Hledat

Ubytování

China - Ferienzimmer Bed and breakfast

Dr. lmhof - Str. 4 83471 Berchtesgaden Germany, 83471 Berchtesgaden, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) China - Ferienzimmer. Set in Berchtesgaden, 10 km from The Eagle's Nest and 1. Ubytování China - Ferienzimmer se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování China - Ferienzimmer

Kehlsteinlift is 3. 8 km from Berchtesgaden Salt Mines Salzbergwerk Berchtesgaden, China - Ferienzimmer offers accommodation with free WiFi and access to a hot tub. Buffet and Asian breakfast options are available every morning at the bed and breakfast. 9 km from the property. 6 km from China - Ferienzimmer, while Oberauerlift is 3. Set in Berchtesgaden, 10 km from The Eagle's Nest and 1.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkoviště
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování China - Ferienzimmer

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Soukromé parkování je možné za 3,40 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná).
  • Vířivka/jacuzzi
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v německém městě Berchtesgaden

Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet

10

Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet can be found in Berchtesgaden, close to Berchtesgaden... Ubytování Ferienhaus Berggfui Juni 2020 Eröffnet se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Dürrlehen

9,9

Ferienwohnungen Dürrlehen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Dürrlehen. Offering a garden and a restaurant, Ferienwohnungen Dürrlehen offers pet-friendly accommodation in Berchtesgaden. The Eagle's Nest is 7 km away. Ubytování Ferienwohnungen Dürrlehen se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Haus Bergfrieden

9,9

Haus Bergfrieden

Ubytování (Apartmány) Haus Bergfrieden. Located in the heart of the Bavarian Alps, Haus Bergfrieden enjoys a peaceful setting in Berchtesgaden. Ubytování Haus Bergfrieden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malterlehen-Berchtesgaden

9,9

Malterlehen-Berchtesgaden

Ubytování (Apartmány) Malterlehen-Berchtesgaden. Set in Berchtesgaden in the Bavaria region and The Eagle's Nest reachable within 5 km, Malterlehen-Berchtesgaden offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Malterlehen-Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Ferienhof Bernegglehen

9,8

Ferienhof Bernegglehen

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Bernegglehen. Ferienhof Bernegglehen leží na klidném místě v Berchtesgadenu. Patří k němu zahrada a balkon. Ubytování Ferienhof Bernegglehen se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Vogelrast

9,8

Ferienwohnungen Vogelrast

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Vogelrast. Set in a picturesque Bavarian house surrounded by the hills and valleys of the Alps, these apartments are especially spacious. Ubytování Ferienwohnungen Vogelrast se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Haus H. Stangassinger apt. 1st floor

9,8

Haus H. Stangassinger apt. 1st floor

Ubytování (Apartmán) Haus H. Stangassinger apt. 1st floor. Boasting a terrace and a 24-hour front desk, Haus H. Stangassinger apt. Ubytování Haus H. Stangassinger apt. 1st floor se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnungen Woferllehen

9,7

Ferienwohnungen Woferllehen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Woferllehen. Located between Berchtesgaden and Salzburg in the picturesque town of Oberau, 700 metres above the sea level, Ferienwohnungen Woferllehen offers... Ubytování Ferienwohnungen Woferllehen se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Fewo Watzmann

9,7

Fewo Watzmann

Ubytování (Apartmán) Fewo Watzmann. Apartmán Fewo Watzmann se nachází v Berchtesgadenu a nabízí zahradu, vybavení pro grilování, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Fewo Watzmann se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schönsicht

9,7

Haus Schönsicht

Ubytování (Apartmán) Haus Schönsicht. Within 12 km of The Eagle's Nest and 3.5 km of Zinkenlift, Haus Schönsicht features free WiFi and ski-to-door access. Ubytování Haus Schönsicht se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kranzbichl

9,7

Landhaus Kranzbichl

Ubytování (Apartmán) Landhaus Kranzbichl. Situated just 11 km from The Eagle's Nest, Landhaus Kranzbichl features accommodation in Berchtesgaden with access to a garden, barbecue facilities, as... Ubytování Landhaus Kranzbichl se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Vorderstiedler

