Hledat

Ubytování

City Hotel garni Hotel

Otto-Decker-Str.15, 55743 Idar-Oberstein, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) City Hotel garni. This Art Nouveau-style bed and breakfast hotel offers individually decorated rooms with free Wi-Fi. Ubytování City Hotel garni se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování City Hotel garni

This Art Nouveau-style bed and breakfast hotel offers individually decorated rooms with free Wi-Fi. It is a 2-minute walk from Idar-Oberstein’s main train station and the town’s car-free zone. Each morning, a breakfast buffet is freshly prepared in the City Hotel’s bright breakfast room. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Idar-Oberstein. The rooms at the City Hotel garni all have a TV and a private bathroom with shower. The Felsenkirche church, built into the side of the Hunsrück Mountain Range, is just 8 minutes away. The shops, cafés and restaurants of Idar-Oberstein are just a 2-minute walk away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování City Hotel garni

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Veřejné parkování je možné za 3 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Lístky na veřejnou dopravu Dodatečný poplatek
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Služba concierge
 • Úschova zavazadel
 • Rezervace vstupenek
 • Turistické informace
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Televizní programy pro děti
 • Denní úklid
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Fax/kopírka
 • Automat (nápoje)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Obědové balíčky
 • Trezor
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Pokojová služba

Jiná ubytování v německém městě Idar-Oberstein

Fewo Sophia

9,8

Fewo Sophia

Ubytování (Apartmán) Fewo Sophia. Set in Idar-Oberstein, Fewo Sophia offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Fewo Sophia se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Malepartus"

9,8

Ferienwohnung "Malepartus"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Malepartus". Situated in Idar-Oberstein, Ferienwohnung "Malepartus" features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung "Malepartus" se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Meindl

9,8

Ferienwohnungen Meindl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Meindl. Ferienwohnungen Meindl offers accommodation in Mittelbollenbach, only 7 km from the main square, Felsenkirche Church and the castel of Idar-Oberstein. Ubytování Ferienwohnungen Meindl se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 2

9,3

KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 2

Ubytování (Apartmán) KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 2. Boasting a terrace, KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 2 offers accommodation in Idar-Oberstein with free WiFi and city views. Ubytování KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 2 se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc).

FeWo Algenrodt

9,1

FeWo Algenrodt

Ubytování (Apartmán) FeWo Algenrodt. FeWo Algenrodt is located in Idar-Oberstein and offers a restaurant and a terrace. Ubytování FeWo Algenrodt se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Helfenstein

8,9

Ferienwohnung Helfenstein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Helfenstein. Ferienwohnung Helfenstein is set in Idar-Oberstein. This apartment has 2 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a flat-screen TV, a seating... Ubytování Ferienwohnung Helfenstein se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Schuck

8,9

Landgasthof Schuck

Ubytování (Penzion) Landgasthof Schuck. The family run Landgasthof Schuck in Idar-Oberstein offers modern rooms in the Rhineland-Palatinate countryside. Ubytování Landgasthof Schuck se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diamanthotel Idar-Oberstein

8,8

Diamanthotel Idar-Oberstein

Ubytování (Hotel) Diamanthotel Idar-Oberstein. This 3-star hotel is situated on the outskirts of Idar-Oberstein, a 2-minute drive from the town centre and a 5-minute drive from the Hunsrück Hochwald... Ubytování Diamanthotel Idar-Oberstein se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schmell

8,7

Ferienwohnung Schmell

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Schmell. Located in Idar-Oberstein, Ferienwohnung Schmell offers a small indoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Schmell se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 1

8,7

KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 1

Ubytování (Apartmán) KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 1. Situated in Idar-Oberstein, KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování KRIO Klaus Rothfuchs Ferienwohnung 1 se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc).

