Hledat

Ubytování

City Apartments Siegburg Apartmány

Kaiser-Wilhelm-Platz 9, 53721 Siegburg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) City Apartments Siegburg. The City Apartments Siegburg is a 4-minute walk from Siegburg Train Station. Ubytování City Apartments Siegburg se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování City Apartments Siegburg

Airport Apartment is a charming old-style building with high ceilings. It is 15 minutes by train from Cologne/Bonn Airport and 18 minutes by train from the KölnMesse exhibition grounds. The City Apartments Siegburg is a 4-minute walk from Siegburg Train Station. The motorway towards Cologne, Bonn and Frankfurt is just a 3-minute drive from Airport Apartment. It includes modern furnishings, a fully equipped kitchen and a covered balcony (loggia).

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování City Apartments Siegburg

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Kavárna přímo na místě
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za 7 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Bankomat
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Siegburg

beIN Business Apartment Siegburg

9,8

beIN Business Apartment Siegburg

Ubytování (Apartmán) beIN Business Apartment Siegburg. Offering free WiFi and garden views, beIN Business Apartment Siegburg provides accommodation set in Siegburg, just less than 1 km from Rhein-Sieg-Halle. Ubytování beIN Business Apartment Siegburg se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHILLINGHOUSE # 1, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Balkon

9,3

CHILLINGHOUSE # 1, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Balkon

Ubytování (Apartmán) CHILLINGHOUSE # 1, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Balkon. CHILLINGHOUSE # 1, 3 Min. Vom ICE, NETFLIX, Balkon, a property with a garden, is located in Siegburg, 1.3 km from Rhein-Sieg-Halle. Ubytování CHILLINGHOUSE # 1, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Balkon se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katholisch-Soziales Institut

9,2

Katholisch-Soziales Institut

Ubytování (Hotel) Katholisch-Soziales Institut. Katholisch-Soziales Institut has a restaurant, fitness centre, a bar and shared lounge in Siegburg. 2. Ubytování Katholisch-Soziales Institut se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Apartments Siegburg Studios

9

City Apartments Siegburg Studios

Ubytování (Penzion) City Apartments Siegburg Studios. Set in Siegburg, 1.3 km from Rhein-Sieg-Halle, City Apartments Siegburg Studios offers express check-in and check-out and free WiFi. Ubytování City Apartments Siegburg Studios se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Singapore·CHILLINGHOUSE # 7, 3 Min.vom ICE,NETFLIX

8,8

Singapore·CHILLINGHOUSE # 7, 3 Min.vom ICE,NETFLIX

Ubytování (Apartmán) Singapore·CHILLINGHOUSE # 7, 3 Min.vom ICE,NETFLIX. Situated in Siegburg, 1.3 km from Rhein-Sieg-Halle, Singapore·CHILLINGHOUSE # 7, 3 Min. Ubytování Singapore·CHILLINGHOUSE # 7, 3 Min.vom ICE,NETFLIX se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Waldesruh

8,8

Villa Waldesruh

Ubytování (Hotel) Villa Waldesruh. Located in Siegburg, 8 km from Rhein-Sieg-Halle, Villa Waldesruh provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Villa Waldesruh se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Herting

8,7

Hotel Herting

Ubytování (Hotel) Hotel Herting. This superior hotel is situated in the town of Siegburg, and offers a hearty welcome and an excellent level of service. Ubytování Hotel Herting se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex Loft Apartment

8,7

Duplex Loft Apartment

Ubytování (Apartmán) Duplex Loft Apartment. Featuring garden views, Duplex Loft Apartment is set in Siegburg, around 600 metres from Rhein-Sieg-Halle. Ubytování Duplex Loft Apartment se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaspar Garni

8,6

Hotel Kaspar Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Kaspar Garni. Situated in the picturesque town of Siegburg, Hotel Kaspar Garni is 25-minutes from the centre of Cologne, and 20-minutes from Bonn. Ubytování Hotel Kaspar Garni se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zum Stern