9,7

Bauernhof Vorderstiedler

Ubytování (Farma) Bauernhof Vorderstiedler. Set on a working farm, Bauernhof Vorderstiedler enjoys a rural location with panoramic Alpine views just 5 km from Berchtesgaden. Ubytování Bauernhof Vorderstiedler se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Gästehaus Lärcheck

9,7

Ferienwohnungen Gästehaus Lärcheck

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Gästehaus Lärcheck. Ferienwohnungen Gästehaus Lärcheck offers 4 bright, modern-style apartments overlooking the Bavarian Alps. Ubytování Ferienwohnungen Gästehaus Lärcheck se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo "Atelier Wenig" - Berchtesgaden Zentrum

9,7

FeWo "Atelier Wenig" - Berchtesgaden Zentrum

Ubytování (Apartmán) FeWo "Atelier Wenig" - Berchtesgaden Zentrum. Offering free WiFi and mountain views, FeWo "Atelier Wenig" - Berchtesgaden Zentrum is an accommodation situated in Berchtesgaden. Ubytování FeWo "Atelier Wenig" - Berchtesgaden Zentrum se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Marianne

9,7

Ferienwohnung Marianne

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Marianne. Boasting mountain views, Ferienwohnung Marianne is an apartment with 180 m² on 2 floors and with 2 balconies in the center of Berchtesgaden, around 4 km... Ubytování Ferienwohnung Marianne se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Constantin Luxus-Appartments

9,6

Landhaus Constantin Luxus-Appartments

Ubytování (Apartmány) Landhaus Constantin Luxus-Appartments. Tento elegantní apartmán se nachází v malebném prostředí v bavorských Alpách, pouhých 5 minut jízdy od centra Berchtesgadenu, a nabízí zařízenou terasu a... Ubytování Landhaus Constantin Luxus-Appartments se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Grüsser in Berchtesgaden

9,6

Ferienwohnung Grüsser in Berchtesgaden

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grüsser in Berchtesgaden. Ferienwohnung Grüsser in Berchtesgaden se nachází v Berchtesgadenu, 14 km od Orlího hnízda. Ubytování Ferienwohnung Grüsser in Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BergZeit Apartment

9,6

BergZeit Apartment

Ubytování (Apartmán) BergZeit Apartment. Featuring a garden and a terrace, BergZeit Apartment features accommodation in Berchtesgaden with free WiFi and mountain views. Ubytování BergZeit Apartment se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportpension Färbinger

9,6

Sportpension Färbinger

Ubytování (Penzion) Sportpension Färbinger. Sportpension Färbinger se nachází v Berchtesgadenu, 11 km od Orlího hnízda, 3,8 km od vleku Zinkenlift, 5 km od vleku Eckerbichlift a 6 km od... Ubytování Sportpension Färbinger se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Haus Elisabeth, Roßfeldalm

9,6

Ferienwohnung Haus Elisabeth, Roßfeldalm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Elisabeth, Roßfeldalm. Boasting mountain views, Ferienwohnung Haus Elisabeth, Roßfeldalm offers accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from The Eagle's Nest. Ubytování Ferienwohnung Haus Elisabeth, Roßfeldalm se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Villa Aldefeld

9,5

Villa Aldefeld

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aldefeld. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Villa Aldefeld can be found in Berchtesgaden, close to Berchtesgaden Salt Mines... Ubytování Villa Aldefeld se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Meisl

9,5

Pension Meisl

Ubytování (Penzion) Pension Meisl. Pension Meisl se nachází v Berchtesgadenu, 14 km od Orlího hnízda. Nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatné parkování, zahradu a terasu. Ubytování Pension Meisl se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Rostalm

9,5

Rostalm

Ubytování (Apartmány) Rostalm. Tento rodinný penzion se nachází na klidném místě, pouhého 1,5 km od centra Berchtesgadenu, a nabízí nádherné panoramatické výhledy na krásnou alpskou... Ubytování Rostalm se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Scheifler

9,5

Ferienwohnungen Scheifler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Scheifler. Providing garden views, Ferienwohnungen Scheifler in Berchtesgaden provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Ferienwohnungen Scheifler se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Edelweiss Berchtesgaden

9,4

Hotel Edelweiss Berchtesgaden

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss Berchtesgaden. Tento mimořádný 4hvězdičkový hotel se nachází na krásném místě v centru města Berchtesgaden a nabízí výhled na bavorské Alpy, wellness centrum s bohatou... Ubytování Hotel Edelweiss Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALPENRAUM Ferienwohnungen Berchtesgaden

