Hledat

Ubytování

Charming Holiday Home in Neureichenau, 8 km from Ski Area Prázdninový dům

94089 Neureichenau, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Holiday Home in Neureichenau, 8 km from Ski Area. Located in Neureichenau, just 3.5 km from Bergland Ski Lift, Charming Holiday Home in Neureichenau, 8 km from Ski Area provides accommodation with a... Ubytování Charming Holiday Home in Neureichenau, 8 km from Ski Area se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Charming Holiday Home in Neureichenau, 8 km from Ski Area

5 km from Bergland Ski Lift, Charming Holiday Home in Neureichenau, 8 km from Ski Area provides accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. The holiday home comes with 3 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher and a microwave. Located in Neureichenau, just 3.

Vybavení ubytování Charming Holiday Home in Neureichenau, 8 km from Ski Area

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Trouba
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vana
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Další koupelna
 • Vlastní koupelna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Gril
 • Zahrada
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v německém městě Neureichenau

Haus Spannbauer

9,5

Haus Spannbauer

Ubytování (Apartmány) Haus Spannbauer. Haus Spannbauer se nachází v obci Neureichenau. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní, balkonem a posezením. Ubytování Haus Spannbauer se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofatelier Menacher

9

Hofatelier Menacher

Ubytování (Aparthotel) Hofatelier Menacher. Hofatelier Menacher se nachází Neureichenau, 12 km od lyžařského vleku Bergland. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Hofatelier Menacher se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Bauernhof Beim Bergler

8,9

Der Bauernhof Beim Bergler

Ubytování (Farma) Der Bauernhof Beim Bergler. Beim Bergler se nachází ve městě Neureichenau v Bavorsku, 26 km od Passau. Nabízí gril, saunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Der Bauernhof Beim Bergler se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergland

8,9

Haus Bergland

Ubytování (Apartmány) Haus Bergland. Haus Bergland se nachází v obci Neureichenau v Bavorsku a nabízí ubytování s přístupem do sauny, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Bergland se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko).

Haus Bayerwald

8,8

Haus Bayerwald

Ubytování (Hotel) Haus Bayerwald. Tento 3hvězdičkový hotel, ideální pro rodiny, se nachází v obci Neureichenau, na úpatí hory Dreisesselberg v Bavorském lese. Nabízí krásný výhled na Alpy. Ubytování Haus Bayerwald se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Appartement Altreichenau

8,7

Appartement Altreichenau

Ubytování (Apartmán) Appartement Altreichenau. Appartement Altreichenau is situated in Neureichenau and offers a terrace. The accommodation is 30 km from Passau. Ubytování Appartement Altreichenau se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Knaus Campingpark Lackenhäuser

8,6

Knaus Campingpark Lackenhäuser

Ubytování (Kemp) Knaus Campingpark Lackenhäuser. Tyto rekreační domy najdete v kempu v obci Neureichenau. K zázemí patří mimo jiné dobrodružné hřiště, jízdárna a prostory pro grilování. Ubytování Knaus Campingpark Lackenhäuser se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko).

Gasthaus "Zur Einkehr"

8,3

Gasthaus "Zur Einkehr"

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus "Zur Einkehr". Gasthaus "Zur Einkehr" se nachází v obci Neureichenau, 5 km od vleku Bergland. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Gasthaus "Zur Einkehr" se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauers MiniHof

Bauers MiniHof

Ubytování (Apartmány) Bauers MiniHof. Bauers MiniHof jsou apartmány situované v bavorském Neureichenau, poblíž lyžařského vleku Bergland. Ubytování Bauers MiniHof se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klausgupf

Klausgupf

Ubytování (Apartmán) Klausgupf. Klausgupf is a holiday home with a balcony, situated in Neureichenau. The unit is 30 km from Passau. Ubytování Klausgupf se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041008-F

Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041008-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041008-F. Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041008-F offers accommodation in Neureichenau, 2.5 km from Bergland Ski Lift. Ubytování Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041008-F se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lackenhäuser

Ferienwohnung Lackenhäuser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lackenhäuser. Featuring a garden, Ferienwohnung Lackenhäuser features accommodation in Neureichenau with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Lackenhäuser se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041007-F

Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041007-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041007-F. Set in Neureichenau, Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041007-F offers accommodation with a balcony and free WiFi. Located 2. Ubytování Holiday Home Panoramablick Neureichenau - DMG041007-F se nachází ve městě Neureichenau (Německo - Bavorsko).