Hledat

Ubytování

City Apparte Exklusiv Apartmány

Dr.-Selbert-Straße 1, 48599 Gronau, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) City Apparte Exklusiv. Located in Gronau, 33 km from Ootmarsum, City Apparte Exklusiv provides a terrace and free WiFi. Ubytování City Apparte Exklusiv se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování City Apparte Exklusiv

Hiking and cycling can be enjoyed nearby. The nearest airport is Munster Osnabruck International Airport, 60 km from City Apparte Exklusiv. Located in Gronau, 33 km from Ootmarsum, City Apparte Exklusiv provides a terrace and free WiFi. Enschede is 13 km from the apartment, while Bad Bentheim is 24 km away. Each unit comes with a balcony, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. A fridge, an oven and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování City Apparte Exklusiv

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Čokoláda a sušenky Dodatečný poplatek
 • Láhev vody
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Turistické informace
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Bezbariérový přístup
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Výtah
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Gronau

Apartment Gronau

9,7

Apartment Gronau

Ubytování (Apartmány) Apartment Gronau. Set in Gronau in the North Rhine-Westphalia region, Apartment Gronau offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Gronau se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Anna

9,6

Gästehaus Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus Anna. Gästehaus Anna is set in Gronau and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gästehaus Anna se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Apartments

9,2

Comfort Apartments

Ubytování (Apartmány) Comfort Apartments. These apartments are located in Gronau, directly on the German-Dutch border. Comfort Apartments offer free WiFi and either a balcony or terrace. Ubytování Comfort Apartments se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City-Apparte

8,9

City-Apparte

Ubytování (Apartmány) City-Apparte. City-Apparte offers modern rooms and apartments with free Wi-Fi and a fully equipped kitchenette. Centrally located in Gronau, it is just 1. Ubytování City-Apparte se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Fritz

8,9

Hotel Restaurant Fritz

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Fritz. Tento hotel se nachází ve městě Gronau, pouhé 2 minuty jízdy od holandské hranice. Užijte si příjemné, uvolněné atmosféry a jedinečného prostředí. Ubytování Hotel Restaurant Fritz se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Perle von Gronau

8,9

Die Perle von Gronau

Ubytování (Bed and breakfast) Die Perle von Gronau. Situated in Gronau, 38 km from Ootmarsum, Die Perle von Gronau features a garden and free WiFi. Ubytování Die Perle von Gronau se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Driland

8,7

Hotel Driland

Ubytování (Hotel) Hotel Driland. This hotel restaurant is located just 200 metres from the Drilandsee lake, in North Rhine-Westphalia, close to the border with the Netherlands. Ubytování Hotel Driland se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schepers

8,5

Hotel Schepers

Ubytování (Hotel) Hotel Schepers. This 4-star design hotel is in the Epe district of Gronau. Ubytování Hotel Schepers se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bügener

8,4

Hotel Bügener

Ubytování (Hotel) Hotel Bügener. Scenically located in the quiet village of Epe, this family-run hotel features a large terrace with garden, a fish pond, and free WiFi. Ubytování Hotel Bügener se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

dS Hotel Gronau

8,3

dS Hotel Gronau

Ubytování (Hotel) dS Hotel Gronau. Set in Gronau, dS Hotel Gronau has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování dS Hotel Gronau se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Ammertmann

8,3

Hotel-Restaurant Ammertmann

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Ammertmann. Quietly located in the village of Epe, this family-run hotel offers free Wi-Fi and bicycle hire. Ubytování Hotel-Restaurant Ammertmann se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grenzgänger

8,3

Grenzgänger

Ubytování (Apartmán) Grenzgänger. Set in Gronau in the North Rhine-Westphalia region, Grenzgänger features a balcony and garden views. Ubytování Grenzgänger se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Mantke

8,1

Ferienwohnungen Mantke

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Mantke. Set in a peaceful location directly next to Lake Dreiländersee, these family-run apartments are ideal for fishing, swimming and sailing. Ubytování Ferienwohnungen Mantke se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Verst

7,4

Hotel Restaurant Verst

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Verst. Situated in Gronau, Hotel Restaurant Verst has a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Restaurant Verst se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension JuRa

Pension JuRa

Ubytování (Aparthotel) Pension JuRa. Set in Gronau, 40 km from Ootmarsum, Pension JuRa offers a garden and free WiFi. Enschede is 16 km from the aparthotel, while Bad Bentheim is 22 km away. Ubytování Pension JuRa se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dinkler Prinz

Dinkler Prinz

Ubytování (Vila) Dinkler Prinz. Intended for group bookings, this spacious luxury accommodation/conference hotel features a conservatory and several communal rooms. Ubytování Dinkler Prinz se nachází ve městě Gronau (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).