9,4

ALPENRAUM Ferienwohnungen Berchtesgaden

Ubytování (Apartmány) ALPENRAUM Ferienwohnungen Berchtesgaden. ALPENRAUM Ferienwohnungen Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden, 1,9 km od lyžařského oblasti Zinkenlift. Ubytování ALPENRAUM Ferienwohnungen Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hartlerlehen

9,4

Haus Hartlerlehen

Ubytování (Apartmány) Haus Hartlerlehen. Haus Hartlerlehen has river views, free WiFi and free private parking, situated in Berchtesgaden, 15 km from The Eagle's Nest. Ubytování Haus Hartlerlehen se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Berggasthof Oberkälberstein

9,4

Berggasthof Oberkälberstein

Ubytování (Penzion) Berggasthof Oberkälberstein. Berggasthof Oberkälberstein se nachází v Berchtesgadenu. Nabízí ubytování s krásnými výhledy na okolní hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Berggasthof Oberkälberstein se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Sommerhaus

9,4

Ferienwohnung im Sommerhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Sommerhaus. Located in Berchtesgaden, 12 km from The Eagle's Nest, Ferienwohnung im Sommerhaus provides accommodation with a terrace, free WiFi and a tour desk. Ubytování Ferienwohnung im Sommerhaus se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mindlhäusl

9,4

Ferienwohnung Mindlhäusl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mindlhäusl. Apartmány Ferienwohnung Mindlhäusl se nacházejí v městyse Berchtesgaden, 13 km od horské restaurace Kehlsteinhaus, a nabízejí zahradu i zdarma dostupné... Ubytování Ferienwohnung Mindlhäusl se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Margit - exklusive Dachgeschoßwohnung

9,3

FeWo Margit - exklusive Dachgeschoßwohnung

Ubytování (Apartmán) FeWo Margit - exklusive Dachgeschoßwohnung. Boasting city views, FeWo Margit - exklusive Dachgeschoßwohnung offers accommodation with a terrace and a kettle, around 10 km from The Eagle's Nest. Ubytování FeWo Margit - exklusive Dachgeschoßwohnung se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Pechhäusl

9,3

Berggasthof Pechhäusl

Ubytování (Penzion) Berggasthof Pechhäusl. Berggasthof Pechhäusl se nachází v malebném městečku Berchtesgaden a nabízí restauraci, zahradu a terasu. K dalšímu vybavení patří sdílený lounge a... Ubytování Berggasthof Pechhäusl se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzbergalm

9,3

Salzbergalm

Ubytování (Apartmány) Salzbergalm. Apartmány Salzbergalmu nabízejí nádherný a přímý výhled na centrum obce Berchtesgaden a okolní Berchtesgadenské Alpy. Ubytování Salzbergalm se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

G & H Ferienwohnungen Appartement Obersalzberg

9,3

G & H Ferienwohnungen Appartement Obersalzberg

Ubytování (Apartmán) G & H Ferienwohnungen Appartement Obersalzberg. Ferienwohnung Obersalzberg offers accommodation in Berchtesgaden, 3.4 km from The Eagle's Nest and 1. Ubytování G & H Ferienwohnungen Appartement Obersalzberg se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Berg

9,3

Haus am Berg

Ubytování (Apartmány) Haus am Berg. Tento penzion v tradičním stylu se nachází v Berchtesgadenu, pouhých 15 minut chůze od centra města i vlakového nádraží, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Haus am Berg se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Etzerschlössl

9,3

Ferienwohnung Etzerschlössl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Etzerschlössl. Ferienwohnung Etzerschlössl is situated in Berchtesgaden, 14 km from The Eagle's Nest, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Etzerschlössl se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenpension Kropfleiten

9,3

Alpenpension Kropfleiten

Ubytování (Penzion) Alpenpension Kropfleiten. Alpenpension Kropfleiten se nachází ve městě Berchtesgaden a disponuje soukromými balkony s krásným výhledem na hory. Ubytování Alpenpension Kropfleiten se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienparadies Alpenglühn

