Hledat

Ubytování

Casa Helvetia Apartmány

Ahornweg 5, 79365 Rheinhausen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Helvetia. Apartmány Casa Helvetia se nacházejí v obci Rheinhausen, 39 km od Štrasburku, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Casa Helvetia se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Helvetia

Součástí všech apartmánů je satelitní TV s plochou obrazovkou, kuchyň s toustovačem, chladničko, varnou deskou, kávovarem a rychlovarnou konvicí, vlastní koupelna se sprchou, fénem a ručníky a v některých případech také jídelní část a/nebo balkon. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Rheinhausen! Apartmány Casa Helvetia se nacházejí v obci Rheinhausen, 39 km od Štrasburku, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Apartmány Casa Helvetia jsou vzdálené 32 km od Colmaru a 67 km od letiště Baden Airpark.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Helvetia

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Rheinhausen

Kleines Bauernhaus mit nostalgischem Flair

10

Kleines Bauernhaus mit nostalgischem Flair

Ubytování (Prázdninový dům) Kleines Bauernhaus mit nostalgischem Flair. Located in Rheinhausen in the Baden-Württemberg region, Kleines Bauernhaus mit nostalgischem Flair has a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Kleines Bauernhaus mit nostalgischem Flair se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Abendsonne am Europa-Park

9,7

Ferienwohnung Abendsonne am Europa-Park

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Abendsonne am Europa-Park. Set in Rheinhausen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Abendsonne am Europa-Park has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Abendsonne am Europa-Park se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement Grüner Elch

9,7

Ferienappartement Grüner Elch

Ubytování (Apartmán) Ferienappartement Grüner Elch. Ferienappartement Grüner Elch is situated in Rheinhausen. Ubytování Ferienappartement Grüner Elch se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Susi's Daheim bei Europa Park Rust

9,7

Ferienwohnung Susi's Daheim bei Europa Park Rust

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Susi's Daheim bei Europa Park Rust. Ferienwohnung Susi's Daheim bei Europa Park Rust is set in Rheinhausen. Ubytování Ferienwohnung Susi's Daheim bei Europa Park Rust se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pusteblume

9,6

Ferienwohnung Pusteblume

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pusteblume. Ferienwohnung Pusteblume is situated in Rheinhausen. Ubytování Ferienwohnung Pusteblume se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

184 Hauptstraße

9,5

184 Hauptstraße

Ubytování (Apartmán) 184 Hauptstraße. Located in Rheinhausen, 184 Hauptstraße provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared lounge, and an ATM. Ubytování 184 Hauptstraße se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Appartement @Park

9,5

Boutique Appartement @Park

Ubytování (Apartmán) Boutique Appartement @Park. Boutique Appartement @Park is situated in Rheinhausen and offers a terrace. Ubytování Boutique Appartement @Park se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bitto - Europa Park

9,4

Ferienwohnung Bitto - Europa Park

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bitto - Europa Park. Located just 4 km from the Europa Park amusement park, this 3-star apartment Ferienwohnung Bitto - Europa Park offers self-catering accommodation in... Ubytování Ferienwohnung Bitto - Europa Park se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Sonnenschein

9,3

Ferienwohnung Sonnenschein

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienwohnung Sonnenschein. Located in the town of Rheinhausen, Ferienwohnung Sonnenschein offers comfortable accommodation 3 km from the Europa Park Rust. Ubytování Ferienwohnung Sonnenschein se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Brunnen (Nähe Europapark)

9,2

Ferienwohnung Am Brunnen (Nähe Europapark)

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Am Brunnen (Nähe Europapark). Located just 5 km from the River Rhine, Ferienwohnung AM Brunnen in Rheinhausen offers self-catering accommodation with free parking and free WiFi... Ubytování Ferienwohnung Am Brunnen (Nähe Europapark) se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Park Appartements

9,2

Sweet Park Appartements

Ubytování (Apartmán) Sweet Park Appartements. Situated in Rheinhausen in the Baden-Württemberg region, Sweet Park Appartements features a balcony. Ubytování Sweet Park Appartements se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Horcher

9,2

Ferienwohnung Horcher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Horcher. Ferienwohnung Horcher is located in Rheinhausen. The accommodation is 42 km from Riquewihr. Ubytování Ferienwohnung Horcher se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Suda

9,1

Apartment Suda

Ubytování (Apartmán) Apartment Suda. Apartment Suda is a self-catering accommodation located in Rheinhausen. The accommodation will provide you with free Wi-Fi, a terrace and a seating area. Ubytování Apartment Suda se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus zur offenen Tür

9,1

Gästehaus zur offenen Tür

Ubytování (Aparthotel) Gästehaus zur offenen Tür. This family-run accommodation features an outdoor swimming pool and free Wi-Fi. It is located in Rheinhausen, 3 km from Europapark Rust theme park. Ubytování Gästehaus zur offenen Tür se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roth Apartments beim Europa-Park Rust

9

Roth Apartments beim Europa-Park Rust

Ubytování (Apartmány) Roth Apartments beim Europa-Park Rust. Situated in Rheinhausen in the Baden-Württemberg region, Roth Apartments beim Europa-Park Rust features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Roth Apartments beim Europa-Park Rust se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Schüber

9

Gästehaus Schüber

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Schüber. Located 40 km from Strasbourg and 31 km from Colmar, Gästehaus Schüber offers family-friendly accommodation in Rheinhausen. Ubytování Gästehaus Schüber se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fanny Inn

9

Fanny Inn

Ubytování (Apartmán) Fanny Inn. Fanny Inn is located in Rheinhausen. The accommodation is 42 km from Riquewihr. Ubytování Fanny Inn se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Mirabelle

9

Hotel La Mirabelle

Ubytování (Hotel) Hotel La Mirabelle. Hotel La Mirabelle is located in Rheinhausen, 4 km from the Europa-Park. Ubytování Hotel La Mirabelle se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schwörer

9

Ferienhaus Schwörer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schwörer. Ferienhaus Schwörer is located in Rheinhausen, a 25-minute drive from Freiburg city centre. Ubytování Ferienhaus Schwörer se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thai Tawan

8,9

Thai Tawan

Ubytování (Aparthotel) Thai Tawan. Tyto apartmány se nacházejí v budově bývalé radnice v centru města Rheinhausen, 3 km od zábavního parku Europapark. Ubytování Thai Tawan se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Alte Post

8,3

Hotel Gasthof Alte Post

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Alte Post. Featuring a restaurant, Hotel Gasthof Alte Post is located in Rheinhausen. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Hotel Gasthof Alte Post se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Werneths Landgasthof Hirschen

8,2

Hotel-Restaurant Werneths Landgasthof Hirschen

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Werneths Landgasthof Hirschen. Tento rodinný hotel se nachází v Rheinhausenu, 5 minut autem od zábavního parku Europapark Rust. Ubytování Hotel-Restaurant Werneths Landgasthof Hirschen se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment at Home

Apartment at Home

Ubytování (Apartmán) Apartment at Home. Apartment at Home is situated in Rheinhausen. The accommodation is 41 km from Riquewihr, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment at Home se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusivhaus Schwörer

Exclusivhaus Schwörer

Ubytování (Prázdninový dům) Exclusivhaus Schwörer. Exclusivhaus Schwörer is situated in Rheinhausen. The accommodation is 41 km from Riquewihr, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Exclusivhaus Schwörer se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Witt

Ferienwohnung Witt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Witt. Set in Rheinhausen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Witt has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Witt se nachází ve městě Rheinhausen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)