Hledat

Ubytování

City Hotel Deutsches Haus Hotel

Bahnhofstrasse 35, 58095 Hagen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) City Hotel Deutsches Haus. Tento hotel má ideální polohu přímo v centru Hagenu, jen kousek od hlavního vlakového nádraží a nabízí pohodlné, dobře zařízené pokoje a skvělé spojení do... Ubytování City Hotel Deutsches Haus se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování City Hotel Deutsches Haus

Snadno se dostanete do měst Dortmund, Essen, Hamm, Düsseldorf a Kolín nad Rýnem. Chutná snídaně formou bufetu se každé ráno podává v jídelně a poskytne vám skvělý start do rušného dne. City Hotel Deutsches Haus v blízkosti divadla a pěší nákupní oblasti města je také skvělou základnou pro cykloturistiku a pěší turistiku v okolních lesích a lukách. Tento hotel má ideální polohu přímo v centru Hagenu, jen kousek od hlavního vlakového nádraží a nabízí pohodlné, dobře zařízené pokoje a skvělé spojení do okolních měst.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování City Hotel Deutsches Haus

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Jízda na koni
 • Bowling
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Šipky
 • Kulečník
 • Golfové hřiště (do 3 km)
 • Láhev vody
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Úschova zavazadel
 • Obědové balíčky
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Výtah
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Hagen

SAXX Apartments Hagen

9,4

SAXX Apartments Hagen

Ubytování (Aparthotel) SAXX Apartments Hagen. Located in Hagen, near Pedestrian Area Hagen, Stadthalle Hagen and Theatre Hagen, SAXX Serviced-Apartments "City Center" features a terrace. Ubytování SAXX Apartments Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni

9,3

Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni

Ubytování (Apartmán) Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Max-Home can be found in Hagen, close to Stadthalle Hagen and 2 km from Pedestrian... Ubytování Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAXX Apartments "Goldberg Karree"

9,3

SAXX Apartments "Goldberg Karree"

Ubytování (Aparthotel) SAXX Apartments "Goldberg Karree". Featuring city views and a shared lounge, SAXX Serviced-Apartments "Goldberg Karree" features accommodation attractively set in Hagen, within a short... Ubytování SAXX Apartments "Goldberg Karree" se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campushotel

9,3

Campushotel

Ubytování (Hotel) Campushotel. Campushotel se nachází naproti areálu univerzity Fern Universität Hagen, 2 km od centra města Hagen a jen kousek od dálnic A45 a A46. Ubytování Campushotel se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnen auf Zeit Hagen

9,1

Wohnen auf Zeit Hagen

Ubytování (Apartmán) Wohnen auf Zeit Hagen. Just 5 km away from central Hagen, Wohnen auf Zeit Hagen offers accommodation overlooking the Mäckingerbach Valley. Ubytování Wohnen auf Zeit Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Raiser

9

Ferienwohnung Raiser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Raiser. Ferienwohnung Raiser enjoys a location in Hagen, just 3.2 km from Pedestrian Area Hagen and 3.8 km from Theatre Hagen. Ubytování Ferienwohnung Raiser se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteurhome-Hagen

9

Monteurhome-Hagen

Ubytování (Penzion – hostinec) Monteurhome-Hagen. Monteurhome-Hagen is located in Hagen. The property is around 4.2 km from Theatre Hagen, 4.3 km from Pedestrian Area Hagen and 5 km from Stadthalle Hagen. Ubytování Monteurhome-Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Hagen

8,8

Privatzimmer Hagen

Ubytování (Privát) Privatzimmer Hagen. Located in Hagen, this accommodation features either a private guest room or a large living room studio with beds, futons and mattresses for up to 9... Ubytování Privatzimmer Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arcadeon

8,7

Arcadeon

Ubytování (Hotel) Arcadeon. Our hotel lies in the outskirts of Hagen and it is surrounded by a big park. Ubytování Arcadeon se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Waldlust

8,6

Hotel Restaurant Waldlust

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Waldlust. Set in Hagen, 2.2 km from Pedestrian Area Hagen, Hotel Restaurant Waldlust offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Hotel Restaurant Waldlust se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

