Hledat

Ubytování

Casa Fortuna Bodensee Apartmány

Hoyerbergweg 6, 88131 Lindau-Bodolz, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Fortuna Bodensee. Casa Fortuna Bodensee se nachází ve městě Bodolz, 49 km od turistického střediska Oberstdorf, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Fortuna Bodensee se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Fortuna Bodensee

Casa Fortuna Bodensee leží 38 km od města Kostnice, 27 km od města Oberstaufen a 16 km od letiště Friedrichshafen. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika a turistika. Casa Fortuna Bodensee se nachází ve městě Bodolz, 49 km od turistického střediska Oberstdorf, a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je ložní prádlo a také bezplatné soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Fortuna Bodensee

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Lindau-Bodolz

TANTE IDA‘S

10

TANTE IDA‘S

Ubytování (Apartmány) TANTE IDA‘S. TANTE IDA‘S is situated in Lindau-Bodolz. Each unit features a balcony, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a... Ubytování TANTE IDA‘S se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnungen Dreher - Seeblick

9,5

Ferienwohnungen Dreher - Seeblick

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Dreher - Seeblick. Ferienwohnungen Dreher - Seeblick has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Lindau, 3.9 km from Stadtmuseum Lindau. Ubytování Ferienwohnungen Dreher - Seeblick se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obsthof Höscheler

9,2

Obsthof Höscheler

Ubytování (Apartmány) Obsthof Höscheler. Set in Lindau-Bodolz, 5 km from Lindau, Obsthof Höscheler offers a garden and free WiFi. Ubytování Obsthof Höscheler se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko).

Haus Lienhardt

8,6

Haus Lienhardt

Ubytování (Apartmány) Haus Lienhardt. Located in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Haus Lienhardt provides accommodation with free WiFi. Ubytování Haus Lienhardt se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spiegel's Ferienbungalow

8,4

Spiegel's Ferienbungalow

Ubytování (Prázdninový dům) Spiegel's Ferienbungalow. Situated in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Spiegel's Ferienbungalow has a terrace and garden views. Ubytování Spiegel's Ferienbungalow se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Obsthof Schäfler

Ferienwohnung Obsthof Schäfler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Obsthof Schäfler. Ferienwohnung Obsthof Schäfler is situated in Lindau-Bodolz. The accommodation is 50 km from Oberstdorf. Ubytování Ferienwohnung Obsthof Schäfler se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien- und Obsthof Sonnenhalde

Ferien- und Obsthof Sonnenhalde

Ubytování (Apartmány) Ferien- und Obsthof Sonnenhalde. Set in Lindau-Bodolz, 6 km from Lindau, Ferien- und Obsthof Sonnenhalde offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferien- und Obsthof Sonnenhalde se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Höscheler Klein

Ferienwohnung Höscheler Klein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Höscheler Klein. Located in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Höscheler Klein features a garden. Ubytování Ferienwohnung Höscheler Klein se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko).

Gästehaus Erath

Gästehaus Erath

Ubytování (Penzion) Gästehaus Erath. Located in Lindau-Bodolz, Gästehaus Erath features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Guests can enjoy garden views. Ubytování Gästehaus Erath se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alpenblick 1

Ferienwohnung Alpenblick 1

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenblick 1. Situated in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Alpenblick 1 has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Alpenblick 1 se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alpenblick 3

Ferienwohnung Alpenblick 3

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenblick 3. Located in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Alpenblick 3 features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Alpenblick 3 se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gartenstraße

Ferienwohnung Gartenstraße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gartenstraße. Ferienwohnung Gartenstraße is located in Lindau-Bodolz and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 4 km from Lindau. Ubytování Ferienwohnung Gartenstraße se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Höscheler Groß

Ferienwohnung Höscheler Groß

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Höscheler Groß. Ferienwohnung Höscheler Groß is set in Lindau-Bodolz and offers a garden. The accommodation is 50 km from Oberstdorf. Ubytování Ferienwohnung Höscheler Groß se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vera

Ferienwohnung Vera

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vera. Located in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Vera features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Vera se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko).

Obst- und Ferienhof Schäfler

Obst- und Ferienhof Schäfler

Ubytování (Apartmán) Obst- und Ferienhof Schäfler. Located in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Obst- und Ferienhof Schäfler features a garden. Ubytování Obst- und Ferienhof Schäfler se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenblick 2

Alpenblick 2

Ubytování (Apartmán) Alpenblick 2. Situated in Lindau-Bodolz in the Baden-Württemberg region, Alpenblick 2 has a balcony. Ubytování Alpenblick 2 se nachází ve městě Lindau-Bodolz (Německo - Bádensko-Württembersko).