Hledat

Ubytování

Campingplatz am Hünstein Kemp

Wollerslebener Landstr. 1, 99735 Nohra, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Kemp) Campingplatz am Hünstein. Campingplatz am Hünstein se nachází v Nohře, 45 km od města Wernigerode. Ubytování Campingplatz am Hünstein se nachází ve městě Nohra (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Campingplatz am Hünstein

K dispozici jsou také unikátní obytné kempovací barely. Hosté v Campingplatz am Hünstein mohou také využívat gril. Campingplatz am Hünstein leží 33 km od města Braunlage, 49 km od Quedlinburgu a 54 km od letiště Erfurt-Weimar. Na místě si lze zahrát stolní tenis a okolí je oblíbené u milovníků pěší turistiky, cyklistiky a rybaření. Apartmány mají satelitní TV kuchyň s varnou deskou, toustovačem, kávovarem a lednicí a na místě je k dispozici ložní prádlo a ručníky. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště na místě. Některé apartmány mají také posezení a/nebo terasu. Campingplatz am Hünstein se nachází v Nohře, 45 km od města Wernigerode.

Vybavení ubytování Campingplatz am Hünstein

 • Venkovní krb
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Stolní tenis
 • Dětské hřiště
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní) Dodatečný poplatek
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Nohra

Ferienwohnung Schmidt

9,6

Ferienwohnung Schmidt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmidt. Ferienwohnung Schmidt is located in Nohra. The accommodation is 37 km from Jena. Ubytování Ferienwohnung Schmidt se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonja Müller

9,4

Pension Sonja Müller

Ubytování (Penzion) Pension Sonja Müller. Located in Nohra, Pension Sonja Müller features a garden and a terrace. This 3-star guest house offers luggage storage space. Ubytování Pension Sonja Müller se nachází ve městě Nohra (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Jakob

9,1

Ferienwohnung Jakob

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Jakob. Ferienwohnung Jakob is situated in Nohra. The accommodation is 37 km from Jena. Ubytování Ferienwohnung Jakob se nachází ve městě (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kräuterhotel Zur Klostergrotte

8,9

Kräuterhotel Zur Klostergrotte

Ubytování (Hotel) Kräuterhotel Zur Klostergrotte. Located in Nohra, 15 km from Erfurt, Kräuterhotel Zur Klostergrotte features free WiFi access and free private parking. Ubytování Kräuterhotel Zur Klostergrotte se nachází ve městě Nohra (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Landschaftspark

8,3

Hotel am Landschaftspark

Ubytování (Hotel) Hotel am Landschaftspark. Hotel am Landschaftspark is offering accommodation in Nohra. The accommodation features free WiFi. Ubytování Hotel am Landschaftspark se nachází ve městě Nohra (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel K1 Nohra

6,8

Hotel K1 Nohra

Ubytování (Hotel) Hotel K1 Nohra. Hotel K1 Nohra se nachází 10 minut jízdy od centra Výmaru a je snadno dostupný z dálnice A4. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Hotel K1 Nohra se nachází ve městě Nohra (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zum Kommandant Weimar / Nohra

6,2

Pension Zum Kommandant Weimar / Nohra

Ubytování (Penzion) Pension Zum Kommandant Weimar / Nohra. Set in Nohra, Pension Zum Kommandant Weimar / Nohra offers a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Pension Zum Kommandant Weimar / Nohra se nachází ve městě Nohra (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Putschke

Ferienwohnung Familie Putschke

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Putschke. Ferienwohnung Familie Putschke is set in Nohra. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung Familie Putschke se nachází ve městě Nohra (Německo - Durynsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)