Hledat

Ubytování

CASA LUNA 150S Prázdninový dům

88634 Herdwangen-Schönach, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LUNA 150S. Situated in Herdwangen-Schönach, CASA LUNA 150S features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 18 km from Überlingen. Ubytování CASA LUNA 150S se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování CASA LUNA 150S

Situated in Herdwangen-Schönach, CASA LUNA 150S features accommodation with a terrace and free WiFi. The holiday home has 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, and 1 bathroom with a bath. The accommodation is 18 km from Überlingen. The nearest airport is Friedrichshafen Airport, 44 km from CASA LUNA 150S. Friedrichshafen is 39 km from the holiday home, while Meersburg is 25 km from the property.

Vybavení ubytování CASA LUNA 150S

 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Vana
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Gril
 • Jízda na kanoích
 • Samostatná budova
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Herdwangen-Schönach

Ferienwohnung Kapellenhof

9,8

Ferienwohnung Kapellenhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kapellenhof. Ferienwohnung Kapellenhof is set in Herdwangen-Schönach and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Kapellenhof se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im Herzen der Natur

9,7

Im Herzen der Natur

Ubytování (Apartmán) Im Herzen der Natur. Im Herzen der Natur is situated in Herdwangen-Schönach and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Im Herzen der Natur se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Waldrand

9,5

Ferienwohnung am Waldrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Waldrand. Set in Herdwangen-Schönach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung am Waldrand has a terrace. Ubytování Ferienwohnung am Waldrand se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "In der Natur"

9

Ferienhaus "In der Natur"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "In der Natur". Situated in Herdwangen-Schönach in the Baden-Württemberg region, Ferienhaus "In der Natur" has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus "In der Natur" se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silvi

9

Silvi

Ubytování (Apartmán) Silvi. Set in Herdwangen-Schönach, Silvi offers accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 20 km from Überlingen. Ubytování Silvi se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung MOEWE

8,8

Ferienwohnung MOEWE

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung MOEWE. Ferienwohnung MOEWE is situated in Herdwangen-Schönach. The apartment has city views and is 25 km from Meersburg. Ubytování Ferienwohnung MOEWE se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schwahn

8,7

Ferienwohnung Schwahn

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Schwahn. Situated in Kleinschönach, 20 km from Überlingen, Ferienwohnung Schwahn features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Schwahn se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schwalbennest

8,1

Pension Schwalbennest

Ubytování (Penzion) Pension Schwalbennest. Hrázděná budova Pensionu Schwalbennest pochází z roku 1778 a nachází se v obci Herdwangen-Schonach. Ubytování Pension Schwalbennest se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Vogelsang

Ferienwohnung Vogelsang

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vogelsang. Located in Herdwangen-Schönach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Vogelsang features a balcony and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Vogelsang se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung mit Esprit und Naturnähe

Wohnung mit Esprit und Naturnähe

Ubytování (Apartmán) Wohnung mit Esprit und Naturnähe. Featuring a terrace, Wohnung mit Esprit und Naturnähe provides accommodation in Herdwangen-Schönach with free WiFi and garden views. Ubytování Wohnung mit Esprit und Naturnähe se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lauser UG

Ferienwohnung Lauser UG

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lauser UG. Situated in Herdwangen-Schönach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Lauser UG has a garden. The accommodation is 20 km from Meersburg. Ubytování Ferienwohnung Lauser UG se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Lauser

Ferienwohnungen Lauser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Lauser. Set in Herdwangen-Schönach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnungen Lauser offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnungen Lauser se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bistro-Krone-Lounge

Bistro-Krone-Lounge

Ubytování (Hotel) Bistro-Krone-Lounge. Located in Herdwangen-Schönach, in a building dating from 19th century, Bistro-Krone-Lounge provides a bar and guestrooms with free WiFi. Ubytování Bistro-Krone-Lounge se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vogelsang

Ferienwohnung Vogelsang

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vogelsang. Situated in Herdwangen-Schönach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Vogelsang has a garden. Ubytování Ferienwohnung Vogelsang se nachází ve městě Herdwangen-Schönach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)