S.Hartmann Dayspa-Gästehaus

8,6

S.Hartmann Dayspa-Gästehaus

Ubytování (Aparthotel) S.Hartmann Dayspa-Gästehaus. Located in Idar-Oberstein in the Rhineland-Palatinate region, S.Hartmann Dayspa-Gästehaus provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování S.Hartmann Dayspa-Gästehaus se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloßschenke Oberstein

8,6

Schloßschenke Oberstein

Ubytování (Hotel) Schloßschenke Oberstein. Free Wi-Fi and a breakfast buffet are available at this family-run hotel, located a 10-minute walk from Idar-Oberstein Train Station. Ubytování Schloßschenke Oberstein se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hosser's Hotel Restaurant

8,3

Hosser's Hotel Restaurant

Ubytování (Hotel) Hosser's Hotel Restaurant. This small and well-appointed family hotel is located in Idar-Oberstein, in the Rhineland-Palatinate. Ubytování Hosser's Hotel Restaurant se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernsteinhotel

8,3

Bernsteinhotel

Ubytování (Hotel) Bernsteinhotel. Bernsteinhotel is located in Idar-Oberstein. This 3-star hotel offers room service. Ubytování Bernsteinhotel se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Idar-Oberstein

8,2

Parkhotel Idar-Oberstein

Ubytování (Hotel) Parkhotel Idar-Oberstein. This hotel in Idar-Oberstein offers large, air-conditioned rooms and suites with flat-screen TVs and free Wi-Fi. Ubytování Parkhotel Idar-Oberstein se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Kristall

7,9

Berghotel Kristall

Ubytování (Hotel) Berghotel Kristall. This family-run hotel is quietly located in picturesque Idar-Oberstein. Ubytování Berghotel Kristall se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edelstein Hotel

7,2

Edelstein Hotel

Ubytování (Hotel) Edelstein Hotel. Located in the Idar-Oberstein Old Town, the Edelstein Hotel offers a wellness area with a tropical swimming pool, a Finnish sauna and free Wi-Fi. Ubytování Edelstein Hotel se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pfälzer Hof

7,2

Pfälzer Hof

Ubytování (Apartmány) Pfälzer Hof. Bright and spacious accommodation with free WiFi, and a charming terrace are offered by this design hotel. Ubytování Pfälzer Hof se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idar-Oberstein Downtown apartment

7,1

Idar-Oberstein Downtown apartment

Ubytování (Apartmán) Idar-Oberstein Downtown apartment. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Idar-Oberstein Downtown apartment provides accommodation in Idar-Oberstein with free WiFi and city... Ubytování Idar-Oberstein Downtown apartment se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Opal Hotel

7,1

Opal Hotel

Ubytování (Hotel) Opal Hotel. This hotel offers comfortable rooms and suites in the heart of Idar-Oberstein and is housed in the famous high-rise stock exchange building, offering great... Ubytování Opal Hotel se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idar-Oberstein downtown house

6

Idar-Oberstein downtown house

Ubytování (Apartmán) Idar-Oberstein downtown house. Located in Idar-Oberstein, Idar-Oberstein downtown house provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and luggage storage space. Ubytování Idar-Oberstein downtown house se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Idarblick

Ferienwohnung Idarblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Idarblick. Situated in Idar-Oberstein in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Idarblick features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Idarblick se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ellis Garden

Ellis Garden

Ubytování (Apartmán) Ellis Garden. Located in Idar-Oberstein in the Rhineland-Palatinate region, Ellis Garden has a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Ellis Garden se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO in der Fussgänger Zone

FEWO in der Fussgänger Zone

Ubytování (Apartmán) FEWO in der Fussgänger Zone. FEWO in der Fussgänger Zone is located in Idar-Oberstein. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování FEWO in der Fussgänger Zone se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Meindl 2

Ferienwohnung Meindl 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Meindl 2. Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Meindl 2 is an accommodation set in Idar-Oberstein. Ubytování Ferienwohnung Meindl 2 se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc).

Ruhiges Doppelzimmer in Idar-oberstein

Ruhiges Doppelzimmer in Idar-oberstein

Ubytování (Privát) Ruhiges Doppelzimmer in Idar-oberstein. Situated in Idar-Oberstein, Ruhiges Doppelzimmer in Idar-oberstein offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 48 km from... Ubytování Ruhiges Doppelzimmer in Idar-oberstein se nachází ve městě Idar-Oberstein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)