Hledat

Ubytování

C'est la vie Aparthotel

Sonnenstraße 8, 66740 Saarlouis, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) C'est la vie. Located in Saarlouis, C'est la vie provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování C'est la vie se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování C'est la vie

Saarbrücken is 26 km from the aparthotel, while Sankt Wendel is 49 km away. All units come with a seating area, a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom with a hairdryer and shower. The nearest airport is Saarbrucken Airport, 38 km from C'est la vie. A fridge and coffee machine are also provided. Located in Saarlouis, C'est la vie provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Restaurace
 • Bar

Vybavení ubytování C'est la vie

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Šťastná hodinka
 • Kavárna přímo na místě
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Pokojová služba
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Denní úklid
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Saarlouis

Saarlouis, Ortsteil Beaumarais "Anna's Cottage"Bed&Breakfast

9,6

Saarlouis, Ortsteil Beaumarais "Anna's Cottage"Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Saarlouis, Ortsteil Beaumarais "Anna's Cottage"Bed&Breakfast. Set in Saarlouis in the Saarland region, Anna's Cottage, Saarlouis features a garden. Ubytování Saarlouis, Ortsteil Beaumarais "Anna's Cottage"Bed&Breakfast se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Maison Hotel

9,5

La Maison Hotel

Ubytování (Hotel) La Maison Hotel. Offering a children's playground and views of the garden, La Maison Hotel is set in Saarlouis. Ubytování La Maison Hotel se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Bürgerhof Petra

9,1

Zum Bürgerhof Petra

Ubytování (Apartmán) Zum Bürgerhof Petra. Zum Bürgerhof Petra is set in Saarlouis and offers a bar. Ubytování Zum Bürgerhof Petra se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Bürgerhof Selina

9,1

Zum Bürgerhof Selina

Ubytování (Apartmán) Zum Bürgerhof Selina. Zum Bürgerhof Selina is set in Saarlouis and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Zum Bürgerhof Selina se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sascha´s Home

9

Sascha´s Home

Ubytování (Apartmán) Sascha´s Home. Sascha´s Home is set in Saarlouis. The accommodation is 42 km from Sankt Wendel, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Sascha´s Home se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaststätte Molitor

9

Gaststätte Molitor

Ubytování (Apartmán) Gaststätte Molitor. Gaststätte Molitor is set in Saarlouis. The air-conditioned accommodation is 47 km from Sarreguemines, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Gaststätte Molitor se nachází ve městě (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadtstudio Saarlouis

9

Stadtstudio Saarlouis

Ubytování (Apartmán) Stadtstudio Saarlouis. Stadtstudio Saarlouis is located in Saarlouis. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Stadtstudio Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ludwig XIV

9

Ludwig XIV

Ubytování (Apartmán) Ludwig XIV. Ludwig XIV is set in Saarlouis and offers a restaurant and a terrace. The accommodation is 20 km from Saarbrücken. Ubytování Ludwig XIV se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienunterkunft - Am Stadtgarten

8,8

Ferienunterkunft - Am Stadtgarten

Ubytování (Apartmány) Ferienunterkunft - Am Stadtgarten. Located in Saarlouis in the Saarland region, Ferienunterkunft - Am Stadtgarten provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienunterkunft - Am Stadtgarten se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kleiner Markt

8,7

Hotel Kleiner Markt

Ubytování (Hotel) Hotel Kleiner Markt. Featuring free WiFi throughout the property, Hotel Kleiner Markt offers accommodation in Saarlouis. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Hotel Kleiner Markt se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung, Monteurzimmer Pavan

8,6

Ferienwohnung, Monteurzimmer Pavan

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung, Monteurzimmer Pavan. Situated in Saarlouis, 43 km from Sarreguemines, Ferienwohnung, Monteurzimmer Pavan features a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung, Monteurzimmer Pavan se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienzimmer Saarlouis

8,5

Ferienzimmer Saarlouis

Ubytování (Apartmány) Ferienzimmer Saarlouis. Located in Saarlouis in the Saarland region, Ferienzimmer Saarlouis provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienzimmer Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ringhotel Posthof Saarlouis

8,5

Ringhotel Posthof Saarlouis

Ubytování (Hotel) Ringhotel Posthof Saarlouis. Ringhotel Posthof Saarlouis se nachází v pěší zóně v centru města Saarlouis a nabízí útulné pokoje včetně snídaně formou bufetu. Ubytování Ringhotel Posthof Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ringhotel Altes Pfarrhaus Saarlouis

