Hledat

Ubytování

Ferienhaus Degelstein Apartmány

201 Schachener Straße, 88131 Degelstein, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Degelstein. Ferienhaus Degelstein has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Degelstein. Ubytování Ferienhaus Degelstein se nachází ve městě Degelstein (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienhaus Degelstein

Ferienhaus Degelstein has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Degelstein. Each unit has a balcony, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a TV and a private bathroom with bath or shower. The nearest airport is Friedrichshafen Airport, 21 km from Ferienhaus Degelstein. A microwave, a fridge and oven are also offered, as well as a kettle and a coffee machine. Oberstaufen is 43 km from the apartment, while Bregenz is 12 km from the property.

Vybavení ubytování Ferienhaus Degelstein

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Jiná ubytování v německém městě Degelstein

Ferienwohnung Christian Frey

Ferienwohnung Christian Frey

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Christian Frey. Situated in Degelstein in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Christian Frey features a garden. The property has garden views and is 3. Ubytování Ferienwohnung Christian Frey se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)