QUARTIER 82 by Arcadeon

8,5

QUARTIER 82 by Arcadeon

Ubytování (Hotel) QUARTIER 82 by Arcadeon. Located in Hagen, 5 km from Stadthalle Hagen, QUARTIER 82 by Arcadeon provides accommodation with free bikes, free private parking, a fitness centre and a... Ubytování QUARTIER 82 by Arcadeon se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lex

8,4

Hotel Lex

Ubytování (Hotel) Hotel Lex. Featuring free WiFi and a restaurant, Hotel Lex offers accommodation in Hagen. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Hotel Lex se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Art-Ambiente

8,3

Hotel Art-Ambiente

Ubytování (Hotel) Hotel Art-Ambiente. Located 5 minutes’ walk from Hagen town centre, this family-run hotel features free Wi-Fi and rooms with cable TV. Ubytování Hotel Art-Ambiente se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mercure Hotel Hagen

8,2

Mercure Hotel Hagen

Ubytování (Hotel) Mercure Hotel Hagen. Tento hotel v centru Hagenu nabízí bezplatné Wi-Fi. V blízkosti je dálniční uzel A1/A5, který nabízí snadné spojení po celém Porúří. Ubytování Mercure Hotel Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Auf dem Kamp

8,1

Hotel Auf dem Kamp

Ubytování (Hotel) Hotel Auf dem Kamp. This hotel in Hagen stands high above the Selbeck Valley, a 15-minute walk from the Hagen Westphalian Open-Air Museum. Ubytování Hotel Auf dem Kamp se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel - Restaurant Reher Hof

7,9

Hotel - Restaurant Reher Hof

Ubytování (Hotel) Hotel - Restaurant Reher Hof. Set in the peaceful village of Hagen, this family-run hotel and restaurant is near the A46 motorway’s Hohenlimburg-Reh access road. Ubytování Hotel - Restaurant Reher Hof se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kehrenkamp

7,9

Hotel Kehrenkamp

Ubytování (Penzion) Hotel Kehrenkamp. Hotel Kehrenkamp stojí v krásném a pestrém prostředí na okraji Hagenu. Nabízí příjemnou pivní zahradu, konferenční prostory a komfortní pokoje. Ubytování Hotel Kehrenkamp se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DJH Jugendherberge Hagen

7,9

DJH Jugendherberge Hagen

Ubytování (Hostel) DJH Jugendherberge Hagen. Tento hostel se nachází na klidném místě v Hagenu a nabízí velký venkovní areál se sportovním zázemím a bohatou snídani formou bufetu. Ubytování DJH Jugendherberge Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteurzimmer Hagen

7,8

Monteurzimmer Hagen

Ubytování (Privát) Monteurzimmer Hagen. Situated in Hagen, 1.9 km from Pedestrian Area Hagen and 2.3 km from Theatre Hagen, Monteurzimmer Hagen features accommodation with free WiFi and a... Ubytování Monteurzimmer Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhotel und Restaurant Lemberg

7,7

Waldhotel und Restaurant Lemberg

Ubytování (Hotel) Waldhotel und Restaurant Lemberg. Completely renovated in 2018, Waldhotel and Restaurant Lemberg has a garden and is located in a quiet location, a 15-minute drive from the centre of Hagen. Ubytování Waldhotel und Restaurant Lemberg se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdgeschosswohnung für 4 Personen

7,5

Erdgeschosswohnung für 4 Personen

Ubytování (Apartmán) Erdgeschosswohnung für 4 Personen. Erdgeschosswohnung für 4 Personen se nachází v Hagenu, 1,5 km od kongresového centra Stadthalle Hagen, 1,6 km od pěší zóny a 2,2 km od městského divadla. Ubytování Erdgeschosswohnung für 4 Personen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lemberg Am Reckhammer

7,5

Haus Lemberg Am Reckhammer

Ubytování (Aparthotel) Haus Lemberg Am Reckhammer. Situated in Hagen, Haus Lemberg Am Reckhammer features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Haus Lemberg Am Reckhammer se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monteurzimmer & Hostel für Herren

7,4

Monteurzimmer & Hostel für Herren

Ubytování (Aparthotel) Monteurzimmer & Hostel für Herren. Providing a terrace and free WiFi, Monteuerzimmer/Hostel offers accommodation conveniently situated in Hagen, within a short distance of Pedestrian Area... Ubytování Monteurzimmer & Hostel für Herren se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amical Hotel Hagen

