Hledat

Ubytování

Campus Prackenfels Hotel

Lochmannshof 1, 90518 Altdorf bei Nuernberg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Campus Prackenfels. Campus Prackenfels se nachází ve městě Altdorfu u Norimberka. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování Campus Prackenfels se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Campus Prackenfels

Pokoje mají šatní skříň. Campus Prackenfels se nachází 30 km od letiště v Norimberku. Campus Prackenfels se nachází ve městě Altdorfu u Norimberka. Personál recepce hovoří německy a anglicky. Campus Prackenfels nabízí denně snídani formou bufetu. Norimberk je vzdálený 28 km a Erlangen 42 km. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Campus Prackenfels

  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Kyvadlová doprava
  • Kyvadlová doprava (za příplatek)
  • Recepce 24 hodin denně
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Altdorf bei Nuernberg

Wasmayr Hof

9,5

Wasmayr Hof

Ubytování (Hotel) Wasmayr Hof. Wasmayr Hof se nachází ve městě Altdorf a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Wasmayr Hof se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Remele

9,5

Apartment Remele

Ubytování (Apartmán) Apartment Remele. Apartment Remele is set in Altdorf bei Nuernberg and offers a garden. The property has garden views and is 33 km from Fürth. Ubytování Apartment Remele se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zum Schrammel

9,4

Pension Zum Schrammel

Ubytování (Penzion) Pension Zum Schrammel. Pension Zum Schrammel se nachází ve městě Altdorf bei Nürnberg. Nabízí vlastní bar. Ubytování Pension Zum Schrammel se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Reislöhner

8,7

Ferienwohnung Reislöhner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Reislöhner. Located in Altdorf bei Nuernberg in the Bavaria region, Ferienwohnung Reislöhner provides accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Reislöhner se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Wadenspanner

8,6

Hotel-Gasthof Wadenspanner

Ubytování (Penzion) Hotel-Gasthof Wadenspanner. This family-run hotel in Altdorf offers free Wi-Fi, a traditional Bavarian restaurant and a free breakfast buffet. Ubytování Hotel-Gasthof Wadenspanner se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Come Inn

8,1

Come Inn

Ubytování (Hotel) Come Inn. Come Inn se nachází 3,5 km od centra města Landshut a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, bezplatný denní tisk a terasu. Hrad Trausnitz je vzdálený 5,2 km. Ubytování Come Inn se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matchpoint Hotel

8

Matchpoint Hotel

Ubytování (Hotel) Matchpoint Hotel. Featuring tennis courts, full modern fitness facilities and an extensive sauna area, Matchpoint Hotel is located in Altdorf bei Nuernberg. Ubytování Matchpoint Hotel se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nürnberger Hof in Altdorf

8

Hotel Nürnberger Hof in Altdorf

Ubytování (Hotel) Hotel Nürnberger Hof in Altdorf. This traditional hotels offers spacious, classically designed rooms in an old, half-timbered building. Ubytování Hotel Nürnberger Hof in Altdorf se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Nagelschmiede

7,7

Alte Nagelschmiede

Ubytování (Hotel) Alte Nagelschmiede. Located in Altdorf bei Nuernberg, Alte Nagelschmiede has a bar. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Alte Nagelschmiede se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IHS Hotels Sleep Inn - Landshut (Altdorf)

IHS Hotels Sleep Inn - Landshut (Altdorf)

Ubytování (Hotel) IHS Hotels Sleep Inn - Landshut (Altdorf). IHS Hotels Sleep Inn - Landshut (Altdorf) is located in Altdorf. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování IHS Hotels Sleep Inn - Landshut (Altdorf) se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko).

Gasthof Hotel Drei Tannen Altdorf

Gasthof Hotel Drei Tannen Altdorf

Ubytování (Hotel) Gasthof Hotel Drei Tannen Altdorf. Gasthof Hotel Drei Tannen Altdorf in Altdorf features a restaurant and a garden. Featuring room service, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Gasthof Hotel Drei Tannen Altdorf se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saengjan`s Appartement Altdorf

Saengjan`s Appartement Altdorf

Ubytování (Apartmán) Saengjan`s Appartement Altdorf. Located in Altdorf bei Nuernberg in the Bavaria region, Saengjan`s Appartement Altdorf features a terrace and mountain views. Ubytování Saengjan`s Appartement Altdorf se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Liebel

Ferienwohnung Liebel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Liebel. Ferienwohnung Liebel is located in Altdorf bei Nuernberg and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Liebel se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Augustlhof

Augustlhof

Ubytování (Hotel) Augustlhof. Set in Altdorf, Augustlhof features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Augustlhof se nachází ve městě Altdorf bei Nuernberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)