8,5

Hotel zum Stern

Ubytování (Hotel) Hotel zum Stern. This 3-star hotel is located in the centre of Siegburg, a 5-minute walk from Michaelsberg Abbey. Ubytování Hotel zum Stern se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kranz Parkhotel

8,5

Kranz Parkhotel

Ubytování (Hotel) Kranz Parkhotel. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na přístupném a klidném místě v centru Siegburgu, na úpatí kopce Michaelsberg. Ubytování Kranz Parkhotel se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siegburg Apartments #1

8,4

Siegburg Apartments #1

Ubytování (Apartmán) Siegburg Apartments #1. Featuring garden views, Siegburg Apartments #1 offers accommodation with free bikes, a garden and barbecue facilities, around less than 1 km from... Ubytování Siegburg Apartments #1 se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liverpool · CHILLINGHOUSE # 8, ICE 3 Min. NETFLIX

8,4

Liverpool · CHILLINGHOUSE # 8, ICE 3 Min. NETFLIX

Ubytování (Apartmán) Liverpool · CHILLINGHOUSE # 8, ICE 3 Min. NETFLIX. Featuring garden views, Liverpool · CHILLINGHOUSE # 8, ICE 3 Min. NETFLIX provides accommodation with a garden and a patio, around 1. Ubytování Liverpool · CHILLINGHOUSE # 8, ICE 3 Min. NETFLIX se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Friendly Cityhotel Oktopus

8,4

Friendly Cityhotel Oktopus

Ubytování (Hotel) Friendly Cityhotel Oktopus. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v historickém městě Siegburg, 25 km od centra Kolína nad Rýnem a veletrhu Koelnmesse, a nabízí solarium a bezplatné... Ubytování Friendly Cityhotel Oktopus se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eis Cafe Garibaldi

8,3

Eis Cafe Garibaldi

Ubytování (Apartmán) Eis Cafe Garibaldi. Eis Cafe Garibaldi provides a comfortable apartment in the centre of Siegburg, just 20 km from Cologne/Bonn Airport. Ubytování Eis Cafe Garibaldi se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kasserolle

8,3

Hotel Kasserolle

Ubytování (Hotel) Hotel Kasserolle. This family-run hotel stands beside the A3 motorway in Siegburg, just a 20-minute drive from Cologne-Bonn Airport. It offers free Wi-Fi and free parking. Ubytování Hotel Kasserolle se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serways Hotel Siegburg West

8,2

Serways Hotel Siegburg West

Ubytování (Motel) Serways Hotel Siegburg West. Serways Hotel Siegburg West se nachází v Siegburgu, vedle dálničních služeb a 15 minut autem od letiště Kolín-Bonn. Ubytování Serways Hotel Siegburg West se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Siegblick

8

Hotel Restaurant Siegblick

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Siegblick. Dating back to the 1920’s, this family-run hotel offers a regional restaurant, rustic-style bar and an outdoor terrace with charming views. Ubytování Hotel Restaurant Siegblick se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaiserhof

8

Hotel Kaiserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kaiserhof. Set in the historical centre of Siegburg, Hotel Kaiserhof is 1 km from the 10th-century Michaelsberg Abbey. Ubytování Hotel Kaiserhof se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heart Of Siegburg

6,3

Heart Of Siegburg

Ubytování (Apartmán) Heart Of Siegburg. Heart Of Siegburg is a property located in Siegburg near Rhein-Sieg-Halle. Ubytování Heart Of Siegburg se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PARIS · CHILLINGHOUSE # 5, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

PARIS · CHILLINGHOUSE # 5, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

Ubytování (Apartmán) PARIS · CHILLINGHOUSE # 5, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten. Boasting a garden, PARIS · CHILLINGHOUSE # 5, 3 Min. Vom ICE, NETFLIX, Garten offers accommodation in Siegburg with free WiFi and garden views. Ubytování PARIS · CHILLINGHOUSE # 5, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW YORK · CHILLINGHOUSE # 4, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