7,3

Amical Hotel Hagen

Ubytování (Hotel) Amical Hotel Hagen. Boasting a bar and a terrace, Amical Hotel Hagen is situated in Hagen, 500 metres from Theatre Hagen and less than 1 km from Pedestrian Area Hagen. Ubytování Amical Hotel Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Charlotte

7,1

Apartment Charlotte

Ubytování (Apartmán) Apartment Charlotte. Boasting a garden and a terrace, Apartment Charlotte offers accommodation in Hagen, 5 km from Theatre Hagen and 5 km from Pedestrian Area Hagen. Ubytování Apartment Charlotte se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel

6,8

Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel. Offering garden views, Aparthotel in Hagen offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Aparthotel se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Scarlett

6,3

Apartment Scarlett

Ubytování (Apartmán) Apartment Scarlett. Featuring garden views, Apartment Scarlett provides accommodation with a fitness centre and a balcony, around 5 km from Theatre Hagen. Ubytování Apartment Scarlett se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elbert

5,7

Haus Elbert

Ubytování (Apartmány) Haus Elbert. Providing city views and free WiFi, Haus Elbert provides accommodation conveniently set in Hagen, within a short distance of Stadthalle Hagen, Pedestrian... Ubytování Haus Elbert se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Hagen

5

Apartment in Hagen

Ubytování (Apartmán) Apartment in Hagen. Apartment in Hagen is located in Hagen, 3 km from Theatre Hagen, 3.1 km from Pedestrian Area Hagen, as well as 4.1 km from Stadthalle Hagen. Ubytování Apartment in Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valeria

4,9

Apartment Valeria

Ubytování (Apartmán) Apartment Valeria. Set just 5 km from Theatre Hagen, Apartment Valeria offers accommodation in Hagen with access to a fitness centre, a garden, as well as a 24-hour front... Ubytování Apartment Valeria se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natursteinvilla am Goldberg

Natursteinvilla am Goldberg

Ubytování (Prázdninový dům) Natursteinvilla am Goldberg. Built in 1915, this historic building is situated on the edge of a forest in Hagen. Ubytování Natursteinvilla am Goldberg se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni

Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni

Ubytování (Apartmán) Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni. Boasting a terrace, Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni features accommodation in Hagen with free WiFi and garden views. Ubytování Max-Home, deine Wohlfühloase nahe der Fernuni se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SAXX Hotel am Theater Karree

SAXX Hotel am Theater Karree

Ubytování (Hotel) SAXX Hotel am Theater Karree. Featuring free WiFi, SAXX Hotel am Theater Karree offers rooms in Hagen, 200 metres from Theatre Hagen and 400 metres from Pedestrian Area Hagen. Ubytování SAXX Hotel am Theater Karree se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Silvia

Silvia

Ubytování (Apartmán) Silvia. Boasting a hot tub, Silvia is situated in Hagen. With free private parking, the property is 1.6 km from Stadthalle Hagen and 2. Ubytování Silvia se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 1 Hagen

Apartment 1 Hagen

Ubytování (Apartmán) Apartment 1 Hagen. Located 2.6 km from Theatre Hagen, 3.2 km from Pedestrian Area Hagen and 4. Ubytování Apartment 1 Hagen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stolbergappartment

Stolbergappartment

Ubytování (Apartmán) Stolbergappartment. Situated in Hagen in the North Rhine-Westphalia region, Stolbergappartment features a balcony. The property is 6 km from Stadthalle Hagen. Ubytování Stolbergappartment se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hagen City Apartment

Hagen City Apartment

Ubytování (Apartmán) Hagen City Apartment. Hagen City Apartment, a property with a garden, is situated in Hagen, 700 metres from Pedestrian Area Hagen, less than 1 km from Stadthalle Hagen, as well... Ubytování Hagen City Apartment se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frisch renoviertes Wohlfühlapartment für 4 Personen

Frisch renoviertes Wohlfühlapartment für 4 Personen

Ubytování (Apartmán) Frisch renoviertes Wohlfühlapartment für 4 Personen. Located in Hagen, 1.3 km from Pedestrian Area Hagen, 1.4 km from Theatre Hagen and 1. Ubytování Frisch renoviertes Wohlfühlapartment für 4 Personen se nachází ve městě Hagen (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)