Hledat

Ubytování

Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal Kemp

Schorndorfer Str. 68, 71573 Allmersbach im Tal, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Kemp) Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal. Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal se nachází v obci Allmersbach im Tal, 26 km od Stuttgartu a 32 km od Heilbronnu, a nabízí bezplatné... Ubytování Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal se nachází ve městě Allmersbach im Tal (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal

Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal se nachází v obci Allmersbach im Tal, 26 km od Stuttgartu a 32 km od Heilbronnu, a nabízí bezplatné Wi-Fi. V okolí najdete několik restaurací a obchodů. Hosté mohou využívat sdílené koupelny, které jsou vzdálené 40 metrů. Město Ludwigsburg je od Campinghütte im SportErlebnisPark A vzdálené 21 km. Chaty mají 2 samostatné postele, psací stůl, posezení a infračervené vytápění. Od letiště ve Stuttgartu dělí Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal 31 km.

Vybavení ubytování Campinghütte im SportErlebnisPark Allmersbach im Tal

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Pěší turistika
  • Restaurace
  • Velmi dobrá káva!
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Allmersbach im Tal

Löwen Hotel Arian

7,3

Löwen Hotel Arian

Ubytování (Hotel) Löwen Hotel Arian. Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě v Allmersbach im Tal a je obklopen zalesněnou a kopcovitou krajinou Švábského lesa. Ubytování Löwen Hotel Arian se nachází ve městě Allmersbach im Tal (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)