NEW YORK · CHILLINGHOUSE # 4, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

Ubytování (Apartmán) NEW YORK · CHILLINGHOUSE # 4, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten. NEW YORK · CHILLINGHOUSE # 4, 3 Min. Vom ICE, NETFLIX, Garten, a property with a garden, is located in Siegburg, 1.3 km from Rhein-Sieg-Halle. Ubytování NEW YORK · CHILLINGHOUSE # 4, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEJING · CHILLINGHOUSE # 2, 3 Min. vom ICE, NETFLIX; Balkon

BEJING · CHILLINGHOUSE # 2, 3 Min. vom ICE, NETFLIX; Balkon

Ubytování (Apartmán) BEJING · CHILLINGHOUSE # 2, 3 Min. vom ICE, NETFLIX; Balkon. Set just 4.1 km from Rhein-Sieg-Halle, BEJING · CHILLINGHOUSE # 2, 3 Min. Ubytování BEJING · CHILLINGHOUSE # 2, 3 Min. vom ICE, NETFLIX; Balkon se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zentral&Ruhig in Siegburg (Nähe HBF/ Near Central Station:Siegburg/Bonn)

Zentral&Ruhig in Siegburg (Nähe HBF/ Near Central Station:Siegburg/Bonn)

Ubytování (Apartmán) Zentral&Ruhig in Siegburg (Nähe HBF/ Near Central Station:Siegburg/Bonn). Situated in Siegburg in the North Rhine-Westphalia region, Zentral&Ruhig in Siegburg (Nähe HBF/ Near Central Station:Siegburg/Bonn) features a garden. Ubytování Zentral&Ruhig in Siegburg (Nähe HBF/ Near Central Station:Siegburg/Bonn) se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siegburg Apartments #2

Siegburg Apartments #2

Ubytování (Apartmán) Siegburg Apartments #2. Siegburg Apartments #2, a property with a garden, is situated in Siegburg, 600 metres from Rhein-Sieg-Halle. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Siegburg Apartments #2 se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pleiser Hecke

Villa Pleiser Hecke

Ubytování (Apartmán) Villa Pleiser Hecke. Villa Pleiser Hecke offers accommodation in Siegburg, 1.2 km from Rhein-Sieg-Halle. The nearest airport is Cologne Bonn Airport, 19 km from the apartment. Ubytování Villa Pleiser Hecke se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

AMSTERDAM · CHILLINGHOUSE # 6, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

AMSTERDAM · CHILLINGHOUSE # 6, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

Ubytování (Apartmán) AMSTERDAM · CHILLINGHOUSE # 6, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten. AMSTERDAM · CHILLINGHOUSE # 6, 3 Min. Vom ICE, NETFLIX, Garten, a property with a garden, is situated in Siegburg, 1.3 km from Rhein-Sieg-Halle. Ubytování AMSTERDAM · CHILLINGHOUSE # 6, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAPE TOWN · CHILLINGHOUSE # 3, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

CAPE TOWN · CHILLINGHOUSE # 3, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

Ubytování (Apartmán) CAPE TOWN · CHILLINGHOUSE # 3, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten. Located in Siegburg, just 1.3 km from Rhein-Sieg-Halle, CAPE TOWN · CHILLINGHOUSE # 3, 3 Min. Ubytování CAPE TOWN · CHILLINGHOUSE # 3, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LONDON . CHILLINGHOUSE # 9, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

LONDON . CHILLINGHOUSE # 9, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten

Ubytování (Apartmán) LONDON . CHILLINGHOUSE # 9, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten. LONDON. CHILLINGHOUSE # 9, 3 Min. Vom ICE, NETFLIX, Garten is a property located in Siegburg near Rhein-Sieg-Halle. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování LONDON . CHILLINGHOUSE # 9, 3 Min. vom ICE, NETFLIX, Garten se nachází ve městě Siegburg (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)