9,3

Ferienparadies Alpenglühn

Ubytování (Penzion) Ferienparadies Alpenglühn. Penzion Ferienparadies Alpenglühn nabízí úchvatný výhled na Bavorské Alpy. Pro děti je zde připraven dětský koutek s trampolínou. Ubytování Ferienparadies Alpenglühn se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fendt

9,3

Ferienwohnung Fendt

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Fendt. Situated in Berchtesgaden, 3.9 km from The Eagle's Nest, Ferienwohnung Fendt offers accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Fendt se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement Kunterbunt Berchtesgaden

9,2

Ferienappartement Kunterbunt Berchtesgaden

Ubytování (Apartmány) Ferienappartement Kunterbunt Berchtesgaden. Tento apartmán se nachází v Berchtesgadenu a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě. Ubytování Ferienappartement Kunterbunt Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinhotel Berchtesgaden

9,2

Alpinhotel Berchtesgaden

Ubytování (Hotel) Alpinhotel Berchtesgaden. Tento hotel v Berchtesgadenu byl nově otevřený v roce 2014 a nabízí lyžařskou školu a lezecké kurzy. Ubytování Alpinhotel Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burmesterhaus

9,2

Burmesterhaus

Ubytování (Apartmány) Burmesterhaus. Set in Berchtesgaden in the Bavaria region, with Berchtesgaden Salt Mines Salzbergwerk Berchtesgaden nearby, Burmesterhaus offers accommodation with free... Ubytování Burmesterhaus se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kempinski Hotel Berchtesgaden

9,2

Kempinski Hotel Berchtesgaden

Ubytování (Rezort) Kempinski Hotel Berchtesgaden. Kempinski Hotel Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden. Ubytování Kempinski Hotel Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lehnhäusl

9,2

Lehnhäusl

Ubytování (Bed and breakfast) Lehnhäusl. Lehnhäusl se nachází v Berchtesgadenu, 13 km od Eagle's Nest a 2,1 km od Zinkenlift. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lehnhäusl se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Bergwald

9,1

Gästehaus Bergwald

Ubytování (Penzion) Gästehaus Bergwald. Gästehaus Bergwald se nachází v Berchtesgadenu, 13 km od Orlího hnízda, 1,2 km od berchtesgadenských solných dolů Salzbergwerk a 2,9 km od lyžařského vleku... Ubytování Gästehaus Bergwald se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pfnürlehen

9,1

Gästehaus Pfnürlehen

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Pfnürlehen. Featuring a garden with a terrace, Gästehaus Pfnürlehen is an apartment located in Berchtesgaden, 3.9 km from The Eagle's Nest. The unit is 1. Ubytování Gästehaus Pfnürlehen se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenferienwohnungen Wiesenlehen

9,1

Alpenferienwohnungen Wiesenlehen

Ubytování (Apartmány) Alpenferienwohnungen Wiesenlehen. Alpenferienwohnungen Wiesenlehen nabízí apartmány, které se nachází v Bischofswiesenu. Každý apartmán má balkon, bezplatné Wi-Fi, kuchyň a gril. Ubytování Alpenferienwohnungen Wiesenlehen se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Gästehaus Kurz

9,1

Gästehaus Kurz

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Kurz. Quietly located, Gästehaus Kurz is an apartment set 1.5 km away from the centre of Berchtesgaden. The property is 2. Ubytování Gästehaus Kurz se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Garzmann

9

Ferienwohnung Garzmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Garzmann. Ferienwohnung Garzmann in Berchtesgaden features accommodation with free WiFi, 12 km from The Eagle's Nest, 3. Ubytování Ferienwohnung Garzmann se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

„Alte Fronfeste“ Berchtesgaden

9

„Alte Fronfeste“ Berchtesgaden

Ubytování (Apartmány) „Alte Fronfeste“ Berchtesgaden. Set in Berchtesgaden, 12 km from The Eagle's Nest and 1. Ubytování „Alte Fronfeste“ Berchtesgaden se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Alpenresidenz Buchenhöhe

9

Alpenresidenz Buchenhöhe

Ubytování (Hotel) Alpenresidenz Buchenhöhe. Alpenresidenz Buchenhöhe je hotel situovaný v Berchtesgadenu, 9 km od Orlího hnízda. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Alpenresidenz Buchenhöhe se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)