruh, Albatros - Arkonablick - [#95811] offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 47 km from Ostseebad Sellin. Ubytování Albatros - Arkonablick - [#95811] se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Meeresbrise

Penthouse Meeresbrise

Ubytování (Apartmán) Penthouse Meeresbrise. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Penthouse Meeresbrise features accommodation in Juliusruh with free WiFi and garden views. Ubytování Penthouse Meeresbrise se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandresidenz Juliusruh 323S

Strandresidenz Juliusruh 323S

Ubytování (Apartmán) Strandresidenz Juliusruh 323S. Providing free WiFi, Strandresidenz Juliusruh 323S is located on the beachfront in Juliusruh. The accommodation is 47 km from Ostseebad Sellin. Ubytování Strandresidenz Juliusruh 323S se nachází ve městě Juliusruh (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnenschein in Breege

Ferienhaus Sonnenschein in Breege

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonnenschein in Breege. Ferienhaus Sonnenschein in Breege is located in Juliusruh and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienhaus Sonnenschein in Breege se nachází ve městě (Německo - Rujána). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)