8,4

Ringhotel Altes Pfarrhaus Saarlouis

Ubytování (Hotel) Ringhotel Altes Pfarrhaus Saarlouis. Originally constructed in 1762 and once the summer villa of a baronness, this hotel in Saarlouis offers a restaurant, a beer garden and free Wi-Fi. Ubytování Ringhotel Altes Pfarrhaus Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ringhotel Parkhotel Saarlouis

8,3

Ringhotel Parkhotel Saarlouis

Ubytování (Hotel) Ringhotel Parkhotel Saarlouis. The family-run Ringhotel Parkhotel Saarlouis is located just a few minutes walk from the Saarlouis town centre and Old Town. Ubytování Ringhotel Parkhotel Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victor's Residenz-Hotel Saarlouis

8,1

Victor's Residenz-Hotel Saarlouis

Ubytování (Hotel) Victor's Residenz-Hotel Saarlouis. Tento elegantní hotel se nachází 2 minuty chůze od vlakového nádraží Saarlouis a 4 minuty jízdy od dálnice A8 v Sársku a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci... Ubytování Victor's Residenz-Hotel Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung - Am Stadtgarten

8

Ferienwohnung - Am Stadtgarten

Ubytování (Privát) Ferienwohnung - Am Stadtgarten. Located in Saarlouis in the Saarland region, Ferienwohnung - Am Stadtgarten has a terrace. Ubytování Ferienwohnung - Am Stadtgarten se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gabry

7,9

Ferienwohnung Gabry

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gabry. Ferienwohnung Gabry is situated in Saarlouis and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Gabry se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bahnhof-Hotel Saarlouis

7,8

Bahnhof-Hotel Saarlouis

Ubytování (Hotel) Bahnhof-Hotel Saarlouis. This family-run hotel is situated directly across from Saarlouis Train Station, just a 10-minute walk from the town centre. Ubytování Bahnhof-Hotel Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lothringer Hof

7,6

Lothringer Hof

Ubytování (Hotel) Lothringer Hof. Set in Saarlouis, Lothringer Hof features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Lothringer Hof se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Europa Hotel

7,6

Europa Hotel

Ubytování (Hotel) Europa Hotel. Tento hotel se nachází 5 minut od dálnice A8, 10 minut pěšky od vlakového nádraží Saarlouis a řeky Saar. Ubytování Europa Hotel se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Mueller

7,3

Fewo Mueller

Ubytování (Apartmán) Fewo Mueller. Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, Fewo Mueller offers accommodation in Saarlouis with free WiFi and garden views. Ubytování Fewo Mueller se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osbild-House XXI

Osbild-House XXI

Ubytování (Apartmán) Osbild-House XXI. Osbild-House XXI is set in Saarlouis and offers a terrace. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Osbild-House XXI se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osbild-House30/1.

Osbild-House30/1.

Ubytování (Apartmán) Osbild-House30/1.. Located in Saarlouis in the Saarland region, Osbild-House30/1. Features a balcony. Ubytování Osbild-House30/1. se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko).

Vauban

Vauban

Ubytování (Apartmán) Vauban. Offering free WiFi and city views, Vauban is an accommodation situated in Saarlouis. Ubytování Vauban se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment mit Dachloggia

Apartment mit Dachloggia

Ubytování (Apartmán) Apartment mit Dachloggia. Situated in Saarlouis in the Saarland region, Apartment mit Dachloggia has a patio and garden views. Ubytování Apartment mit Dachloggia se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko).

August II

August II

Ubytování (Apartmán) August II. Boasting accommodation with a balcony, August II is set in Saarlouis. The property has garden views and is 40 km from Mondorf-les-Bains. Ubytování August II se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Altes Pfarrhaus Beaumarais

Hotel Altes Pfarrhaus Beaumarais

Ubytování (Hotel) Hotel Altes Pfarrhaus Beaumarais. Hotel Altes Pfarrhaus Beaumarais is set in Saarlouis. This 3-star hotel offers free WiFi. All rooms have a flat-screen TV with cable channels. Ubytování Hotel Altes Pfarrhaus Beaumarais se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smart & Stay Aparthotel

Smart & Stay Aparthotel

Ubytování (Apartmán) Smart & Stay Aparthotel. Offering free WiFi and city views, Smart & Stay Aparthotel is an accommodation located in Saarlouis. Ubytování Smart & Stay Aparthotel se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Saarlouis

Ferienwohnung Saarlouis

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Saarlouis. Ferienwohnung Saarlouis is set in Saarlouis and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Saarlouis se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko).

Henry II

Henry II

Ubytování (Apartmán) Henry II. Henry VII is set in Saarlouis. The accommodation is 47 km from Metz. The apartment also offers 1 bathroom. Saarbrücken is 19 km from the apartment. Ubytování Henry II se nachází ve městě Saarlouis (Německo - Sársko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)