Hledat

Ubytování

Chiemgauferienwohnungen Maier Apartmány

Hauserweg 10, 83246 Unterwössen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Chiemgauferienwohnungen Maier. Situated in Unterwössen in the Bavaria region, Chiemgauferienwohnungen Maier features accommodation with free WiFi and free private parking, as well as... Ubytování Chiemgauferienwohnungen Maier se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko).

Popis ubytování Chiemgauferienwohnungen Maier

A fridge and coffee machine are also available. Featuring a living room with a sofa, as well as a fully equipped kitchen, each unit has a private bathroom with hot tub and a washing machine. Chiemgauferienwohnungen Maier has a barbecue, garden and sun terrace. Situated in Unterwössen in the Bavaria region, Chiemgauferienwohnungen Maier features accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a hot tub. The apartment offers a sauna. Kitzbühel is 44 km from the accommodation, while Kirchberg in Tirol is 48 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Chiemgauferienwohnungen Maier

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Pěší turistika
 • Šipky
 • Stolní tenis
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Vířivka/jacuzzi
 • Sauna
 • Turistické informace
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Unterwössen

Fill's Oase am Bach

9,9

Fill's Oase am Bach

Ubytování (Prázdninový dům) Fill's Oase am Bach. Featuring free bikes and barbecue facilities, Fill's Oase am Bach features accommodation in Unterwössen with free WiFi and mountain views. Ubytování Fill's Oase am Bach se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Balsberg

9,8

Haus am Balsberg

Ubytování (Apartmány) Haus am Balsberg. Haus am Balsberg features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Unterwössen. Ubytování Haus am Balsberg se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Fuchs

9,8

Landhaus Fuchs

Ubytování (Apartmány) Landhaus Fuchs. Landhaus Fuchs has garden views, free WiFi and free private parking, set in Unterwössen. Ubytování Landhaus Fuchs se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Shania

9,6

Casa Shania

Ubytování (Penzion) Casa Shania. At the foot of the alps just a 15-minute drive from the Austrian border, Casa Shania offers rooms with scenic views of the surrounding Achental... Ubytování Casa Shania se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Schlierbach

9,6

Am Schlierbach

Ubytování (Apartmán) Am Schlierbach. Am Schlierbach offers accommodation with a quiet location with an unobstructed mountain view as well as a 30m² furnished Terrace in Unterwössen. Ubytování Am Schlierbach se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lieblingsort

9,6

Lieblingsort

Ubytování (Apartmán) Lieblingsort. Featuring a garden, Lieblingsort offers accommodation in Unterwössen with free WiFi and mountain views. Ubytování Lieblingsort se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pöppl

9,5

Gästehaus Pöppl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Pöppl. This family-run guest house in the village of Unterwössen is surrounded by the scenic Bavarian Alps. Ubytování Gästehaus Pöppl se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko).

Ferienhaus Beyer

9,3

Ferienhaus Beyer

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Beyer. Ferienhaus Beyer is located in Unterwössen. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Beyer se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghof Moar

9,3

Berghof Moar

Ubytování (Apartmány) Berghof Moar. Berghof Moar has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Unterwössen. Ubytování Berghof Moar se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hochgern

9,2

Landhaus Hochgern

Ubytování (Apartmány) Landhaus Hochgern. Located in Unterwössen in the Bavaria region, Landhaus Hochgern provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Landhaus Hochgern se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Maier

9

Ferienwohnung Maier

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maier. Ferienwohnung Maier is situated in Unterwössen and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Maier se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus in der Sonne

8,9

Haus in der Sonne

Ubytování (Apartmán) Haus in der Sonne. Haus in der Sonne se nachází 1,3 km od areálu Balsberg – Unterwössen. Nabízí výhled na hory, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus in der Sonne se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnanlage Hochgern

8,7

Ferienwohnanlage Hochgern

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnanlage Hochgern. Ferienwohnanlage Hochgern features garden views, free WiFi and free private parking, located in Unterwössen. Ubytování Ferienwohnanlage Hochgern se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Gabriele

8,6

Landhotel Gabriele

Ubytování (Hotel) Landhotel Gabriele. Offering great views of the Chiemgau Alps, international cuisine, and non-smoking rooms, this 3-star hotel in Unterwössen lies at the foot of Mount... Ubytování Landhotel Gabriele se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DEVA Achentaler Vitalhotel

8,2

DEVA Achentaler Vitalhotel

Ubytování (Hotel) DEVA Achentaler Vitalhotel. DEVA Achentaler Vitalhotel nabízí krásný výhled na okolní hory na klidném, slunném a přesto centrálním místě. Ubytování DEVA Achentaler Vitalhotel se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bäumler

7,9

Ferienwohnung Bäumler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bäumler. Boasting a garden, Ferienwohnung Bäumler provides accommodation in Unterwössen with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Bäumler se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Sonnenbichl

7,7

Hotel-Gasthof Sonnenbichl

Ubytování (Penzion) Hotel-Gasthof Sonnenbichl. Tradičně zařízený Hotel-Gasthof Sonnenbichl v Unterwössenu s krásným výhledem na Bavorské Alpy nabízí jídla mezinárodní kuchyně, bavorskou pivní zahradu a... Ubytování Hotel-Gasthof Sonnenbichl se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO-IN-UNTERWOeSSEN-CHIEMGAU-OBERBAYERN

FEWO-IN-UNTERWOeSSEN-CHIEMGAU-OBERBAYERN

Ubytování (Apartmán) FEWO-IN-UNTERWOeSSEN-CHIEMGAU-OBERBAYERN. Located in Unterwössen in the Bavaria region, FEWO-IN-UNTERWOeSSEN-CHIEMGAU-OBERBAYERN features a balcony. Ubytování FEWO-IN-UNTERWOeSSEN-CHIEMGAU-OBERBAYERN se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Göllner Hof

Göllner Hof

Ubytování (Apartmány) Göllner Hof. Göllner Hof features garden views, free WiFi and free private parking, located in Unterwössen. Ubytování Göllner Hof se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Panoramablick

Residenz Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Residenz Panoramablick. Residenz Panoramablick is situated in Unterwössen and offers free bikes. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Residenz Panoramablick se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus In der Au

Landhaus In der Au

Ubytování (Apartmán) Landhaus In der Au. Landhaus In der Au is set in Unterwössen and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Landhaus In der Au se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Petra

Ferienwohnung Petra

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Petra. Set in Unterwössen in the Bavaria region, Ferienwohnung Petra features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Petra se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mariandl

Haus Mariandl

Ubytování (Apartmán) Haus Mariandl. Situated in Unterwössen in the Bavaria region, Haus Mariandl features a balcony and garden views. Ubytování Haus Mariandl se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Staffen

Ferienwohnung Staffen

Ubytování (Privát) Ferienwohnung Staffen. Ferienwohnung Staffen has river views, free WiFi and free private parking, situated in Unterwössen. Ubytování Ferienwohnung Staffen se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Anna

Chalet Anna

Ubytování (Chata) Chalet Anna. Situated in Unterwössen in the Bavaria region, Chalet Anna has a garden. Ubytování Chalet Anna se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hochgern

Ferienwohnung Hochgern

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hochgern. Located in Unterwössen, 33 km from Kitzbühel, Ferienwohnung Hochgern provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Hochgern se nachází ve městě Unterwössen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)